תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    15.12.2017
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: @MeHaBeL.[COLOR=rgba(255, 255, 255, 0.7)]STEAM_0:0:172173464
    קישור של הבאן ב-SourceBan: https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#23315

שם האדמין שנתן את הבאן: ignell

סיבת הבאן: אומר לעשות rtv + אומר איזה מפה לבחור שאין אדמין
    התאריך שבו ניתן הבאן:
    18-12-17
    הערות נוספות:אני הבנתי את המעשה שעשיתי חשבתי שזה מיוט אם אומרים rtv בולא באן ל 12 שעות עבר שש שעות ואני מאוד אוהב תשרת אני הבנתי שזה באן ואני לא יעשה את זה יותר וישתדל לא לעשות בעיות יותר תתנו לי הזדמנות בבקשה.עשו עלי רקורד לדעתי הרקורד היה ערוך כי היו איתי עוד 3 ילדים שאמרו אחרי ישר כן תעשו rtv ותחליפו למה japan

[/COLOR]

18-12-17
    נערך לאחרונה על ידי MeHaBeL; 18.12.2017 בשעה 21:41.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2016
    שלום, אתמול קוצר לך באן לאחר שטענת שהבנת שמה שעשית היה שגוי והבטחת שתפסיק לעשות בעיות.

היום המשכת לעשות בעיות והמשכת לא לאכוף את חוקי השרת, לכן התירוץ של "חשבתי שזה מיוט אם אומרים rtv ולא באן" סותר את הבטחתך, למרות שאמרת שתפסיק לעשות בעיות בכל זאת המשכת בטענה שחשבת שתקבל רק מיוט ולא באן.

הבאן נשאר, אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2017
    נכתב במקור על ידי Igneel
    שלום, אתמול קוצר לך באן לאחר שטענת שהבנת שמה שעשית היה שגוי והבטחת שתפסיק לעשות בעיות.

היום המשכת לעשות בעיות והמשכת לא לאכוף את חוקי השרת, לכן התירוץ של "חשבתי שזה מיוט אם אומרים rtv ולא באן" סותר את הבטחתך, למרות שאמרת שתפסיק לעשות בעיות בכל זאת המשכת בטענה שחשבת שתקבל רק מיוט ולא באן.

הבאן נשאר, אפשר לנעול.
    אבל הבאן הוא עד 4 בלילב רני רוצה לשחק בשרת אני הבנתי תטעות שלי תתן לי הזדמנות אחרונה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    כבר נתנו לך הזדמנות שניה אתמול, לאחר מכן אתה בא לשרת בידיעה שאתה הולך לעבור על החוקים, אתה מקבל עונש ואתה מבקש עוד הזדמנות שניה?
    אנחנו נחמדים, אבל לא עד-כדי-כך.
    ננעל.
    יוקי, מנהל קהילת CSGO לשעבר.

שתף ב-Google+

הרשמה