תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    15.01.2014
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: desiTriceps
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198066559737/

קישור של הבאן ב-SourceBan: )
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=desitriceps#0

שם האדמין שנתן את הבאן: david

סיבת הבאן:
    (מדבר על קהילות מתחרות)

התאריך שבו ניתן הבאן: (לדוגמא 18/12/2017)

הערות נוספות:
    אהלן חברה , מי שלא מכיר אותי אני די וותיק בקהילה נמצא כמה שנים בקהילה שלכם פעיל ומשחק תמיד.

נכנסתי היום לחדר של פיקאפ עם 5 אדמינים(כרגע זוכר לי רק את reaper , qwerty , david , אדמין בארנה ועוד גארד טים ועוד כמה ששכחתי) בחדר ואני , אז שאלתי את אחד האדמינים "מותר לדבר על קהילה מתחרה כל עוד זה לא פרסום" הסברתי שהכוונה שלי הייתה לגנות את הקהילה שהיא לא מהווה לכם תחרות. אז אחד האדמינים אמר שזה אפשרי כל עוד אני לא מפרסם.(מציין שכל הזמן הזה שיחקתי ברייטיק).

אז ציינתי שם של קהילה ואמרתי שאין להם פיקאפים ואפחד לא משחק שם ושאלתי אם זה מהווה להם תחרות מולם, בקיצור יצרתי איתם דיון ואני מדגיש שהאדמינים כן דיברו איתי על הנושא הזה והיה ברור לאדמינים שלא הייתה פה מטרה לפרסם קהילה וכל זמן השיחה האדמין david היה בחדר כל הזמן וללא אזהרה מוקדמת קיבלתי באן. ואני מציין שהדיון באמת נועד במטרה להבין מה הם חושבים על זה, ושוב תבינו אין לי שום עניין לפרסם קהילה מתחרה כשיש 5 אדמינים איתי בחדר אז ברור לכל ספק שלא הייתה שום מטרה לפרסם שום קהילה במיוחד שאני לא נמנה כחלק ממנה. מטרת הדיון שלי הייתה בתור שחקן מאוד ותיק שמכיר את קהילת וויגימיס שנים רבות לראות אם קהילות אחרות באמת מהוות להם איום כמו שנהוג לחשוב .(ועוד ציינתי שדעתי האישית היא שאין בישראל קהילה שמתקרבת ליכולות של וויגימיס.)
    השיחה התנהלה והאדמינים גם דיברו איתי על זה אז צחקתי שאני נאלץ לשחק ברייטיקים של קהילה אחרת כי כל הרייטיקים שלכם בתפוסה מלאה.

בקיצור באיזה שהוא שלב האדמין david בלי הודעה מוקדמת הביא לי פארם באן מהסיבה "(מדבר על קהילות מתחרות)" עכשיו , ברור לי שאם האדמינים היו מודיעים לי שזה אכן אסור אפילו לדבר עליהם לא הייתי עושה את זה ולא הייתי מעז. כהוכחה לכך אני שאלתי לפני השיחה אם אפשר לדבר על קהילה מתחרה כל עוד זה לא מפרסם אותה ורק שאלה אמיתית , זאת הסיבה שגם שאלתי 5 אדמינים ולא שחקנים רגילים, ועוד דבר חלק מהאדמינים שאני לא זוכר את שמם כי הייתי בשרת רייטיק יצרו דיון איתי ודיברו איתי חופשי על מה ששאלתי ולהם היה ברור שלא היה שום כוונה לפרסם קהילה מתחרה.

אני מניח שחלק מהאדמינים הוותיקים והחדשים מכירים אותי טוב מאוד ויודעים שאני פעיל בשרתי הפיקאפ והרייטיק תמיד לכן אין לי שום סיבה להתגרות או לנסות לקבל פארם באן , אין לי שום כעס על דויד אבל אני מבקש שתוריד לי את הבאן ותבין שנעשתה פה טעות.

אשמח לתשובה מהאדמינים , חג שמח

חשוב לי לציין שאני נמצא במכינה קדם צבאית כרגע ולכן אני בא לקהילה לשחק בפיקאפ ורייטיק רק במוצשים וחגים לכן זה מאוד חשוב לי להיות בקהילה ואני מקווה שתורידו לי את הבאן במהרה.
    עוד דבר קטן אני גם השתתתפתי בלא מעט תחרויות שלכם מלפני שנה ושנתיים והשבוע ניצחתי בNC (חשוב שתבינו שאני שחקן ותיק פה ופעיל לכן אין לי שום מניע לעשות משהו שנגד הקהילה) אני בטוח שהאדמינים הוותיקים יזהו אותי בתור שחקן פעיל בקהילה שלכם ואף הייתי בתקופת החופש הגדול אדמין בשרתי הרייטיק כי אדמין ביקש ממני כי הוא ראה שאני פעיל מאוד והוא סמך עלי (בסופו של דבר ירדתי מהיותי אדמין בגלל שעברתי למכינה קדם צבאית).
    אני פעיל בקהילה הזאת עוד משנת 2015 הייתי נוהג להרשם כדרך קבע לכל סוג תחרות שלכם(הוכחה לכך תמצאו באשכולות העבר שפתחתי)

שהיה לכם חג שמח

נערך לאחרונה על ידי DesiDesert; 18.12.2017 בשעה 15:07.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2017
    עיר
    Haifa
    הבאן ירד עם אזהרה!
    מבקש שפעם הבא לא תזכיר את השם של קהילות מתחרות אצלנו בקהילה.

ואבקש שתבוא לשרת הדיבור לשיחת הסבר על המקרה!

ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה