תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    19.08.2017
    שם המשתמש : chabi
    קישור של הבאן :
    Name chabi₁₃₃₇
    Steam ID STEAM_1:1:231444483 (View Steam Profile)
    Invoked on 20-10-17 16:33
    Length Permanent
    Reason Strafe Hacks נא לא להוריד או לקצר את הבאן
    Admin CONSOLE

סיבת הבאן: Strafe Hacks
    שם האדמין שנתן את הבאן: CONSOLE
    הערות נוספות:
    הי זה סיפור קצת ארוך (אתה יכול ליראות תלונות קודמות) גם אני לא כל כך מבין בפורום אז לא יודע כל כך לאן אבל אני יודע שזה אתה יודע שכבר טוב תקשיב היה מי זה סיפור המנהל הקודם היה איתו קצת בעיות אני נכנסתי לשרת בגייל ואז אדמין קיבל באן על סטרייף אקס ואז אני קיבלתי אחרי איזה חצי שעה עזוב שירד לו ביקשתי תלונה ואז הורידו לי גם ואז נכנסתי ועוד פעם קיבלתי ישר איך שנכנסתי אפילו לא הלכתי ואני קיבלתי עוד פעם באן כזה ואני לא יודע במה מדובר בכלל אין את השיטות האלה הציטים האלה אני אמרתי אחי למנהל השני שיעשה מה שהוא רוצה שיבדוק לי את המחשב לא יודע מה אז שלחתי תלונה אולי היה בעיה בסיס סטים אז מחקתי את כל הסטים שלי ובקשתי עוד תלונה אולי עכשיו יעבוד אולי היה בעיה בסטים והוא אפילו לא ענה אחי .
    עכשיו למה אני הייתי צריך לרצות את העונש שלי שלוש חודשים וגם היה רשום שלוש חודשים ורק שאלתי עם אפשר לקצר להוריד כי אני הבנתי את העונש שלא עשיתי כי הבנתי שאין טעם לירשום לך את זה אבל זה בסוף מה שקרה אז אני לא יודע מה יש לכם נגדי אוו משהו אני לא עושה בעיות בשרתים אני לא מפריע לא מנצל באגים ואני באמת לא יודע למה אתם ככה נגדי אני רק רוצה לשחק בגייל אחי אני צריך להגיע ליתחננות כזו המגילות בכלל מקווה שתיקח את זה לתשומת ליבך ותירא שאין לי את השטיות האלה תירא עם אתה יכול תלונות קודמות בבקשה וסליחה על המגילה אני רק רוצה לשחק בגייל ולהנות בו

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.08.2017
    ?????
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2016
    הבאן שלך קוצר לשלושה חודשים.

ננעל.
    -- מלך --

ברכות
    שתף ב-Google+