תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    בפאלס במירג
    לא מאמין שהצוות התחרותי ירד לרמה שכזאת....

אז היום התקיים הנייטקאפ מס' 96.
    את המשחק הראשון שהיה בcache ניצחנו.
    במהלך המשחק השני ברוונד לדעתי 10-2 רשמתי i hope you all have demo מכיוון שרוונד לפני היה משהו חשוד ורציתי לראות את הדמו. ישר איך שכתבתי את זה הטים השני נלחץ והתחיל להספים את הצאט ב: ''כן ברור'' ו-''מי בכלל מבקש דמו ינוב'' ועוד....
    איך שהסתיים המשחק ביקשנו דמו של שני שחקנים. לשחקן הראשון היה דמו מלא ולשחקן השני הדמו התחיל מהרוונד 10-2!

ישר אמרנו את זה לאחד מהאינספקטורים ועלינו לגמר בניצחון טכני.
    איך שתהחיל הגמר, לא עבר אפילו רוונד אחד, Subwoofer נכנס והודיע לנו שאנחנו נחשבים כמפסידים והטים שהיה נגדנו עלה לגמר.
    ישר התחלנו להתווכח איתו ואמרנו לו שהיה להם חצי דמו וכו....
    אחרי כמספר דקות של ויכוחים Subwoofer אמר לנו שזאת לא החלטה שלו, זאת החלטה ''מלמעלה''. ישר ביקשנו לדבר עם מי שהחליט את זה. העבירו את הלידר שלנו (rjex) ולאחר כמה דקות גם העבירו את netox.
    אחרי מספר דקות העבירו אותם לרום שלנו והלידר שלנו הסביר לנו שהטים השני ביקש סליחה ושאנחנו צריכים לעשות משחק חוזר.
    ברגע הזה אמרתי שאני לא מוכן ויצאתי מהטימספיק.
    קודם כל לפני שכולם מגיבים אני רק רוצה להגיד שלא פתחתי את התלונה הזאתי בשביל הניצחון וכוכב מסכן בטימספיק ליד השם שלי אלא בגלל אי-הפריות שהיית.
    בגלל שאחד מהטים שלהם ביקש סליחה אז צריכים ''לעקם'' את החוקים?
    בסך הכל באנו לפה כדי ליהנות ולשחק.
    אם היה חסר רוונדים אחד או שניים לא הייתי מתווכח, אבל 12 רוונים?! לא נראה לי נורמאלי...
    נערך לאחרונה על ידי Aionee; 16.12.2017 בשעה 23:48.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.10.2016
    עיר
    טבריה
    מסכים וגם רוצה להוסיף שבנוסף על הטעות שקרתה הקבוצה שלנו שעלתה לגמר הייתה מועמדת לפסילה אך במזל הצלחנו להשיג שני סאבים והיינו צריכים לחכות עוד שעה למשחק של הגמר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2017
    עיר
    Haifa
    יש לפתוח אשכול מסודר על פי הטופס הבא:
    שם המשתמש המתלונן: (לדוגמא: X)

שם האדמין: (לדוגמא: Y)

סיבת התלונה: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!)

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: (לדוגמא 28/02/2017)

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר)

דמו: (אם יש)

ננעל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2017
    עיר
    Haifa
    לאחר שיחה עם השחקן הובהר לו הכל והעניין טופל.
    שתף ב-Google+

הרשמה