תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    15.12.2017
    ממה התאכזבתה מזה שאני אומר את האמת בזמן שאתם מורחים את כל שאר האנשים ?
    או מזה שאני אומר שספארקס חרא כמו שכולם אומרים כשהוא לא בשרת והאדמינים כמו pibo
    או שפשוט קשה לך לראות שמישהו יוצא נגד השרת שלך והדרך שאתה מנסה לפעול בה זה רגשות אשמה ? "אני מאוכזב ממך"
    אז אני יגיד לך את זה אני נגעל ממך אתה לא מכיר אותי לא דיברנו ליפני אין לך שום זכות להגיד שאתה "מאוכזב ממני" אני שונא אנשים כמוך ואני יכול לפתוח כמה אשקולים שאני רוצה בנושא עד שאני יקבל תשובה אמיתית ועדיין לא עניתם לי על כל מה שאמרתי באשקול הראשון אז עכשיו אתה בטח תיתן לי באן או משהו ותגיד הזהרנו אותך לא לפתוח עוד אשקול בנושא אבל לא איכפת לי אתם כולכם מנצלים את העובדה שאתם בדרגת אדמין או משהו יותר גבוה ומתלוננים קשה קשה אני צריך לקרוא את כל האשקולות בפורום אבל כמו שזה נראה רוב האדמינים לא פעילים ואלה שכן כמוך וכמו הכלב הלא גזעי השני לא שימים זין על אף אחד אתם לא עונים על הכל רק על נושאים שיש לכם דרך למרוח את האנשים
    אז עכשיו בואו נראה אחרי שכולם כבר עזבו את השרת המסריח שלכם כי כל האשקולות האלה הראו שלא איכפת לכם בכלל מהאנשים אתם גונבים timer של שרת אחר שרק נפתח למרות שאף אחד לא אוהב אותו ויש בו הרבה יותר בעיות מהtimer הקודם רק בשביל שיהיה כתוב wr wrb wrcp רק בשביל זה אתם הורסים את השרת
    עכשיו בואו נראה מי נישאר לכם בשרת אני handair charmer sahar dhop mastick bigtoom carnivore fatality kisame get rekt כולנו עזבנו כבר את השרת שלכם מי נשאר כמה אדמינים שגם ככה לא יהיו פעילים כי לא יהיה אף אחד בשרת וילדים קטנים שנכנסים ואתם נותנים להם ישר mute
    כמו שסהר סנפיי הגבר הגיבור החכם פעם אמר והיה חושך ויהיה אור ויהיה מוות לvgames
    עכשיו לכו תאכלו קממבר עם הכסף שאתם לא מרוויחים מהשרת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2016
    אני די בטוח שלגבי ה"אני מאוכזב ממך" הוא התכוון אלי בגלל מה שאני עשיתי בשרת. אני אודה, כן אני כן ניצלתי גישות. אבל זה היה מסר לשרת שהגיע הזמן לשנות אותו. ועובדה שעשיתם את זה. ישר אחרי ש"ניצלתי" את הגישות שלי,(למרות שכולכם חשבתם שלפקודה הזאתי יש גישה רק לקלאוס ולא חשדתם בי אז יכלתי גם לא להגיד כלום ולא להודות שזה הייתי אני מול שרת מלא) אתם החלפתם טיימר עם זאת שאני התחננתי בפני כל אחד ואחד מההנהלה הגבוהה שיעשה עם זה משהו כי הוא היה שבור ממזמן והוא ישן רצח. ומה שאיכזב אותי! זה היה שאתם פעלתם אך ורק שעשיתי בשרת משהו. ואני חוזר על זה שוב, אני לא עשיתי את זה כי סתם היה לי משעמם ודברים כאלה, עשיתי את זה כדי להעביר מסר, וחבל מאוד שקיבלתם את המסר רק כי מישהו עשה לשרת משהו ולא בגלל הבאגים המפגרים שהיו בשרת כבר הרבה זמן.

ועוד דבר, חבל שאתם מפקפקים באנשים שמבינים בשרתי סארף ואתם לא נותנים להם לעשות את מה שצריכים לשרת ואתם נותנים לאנשים שלא מבינים בסארף שום דבר (אני לא אגיד שמות) לעשות מה שהם רוצים בשרת שזה מה שהורס גם כן את השרת של הסארף של ויגיימס. אני ממש מאוכזב ממה שקרה לשרת ):
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2016
    אני מסכים השרת נהרס כי האנשים שמנהלים אותו הם ספארקס
    ציפיתם ליותר נכון גם אני ציפיתי ליותר אבל לא רק ספארקס מנהל אותו ועצוב שמי שענה לכל האשקולים האלה אפילו לא היה ספארקס אלה אנשים שאפילו לא משחקים בשרת הסארף והידע שלהם בנושא נמוך אף יותר משל ספארקס לא לעניין והרחקתם את החשבון מהפורום רק בגלל שהוא חזר שוב ושוב על אותם דברים שאתם פשוט לא עונים עליהם כי אתם לא יכולים להגיד שספארקס אבוזר אז אתם ממציאים סיפורים הטיימר הקודם היה טוב אפילו עם כל הבעיות שלו זה היה טיימר שאפשר לעשות איתו סארף אבל הייתם חייבים לשנות ואני לא נגד שינוי מהטיימר הקודם לאחד הזה אבל אני נגד העובדה שהעפתם את handair כנראה האדמין היחיד שלכם שיכול להבין קצת את הטיימר ואולי לתקן כמה דברים ונישראתם חבורה של ילדים שלא מבינים כלום אבל עדיין שיניתם כי ספארקס החליט כשmastick היה המנהל היה טוב למה היה טוב אתם שואלים בואו אני יגיד לכם mastick ידע איך לעשות סרף והוא היה הכי טוב בזה באותו זמן בנוסף שלא כמו האדמינים שלכם הוא ידע איך הטיימרים עובדים והיה איתו גם skwizy שהבין יותר מכולם וsahar הגבר שלא הבין אבל צחק על כולם ושבר רקורדים והיה את handair שהוא יהיה handair אבל sahar was just too good for food וצחצח שיניו צחצח צחצח עכשיו נשארתם חבורה של אנשים שלא יודעים איך לתפקד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2016
    זה האשכול האחרון בנושא. הבא שיפתח אשכול בנושא יורחק מהפורום לצמיתות.

1 . זה אותו טיימר רק גרסה מעודכנת יותר (ckSurf) לא מבין מה זה כל ה - למה החלפתם טיימר.

2. אור, איזה מסר ניסית לשלוח? , פעם פנית אליי או לעומר ואמרת שיש גרסה חדשה שאתה רוצה שנעלה? לא.
    אז מה זה כל הדיבורים על מסר? על מי אתה מנסה לעשות פה רושם.

3. אין לי שום דבר נגד מסטיק, אבל מנהל טוב? מסטיק ניהל לתקופה של שבועיים וירד ישר כי הוא לא היה פעיל יום אחד אפילו על מה אתה מדבר אפילו?
    זה ששחקן מאוד טוב בסראף לא עושה אותו למנהל טוב.
    ואם אתה מתכוון שבניהולו אף אחד לא חילק עונשים, והיית יכול לעשות מה שבא לך, אז לא , זה לא ניהול טוב.

4. אני מבין יותר טוב ממך ומאור על סארף טיימר , אתה לא מכיר אותי אז אל תזרוק סתם טענות באוויר.

+ לפי כתובת ה - IP שלך אני רואה שאתה אותו בנאדם שפתח את האשכול מההתחלה , ואתה עוקף את הבאן מהפורום.

תראה את הצורה הביזיונית בה אתה כותב ועוד יש לך חוצפה ללמד אותנו איך לתפקד.

ננעל.
    נערך לאחרונה על ידי SLAT3R; 16.12.2017 בשעה 14:11.
    -- מלך --

ברכות
    שתף ב-Google+

הרשמה