תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    15.12.2017
    אתה סתם נועל דיונים במקום לתת לאף אחד להגיב על מה שאתה אומר
    בנוסף לא ענית על מה שאמרתי העובדה שאמרתה שיש באגים עם ה"timer" החדש לא אומר למה החלפתם אליו כשאתם לא יודעים איך להפעיל אותו וכשהקודם עבד טוב הסיבה שהחלפתם אליו זה כי ספארקס החליט דיברתי עם הרבה "admins" והסגן מנהל שרת הקודם כולם היו נגד הרעיון אז את זה אתה לא תאמר נכון
    וגם לעובדה שקיבלתי 3 "pbans" אין משהו לעשות עם זה אני כבר מחכה לרביעי שלי ואל תדאג גם הוא ירד רוצה לדעת למה ? כע אחי אני רוצה אני כלב סקסי אני רוצה אוקיי אני יגיד לך למה כי surfer גיזעי אחושרמוטה
    חהחהחה עבדתי עליך אני לא סקסי אני סתם חש חש חש כמו חוש חש יש לו חוש לאנשים חשים כי הוא חש אבל הוא לא יודע שמגיע אליו כדור כדורסל מהיר מה זה מהיר מהסוג המסירות שרק קרוקו יכול לזרוק ורק חמשת העילית יכולים לתפוס!
    קרוקו הוא האס של הקבוצה !!!
    כע שחכתי מה רציתי ואין לי כוח לקרוא מחדש גם לקחתי הפסקה כי הייתי צריך ללכת אז בכלל מה אתה רוצה ממני חוליגן פושטק מטונף לך תאכל גמבה אסקימוסית ושיפול עליך ארנב
    בייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי יייייייייייייי
    דרך אגד אתה לא משהו משהו עדיין לא הבנתה את הרעיון מאחורי ההודע הזאת והקודם עצוב עצוב איכזבתה כלבים שטוענים שהם סקסיים צריכים להיות בעלי חושים גבוהים עד מעוד אף יותר מכלבים רגילים כי הם סקסיים אבל אתה לא אתה כלב אמממממ מה ההפך מסקסי אין הפך מסקסי מה זה זה איכס איכס אתה לא הפיך!
    לא ניתן לשנות את החרא הזה מה זה זה מישהו המקהל תגידו לי מה ההפך מסקסי
    אוקיי יש לי ראיון בואו נהפוך את זה לעברית סקסי בעברית = מושך כע כע כע כע כע כע כע כע כע כע כע כעכעכעכעכעעעעעע כע כע כע כע כע ההפך ממושך זה דוחה AHAAAAAAAA עליתי עליך אתה כלב דוחה בי

- - - Updated - - -

דרך אגב לא גזעי לקרוא לעצמך סקסי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2016
    זה לא שהתנגדתי לרעיון של להחליף טיימר,אלא להפך אני הייתי בעד. רק חבל שלפני חודשיים שהתחננתי להחליף את הטיימר כל שבוע לא נתנו לי. ורק אחרי הבעיה שממצאתי "וניצלתי" אתם החלפתם את הטיימר בחצי שעה. כל הזמן אמרתם לי שזה לא אפשרי. פתאום זה כן, קצת מוזר לא? ודרך אגב אם הייתם מחליפים לטיימר שאני רציתי (עוד אז שהייתי סגן מנהל) תאמינו לי לא היה לכם אפילו בעיה קטנטנה בשרת. אבל חבל לי שאתם רק מדרדרים אותו (:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2017
    נכון נכון handair צודק למה הוא צודק אתם שואלים האאהאהאה אני יספר לכם למה הוא צודק כי handair הוא handair ואתם לא handair כלומר אני ינסח את זה בשפה פשוטה handair משחק בtempest2 ב64 tick ספארקס משחק בtier 1 ב102 איך אתם מעזים לשים אותו למנהל שרת יש לכם גם את varis אשר varis משחק בכל TIER כי הוא מקצוען אחושרמוטה שלא כמוכם תת רמה עלובים וזה הסיבה שאתם אוכלים בננות והורסים את השרת מגעילים שכמותכם
    SKWIZY לשלטון תדיחו את ספארקס איכס איכס מישהו שלא יודע surf הוא המנהל של שרת הsurf timer איכס איכס ככה זה נראה כשישראלים שקוראים לעצמם גיימרים מנהלים שרת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2016
    למרות שאתה סתם כותב מילים בלי קשר ופתחת את האשכול הזה כבדיחה תן לי לחזור על מה שצח ענה לך ולפרט.

הטיימר הקודם הזה שאתה אומר שהיה מדהים היה מפוצץ בבעיות והVAR בשרת היה עולה אחרי כמה דקות ואף גורם לו לקרוס

אחרי שווידאתי שלא נצטרך לעשות איפוס, אני אישית ביקשתי שיעדכנו את הטיימר (שזמין מהאינטרנט לכולם למרות שאתה טוען שגנבנו אותו משרת אחר)
    בגלל שהוא הרבה יותר מעודכן ויש בו יותר אפשרויות והכי חשוב תיקוני באגים. ואם תשים לב השרת לא קורס או בלאגים כמו בעבר.

אור אין לזה שום קשר אליך, אני שמעתי על מה שעשית הרבה אחרי ומאוד התאכזבתי ממך.

קיבלת יותר מתשובה אחת , אל תפתח עוד אשכולות בנושא.

נעול.
    נערך לאחרונה על ידי SLAT3R; 16.12.2017 בשעה 13:19.
    -- מלך --

ברכות
    שתף ב-Google+

הרשמה