תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    15.12.2017
    אני רוצה להתחיל בכך שתלמדו אנגלית כי כל דבר נשמע מטומטם בעברית מה זה זה הכותרת הזאת נמשיך לעיניננו
    כמו שאתם יודעים ספארקס הוא מנהל שרת הסארף אף על פי שהוא לא יודע איך לעשות סארף הוא לא יודע איך כל הפקודות עובדות והוא גם לא יודע איך לסמן מפות בנוסף לכך הוא מנצל את עצם היותו מנהל שרת בכך שהוא מקלל בלי הפסקה ולא קורה לו כלום אחרי כל פעם הוא אומר "זה בצחוק זה בצחוק" מעצם העובדה שהוא חוזר על זה פעמיים זה אומר שזה לא בצחוק והוא משקר יש המון מאמרים בנושא זה.
    איזה יופי הוספתי נקודה בסוף זה היה בטעות אבל שיהיה זה יהפוך טקסט זה לטקסט ברמה גבוה
    אז בנוסף לקללות שלו כל הזמן הוא יורד על אנשים שהוא לא מכיר מהשרת וכל פעם שהוא שומע ילד עם קול גבוה הוא נותן לו מיוט למה כי קול של ילדים קטנים לא נעים לו באוזן והוא גם מתעלם מהצאט
    אבל נעזוב את זה ונגיע לנושא חשוב יותר הוא גונב את ה"timer" וכל הפקודות משרתים אחרים עד עכשיו השרת ממנו הוא לקח את זה היה שרת בשם mestro האייפי של השרת:185.38.148.187:27018
    עכשיו הוא לקח לשרת אחר בשם NexusNation האייפי של השרת:81.19.217.150:27070 שרת זה נפתח לא מזמן אז הוא חשב שלא ישימו לב אם הוא יגנוב ממנו את הכל
    מוקדם יותר היום נכנסתי לשרת וראיתי שה"zones" לא מסומנים טוב ושאפשר לעשות "bhop" בתוכם ולצאת עם יותר מהירות כשהזמן שלך פועל מה שמאפשר לך להשיג את השיאים של השרת בדרך אסורה
    אז ביקשתי מהאדמין לתקן את זה ומה שהוא אמר כמובן זה צריך לחכות עד שספארקס יכנס חשוב לציין שהאדמין הזה סימן הרבה מפות ליפני והוא יודע איך עושים את העבודה בניגוד לספארקס שלא יודע איך עושים את זה כל פעם שהוא מנסה הוא סתם עושה אחד גרוע ואז אדמינים אחרים משנים ומוחקים לו את זה אין סיבה לכך שספארקס לא נתן לאדמינים לתקן את המפה הוא פשוט העדיף להרוס לכל מי שגולש בשרת ולא לתת לו לגלוש ולהשיג שיאים בצורה נורמלית עד שהוא יכנס
    כשאני אומר שיאים אני לא מתכוון רק לשיאי השרת שלא יחשבו שאפשר לגלוש נורמלי גם בלעדיהם אני מדבר גם על שיאים רגילים של אנשים שסתם מסיימים פמות בגלל שה"zones" לא היו מסומנים על כל הפלטפורמה של ה"stages" מה שאומר שאם אתה עושה "bhop" בהתחלה אתה תעשה את זה הרבה יותר מהר ממה שאמור ליהיות והשיא שלך ימחק ואם לא "bhop" ותגלוש נורמלי הזמן שלך יתחיל עוד ליפני שתצא מהפלטפורמה מה שיגרום לשיא שלך ליהיות איטי יותר ממה שהוא אמור ליהיות ומשיאים אחרים לאחר שיתקנו את ה"zones"
    אתם רואים עד כמה זה היה קל לכתוב באנגלים לא הייתי צריך להוסיף את ה"" ולשנות לאנגלית ולעברית כל הזמן וזה לא נשמע מטומטם כמו ביהופ אביוס סארף זון
    וואו יצא ארוך (קללה) מצונזר אסור אסור האדמינים ילדים אסור לקלל אסור אסור
    בנוסף לכך אני רוצה להגיד כי חלק נכבד מהאדמינים לא מנצלים את כוחם וכי הם מתנהגים כראוי בנוסף לכך יש אנשים אשר התנגדו לספארקס ולעובדה שהוא גונב משרתים אחרים כגון סגן מנהל השרת לשעבר handair אשר פרש לאור היתנהגות לא נאותה מצד ספארקס ולאור העובדה שהוא התעלם לגמרי מהדעה והרצון שלו
    אה כן כן כן כן כן דרך אגב גם קיבלתי באן בגלל ששיניתי את השם שלי ל"timer stoled from NexusNation" בגלל שזה באמת ככה וספארקס היה בשרת והוא ראה את זה אז הוא אפילו לא אמר לי כלום הוא שלח את האדמינים שלו להגיד לי תשנה את השם או שתקבל באן מן הסתם אני לא שיניתי שם לאור העובדה שאני יכול להשתמש בכל שם אשר אני רוצה כל עוד הוא לא שם אשר פוגע/מעליב מישהו או שם ששחקן אחר כבר משתמש בו או שם שהוא בשפה אחרת כלומר לא באנגלית או עברית
    לסיכום ילדים מה למדנו היום ? ספארקס מנצל את כוחו רוב האדמינים שם הם בובות על חוט וhandair הוא גבר אחושרמוטה
    קיצור skwizy op skwizy rules
    SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון

- - - Updated - - -

חשוב לציין שזה ארוך מידי אני לא קורא את זה מחדש כדי לתקן שגיעות מה זה זה אם יש שגיעות שאני בספק אם יש תתמודדו
    בנוסף skwizy op skwizy rules
    SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון SKWIZY לשלטון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    בגלל הדרך הבזיונית של כתיבת האשכול הזה אני יענה בקצרה:

פרסום שרת מתחרה = PBAN, קיבלת באן ל3 שעות תגיד תודה.
    חובה לבצע מה שאדמין אומר (במידה ולא לטעמך עליך לבצע ואז להתלונן בפורום = באן ליום על IGNORING ADMIN.
    הטיימר הוא טיימר מהאיטנרנט (AM אם אתה יודע מה זה)... הסיבה שיש באגים כי החלפנו את המוד כי מצאנו דברים שתולים על הקודם אז התקנו אותו שוב (הוא לא שייך לשום שרת ספציפי).
    לגבי הקללות תעשה רקורד שתוכל להוכיח.

נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה