תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    05.05.2017
    שחקן: בינגו

אדמין: מלך

סיבת הבאן: שחקן מאוד בעייתי

דבר ראשון לא הבנתי מה זאת אומרת בעייתי עם בעייתי בישבילך זה שאתה נותן לי כול הזמן באנים אז אני כן בעייתי מיכוון שאתה שונא אותי ונותן לי יחס מאוד לא נעים ולא כמו יחס כלפי כולם. עכשיו אני יסביר את הסיטואציה אתה נתתה לי FK על זה שהרגתי אותך שפתחתה מיק ואמרתה שהרשו לך. בסדקתי את זה מול כול הסיטי ואמרו שאף אחד לא הסכים אבל בסדר בני אדם טועים נכון?. אחרי זה במפה SUMMER
    עשיתה עלי FK ושאלתי למה. ואז אתה אמרתה לי ''תלמד חוקים'' בקטע של להתגרות ואז כתבתי לך ב PM אבל אסור לך לעשות ככה
    ואז נתתה לי באן ליום. כתבתה בREASON 1440 שאיך אני אמור לדעת מה הסיבה?. ואתה כמו תמיד מנסה למצוא את הרע ונותן פי באן על זה שאני שחקן בעייתי? עם תסתכל טוב אתה נתתה 2 באנים בגלל שטויות ואפילו שהם לא נכונות. אני מכיר את עומרי שעוד לא היה אדמין והוא לא היה כזה בן אדם לא מתחשב. אבל אסור לו לעשות ככה שאני לא יקבל אותו יחס כמו כול השרת בגלל שאנחנו בסכסוך ואחרי זה אתה עורך את הבאן שלי לפיבאן. כול הכבוד.
    אני מאוד אוהב את הקהילה ואני לא בעייתי בעייני אני חברותי עם כול האדמינים וכיף לי לשחק בקהילה אני חבר עם כול השחקנים בשרת וכיף לי אבל שמלך נכנס הכול הופך למשהו שחור וענקי כי הוא מתחיל לרדת עלי והתגרות בזה שאני כותב 3 הודעות ונותן לי גאג ל3 שעות! ואז שאלתי מה הסיבה והוא אומר לי הספמה. אני מאוד מבקש להוריד את הבאן אני באמת אוהב את הקהילה ואני גם לא ממש שחקן בעייתי אני סך הכול עשוה טעויות כמו כול בן אדם. ''לטעות זה אנושי ולסלוח זה אלוהי'' אני מבין שאני לא אוכל לשחק שמלך בשרת כי זה יגרום לסיטואוציות כמו אלה אז נצטרך למצוא פיתרון אני לא בא פה להתלונן שיורידו את מלך אני בא פה במקום של לעזור לשפר את הקהילה. עם אתם תשאלו ככה אנשים מהשרת סתם רנדומלי ותשאלו מה הם מרגישים לגביי מלך? לרוב הם יגידו בידיוק מה שאני אומר.
    אז לבסוף אני ממש מבקש שתורידו לי את הבןא מיכוון שאני אוהב לשחק אצלכם וזה כיף לי אני לא שחקן בעייתי. עם אני מקבל מיוט או גאג זה נורמלי בישביל זה יש אדמינים כדאי לעשות סדר לכול בן אדם יש אופי ואנשים עושים טעויות.
    מקווה שאתם מבינים את הטענה שלי.

''ממקום לתקן ולא להרוס''

אני רוצה לשפר את הקהילה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    פתח את האשכול בפורום המתאים.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה