תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    02.02.2017
    שם המשתמש המתלונן: Li3l

שם האדמין: Zach

סיבת התלונה: מביא לי מיוט על שטות ואחרי זה מתגרה בי בפרטי

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 13.12.17

הערות נוספות: אני הייתי בשרת ביהופ עם שני אדמינים Shalev וZach כל פעם ששלו דיבר אמרתי לו שתוק, וזה היה בצחוק ואם זה היה מפריע לו הוא היה מביא לי מיוט בעצמו, אני בטוח שהוא יכול לעשות זאת בעצמו אם זה היה מפריע לו, ואז החליט צח להביא לי מיוט על זה שצחקתי טיפה עם אדמין. לאן מכן הוא גם מגרה בי בפרטי על כך שפרשתי מאדמין ואומר לי ללכת לטיפול.

דמו: https://prnt.sc/hmxnnz

עוד הערה קטנה נמאס כבר לשחק בשרת הזה כל דבר קטן זה מיוט.
    מקווה שהמעשה יטופל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.09.2017
    עיר
    ראש העין
    טוב אז ככה קודם כל ליאל נכנס לשרת הביהופ אחר כך התחיל פשוט להשתיק שחקנים ואת האדמין האדמין נתן לו מיוט כנראה בצחוק ואז הוריד לו כשהוא הוריד לו את המיוט ליאל השתיק עוד פעם שחקן ואני נתתי לו מיוט.
    בנוגע לפרטי אתה מאוד עיצבנתה אותי ואחרי שפרשתה התחלתה לעשות בעיות בשרתים. לפי דעתי זאת ממש לא התגרות כי אתה יודע את הסיבה שבגללה פרשתה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.02.2017
    אחרי שהאדמין הוריד לי את המיוט השחקן שהשתקתי היה האדמין עצמו שלו שזרם איתי וסבבה והכל.
    אני יודע תסיבה שפרשתי וגם אתה יודע אותה, אבל אתה בוחר להתגרות בי עם הסיבה וזו וגם להגיד לי שאני צריך טיפול.
    נשמע לגיטימי? שנינו יודעים את התשובה. תעמוד על שלך תגיד תאמת ותפסיק להשתפן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.09.2017
    עיר
    ראש העין
    יודע מה שיא הכנות אני באמת חושב שאתה צריך טיפול אם אתה פורש בגלל שהעלו מישהו אחר במקומך ואתה מתחיל לעשות בעיות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.02.2017
    הסיבה שפרשתי ממש לא קשורה לזה שאני עושה "בעיות" ואני חושב שלהגיד לאדמין בצחוק שתוק זה לא נקרא ממש בעיות...
    כאדמין אני חושב שאתה לא אמור לדבר ככה לשחקנים לא בשרת, לא בפרטי ולא בפורום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.03.2016
    קיבלת תשובה, להתחכם לא יעזור זה לא במקום לומר לאדמין בשרת שתוק גם אם זה בצחוק, שחקנים בשרת עלולים לקחת את זה בנימה אחרת ולהרשות לעצמם לעשות את זה גם, נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה