תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 1 מ 1
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  11.06.2017
  הודעות
  83

  שלום לכולם,

  בביקורת של היום אנו עומדים להיכנס לז'אנר קצת יותר מוכר בתחום המשחקים, ועל אף שהממשחק עצמו הוא Indie ניתן יהיה לראות פה מספר מאפיינים של משחקים רבי מכר. המשחק עצמו הוא שילוב של משחק קלפים ושל ז'אנר ה " RPG" או בעברית משחק תפקידים.

  אז תכינו את חפיסת הקלפים שלכם והתכוננו למשחק שייקבע את גורלכם הכירו את......


  Hand Of Fate

  המשחק שיצא בשנת 2015 ע"י חברת "Defiant Development" הוא סינגלפלייר שבעיקרו הא משחק קלפים, אך מה שהופך אותו למעניין הם האלמנטים של משחק תפקידים/ הרפתקאות שבו לכל החלטה שלך יש משקל בהרפתקאה שאתה הולך לחוות, והשילוב בין משחק קלפים שולחני לזירות קרב מתחלפות שבהן אתם צריכים להוכיח את עצמכם ולשרוד מול מפלצות חזקות ומלכודות. המשחק מתחיל בהכרות שלכם עם הדילר- דמות מיסטית/ קוסמית מסתורית שמשחקת שנים את אותו משחק מול משתתפים שונים שתרם הצליחו להכניע אותו. על מנת להביס את הדילר תצטרכו לנצח את הגיבורים שלו (האויבים שלכם). בכל פעם שתביסו 3 בוסים אתם תקבלו בסיום ההרפתקאה " artifact" חפץ שיחזק אתכם וגם את אויבכם לקראת ההרפתקאות הבאות. לדעתי הפן היותר מעניין של המשחק הוא שבמהלך ההרפתקאות שלכם תוכלו לבצע מספר סיפורים מקבילים בתוך ההרפתקאה עצמה מה שייצור לכם מספר קווי עלילה ויוסיף לכם עוד מטרות בזמן ביצוע ההרפתקאה הרגילה. לסיפורים בתוך ההרפתקאה אין סדר כרונולגי, ובנוסף אתם לפני כל הרפתקאה תוכלו לערוך את החבילה שלכם- כלומר את הקלפים שאתם רוצים להיתקל בהם בהרפתקאה שלכם או לחלופין תוכלו לבצע יצירה אוטומטית של המחשב שישים לכם את הקלפים המועדפים שלו.

  במשחק קיימים שני סוגי משחקיות/ מודים, האחד כמו בכל משחק רגיל הוא הסיפור- כלומר המוד הסטנדרטי שמציב אתכם מול הדילר בניסיון לנצח את אחד הבוסים. המוד השני לעומת זאת נקרא המוד האינסופי, המטרה שלו היא להשיג את מירב הנקודות ולשרוד על לוח המשחק את כמות הזמן המרבית. כאשר לפני תחילת המוד האינסופי תוכלו לבחור את רמת הקושי של ההרפתקאה ובנוסף אם קניתם את ההרחבה תוכלו לשים מודים מיוחדים שישנו דרמטית את צורת המשחק שלכם. במוד האינסופי כאשר אתם מתחילים, רמת קלפי המפלצות יחסית נמוכה אך בכל פעם שתעברו מיני שלב במשחק כך קלפי המפלצות יתחזקו. הרעיון במוד האינסופי הוא לתת לשחקן אפשרות לחוות קווי עלילה נוספים ומעניינים שלא יתאפשרו לו לחקור במהלך הסיפור.

  מהלך המשחק- ישנן 2 חבילות, חבילת הקלפים שלכם (השחקן) וחבילת הקלפים של הדילר. המפה מורכבת מקלפים שלכם וקלפים של הדילר, על מנת להביס את הבוסים במשחק יהיה עליכם לעבור מספר שלבים בכל הרפתקה. בכל סיום שלב תתיקלו בסוגים שונים של שערים או דברים שיאפשרו לכם לעבור להיתקלות הבאה תוך כדי "זריקת" כל הקלפים שקיימים על הלוח והחלפתם בקלפים אחרים. (שימו לב על מנת לסיים מיני שלב אין צורך לעבור על כל הקלפים). כאשר תפתחו את המשחק הדילר יסביר לכם בצורה מפורטת את כל חוקי המשחק ומה צריך לעשות. במוד הסיפור רמת הקושי עולה ככל שהשחקן מתקדם ומביס את הבוסים. ובמוד האינסופי תוכלו מהתחלה להקשות על עצמכם אך מבחינת היריבים והמפלצות בהם תתקלו הרמה תעלה בכל שלב.

  המשחק מאוד מעניין וכיפי, ומאפשר שעות רבות של משחק שכן ככל שהשחקן רוצה לחקור את קווי העלילה השונים הוא יוכל להמשיך לשחק. הגרפיקה מעולה, והמשחק עצמו פועל בצורה חלקה וללא בעיות בכלל. חיסרון שקיים במשחק הוא שבמהלך המשחק לא תוכלו לראות איזה קללות יש עליכם ומה הטקסט שרשום בהם.
  אם אהבתם את המשחק תוכלו לרכוש את משחק ההמשך שלו " Hand of Fate 2" שייצא בנובמבר האחרון במחיר של 110.95 שקלים.

  משך הזמן: כרגע יש לי 12 שעות על המשחק, מעריך שייקח 15-18 לסיים אותו תלוי בקצב.

  מחיר: 73.95 שקל.

  ז'אנר: אקשן, משחק תפקידים.

  פרטים נוספים: סינגל פלייר, ניתן לשחק ב" Controller" תומך ב , Steam achievement Steam trading cards , Steam Cloud.

  DLC: מוזיקת המשחק 29.5 שקל, " Wildcards" - קלפים שונים למוד האינסופי 18.5 שקל.

  עמוד המשחק: http://store.steampowered.com/app/266510/Hand_of_Fate/

  דרישות המערכת:


  טריילר:


  גיימפלי:  מקווה שנהנתם... נתראה בפעם הבאה.
  נערך לאחרונה על ידי AgentDx; 14.12.2017 בשעה 21:20.

הרשמה