תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 29
    הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    שלום לכולם,
    למי שלא עודכן חזרתי לנהל את הקהילה וממה שאני רואה הרבה אנשים טעונים (אלוהים מבין למה כי זה פאקינג משחק מחשב) על כל מיני דברים שהם בכלל לא מבררים וטוענים דברים שהם בכלל לא נכונים.

פתחתי את האשכול הזה כדי שכל אחד יוכל לשאול שאלות שמפריעות לו בכל נושא תחת התנאים הבאים:

1) בלי קללות כי אז אני פשוט מוחק לכם את ההודעה ושוכח אתכם אחרי שנייה אז סתם חבל...
    2) לא ניתן לשאול שאלות על ספונסרים כיוון שזה לא עניינכם והנושא מסווג לשחקנים בקהילה. (אם השאלה היא קריטית ולא חודרנית אשמח לענות כמיטב יכולתי).
    3) בלי שאלות על קהילות מתחרות כי אין לי מושג מה הולך איתם.
    4) יש מצב שיוספו עוד חוקים בהמשך.
    5) במידה ותרצו לשאול משהו שהוא לא קשור לזה אפשר לשלוח לי הודעות בPM אבל המטרה היא שכולם יראו את התשובות כדי שיהיה סגירה בנושא.
    6) ספאם או טרולים = הרחקה לחודש מהפורום ושרתי המשחק אז לא להתחכם בנושא הזה...

זאת הזדמנות בשבילכם לדבר עם מנהל שכבר כאן 4 שנים אז אל תהרסו את זה...
    נערך לאחרונה על ידי SEXYDOG; 11.12.2017 בשעה 00:36.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.06.2012
    למה אתה כותב בצורה כה מתנשאת? מה קרה פה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי Qwizza
    למה אתה כותב בצורה כה מתנשאת? מה קרה פה?
    חשבתי שהייתי ברור לגבי הספאם.
    בכל מצב הורחקת לחודש ולגבי הערה שלך אם הייתי מתנשא כנראה לא הייתי פותח אשכול כזה.
    כפי שהסברתי האשכול הזה הוא בשבילכם ואל תבזבזו אותו על ספאם וקללות כי זאת סתם הרחקה מיותרת...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.07.2015
    עיר
    ברוקלין, ניו יורק
    היי! אני לא יודע אם זאת שאלה או יותר כמו בקשה אבל מה הסיכויים שאתם מחפשים ראש צוות פיתוח קהילות חדש?

בברכה,
    raccoon
    פשוט שריונר לא פחות ולא יותר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי raccoon
    היי! אני לא יודע אם זאת שאלה או יותר כמו בקשה אבל מה הסיכויים שאתם מחפשים ראש צוות פיתוח קהילות חדש?

בברכה,
    raccoon
    לא אחי והשאלות הן לגבי הCSGO.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.05.2017
    אני אנצל את ההזדמנות לשאול שאלה :
    1.למה וייגמס מחלקת על כל דבר כמעט pban שאפשר הרבה פחות כמו בקהילות אחרות או בכללי מחלקת באנים ארוכים שאפשר הרבה פחות, זה נכון שזאת הקהילה הכי טובה בישראל אבל ככול שמביאים pban כמות השחקנים יורדת והם עוברים לקהילה אחרות (מודבר ב פיבאן על בעיות ולא על ציטים ופיבאנים אחרים מוצדקים) הרי המטרה של הקהילה שהיא תיהיה עם הכי הרבה שחקנים בכול שרת ?
    אם עברתי על אחד מהחוקים אז אני מתנצל זה לא היה בכוונה
    (אני לא מדבר על הפיבאן שלי שקיבלתי אני מדבר בכללי)
    22. אסור להזכיר נאציזם בשום דרך שהיא בשרת.
    מה המטרה של החוק הזה, נגיד ואני אומר את המילה האסורה בשרת זה ישר פיבאן, זה לא אומר שאני חושב שיהודים הם מין מגזע נחות היא פשוט מילה שהרבה משתמשים בה אפילו לפעמים בטעות היא יוצאת וזה יכול לקרוא לכל אחד גם לצוות החוק הזה נראה קטנוני.
    נערך לאחרונה על ידי gami; 11.12.2017 בשעה 09:31.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי gami
    אני אנצל את ההזדמנות לשאול שאלה :
    1.למה וייגמס מחלקת על כל דבר כמעט pban שאפשר הרבה פחות כמו בקהילות אחרות או בכללי מחלקת באנים ארוכים שאפשר הרבה פחות, זה נכון שזאת הקהילה הכי טובה בישראל אבל ככול שמביאים pban כמות השחקנים יורדת והם עוברים לקהילה אחרות (מודבר ב פיבאן על בעיות ולא על ציטים ופיבאנים אחרים מוצדקים) הרי המטרה של הקהילה שהיא תיהיה עם הכי הרבה שחקנים בכול שרת ?
    אם עברתי על אחד מהחוקים אז אני מתנצל זה לא היה בכוונה
    (אני לא מדבר על הפיבאן שלי שקיבלתי אני מדבר בכללי)
    22. אסור להזכיר נאציזם בשום דרך שהיא בשרת.
    מה המטרה של החוק הזה, נגיד ואני אומר את המילה האסורה בשרת זה ישר פיבאן, זה לא אומר שאני חושב שיהודים הם מין מגזע נחות היא פשוט מילה שהרבה משתמשים בה אפילו לפעמים בטעות היא יוצאת וזה יכול לקרוא לכל אחד גם לצוות החוק הזה נראה קטנוני.
    כמה דברים על מה שאמרת,
    דבר ראשון בניגוד לקהילות אחרות (שזה בדיוק קהילה אחת שמתנהגת כמו שאתה מתאר) אנחנו לא רוצים את השחקנים בעייתיים בקהילה ומנסים להרחיק אותם לקהילות אחרות גם לטובתם האישית וגם לטובת הקהילה, האנשים האלה בדרך כלל לא מסתדרים בVGAMES ועדיף שיהיו במקומות אחרים שאין משמעת בגרוש וגם ככה כולם מקללים.
    לגבי הנושא שלך, מעבר לעובדה שזה שרת גם ילדים משחקים בו והדבר האחרון שאני רוצה זה שהם יבינו שלהזכיר נושא כאוב זה בדיחה, אסור במדינת ישראל לקרוא למישהו "נאצי", וגם אם לא קראת למישהו במילה הזאת אני לא רוצה להרגיל אנשים לדו שיח בזיוני בשרת בסופו של דבר יוביל לזה ששחקנים יקראו אחד לשני ככה. החוק הוא חוק כתוב ואני באמת לא מבין איך אתה בא אלינו בטענות בנושא.

בלי קשר למקרה שלא שמת לב כמות הבאנים שלך מטורפת כפי שניתן לראות כאן:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?...7.37.145#10997
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=84168365#22757

וקיבלת יותר מידי הזדמנויות שניות אז אין פלא שאף אחד לא ממהר להוריד לך את הבאן.

נ.ב: הסיבות היחידות לPBAN - נאציזם מכל סוג, פרסום קהילות מתחרות, קללות מוגזמות מאוד, בעיות חמורות באופן חוזר בקהילה, איומים פליליים, צ'יטים וסכסוך בין קהילות. בעייני הדברים האלה מצדיקים פיבאן ואני לא מבין מה הבעיה פה בדיוק...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.11.2016
    עיר
    אריאל
    רעיון לשיפור
    כמו שכולנו יודעים שרת הסארף טיימר כבר לא כמו שהיה פעם שרת תחרותי עם איוונטים מגניבים שכיף ושווה להתאמן מה שיש לנו היום זה אדמינים נוקשים מידי ונכון יש חוקים ויש כללים אבל יש גם את הצד שבאנו להנות פה ולא על כול דבר הכי קטן צריך לתת מיוט אבל זה לא הנושא כרגע הנושא הוא שהשרת בהידרדרות ויש פתרון שבו השרת יחזור להיות פעיל בעל אדמינים טובים יותר בעל פעילויות מענינות בשרת והוא לתת לי לנהל את השרת
    בתודה RG ואני גם גבר רצח
    כול הנאמר קדוש
    R.g
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.05.2017
    רשמתי שהכוונה לא אלי ולכן לא היה צורך להזכיר את זה, התכוונתי שמביאים פיבאן על כול דבר קטן כמו אם רק אני אומר בצחוק למישהו "נאצי" זה פיבאן ולא עונש פחות קשה כמו אולי מיוט .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי R.g
    רעיון לשיפור
    כמו שכולנו יודעים שרת הסארף טיימר כבר לא כמו שהיה פעם שרת תחרותי עם איוונטים מגניבים שכיף ושווה להתאמן מה שיש לנו היום זה אדמינים נוקשים מידי ונכון יש חוקים ויש כללים אבל יש גם את הצד שבאנו להנות פה ולא על כול דבר הכי קטן צריך לתת מיוט אבל זה לא הנושא כרגע הנושא הוא שהשרת בהידרדרות ויש פתרון שבו השרת יחזור להיות פעיל בעל אדמינים טובים יותר בעל פעילויות מענינות בשרת והוא לתת לי לנהל את השרת
    בתודה RG ואני גם גבר רצח
    מה אתה רוצה איפה השאלה כאן?

נכתב במקור על ידי gami
    רשמתי שהכוונה לא אלי ולכן לא היה צורך להזכיר את זה, התכוונתי שמביאים פיבאן על כול דבר קטן כמו אם רק אני אומר בצחוק למישהו "נאצי" זה פיבאן ולא עונש פחות קשה כמו אולי מיוט .
    כפי שהסברתי ואני לא אחזור יותר על זה אסור בישראל לקרוא למישהו נאצי ואתה שחקן שעשה מלא בעיות ואין שום סיבה בעולם שתעלה את זה כאן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.11.2016
    עיר
    אריאל
    השאלה כאן זה למה השרת בהידרדרות כבר הרבה זמן ולא עושים עם זה כלום
    כול הנאמר קדוש
    R.g
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2015
    תכלס עכשיו, יש OPEN LAN בקרוב?
    quartz: ata makir et ze she koev leha be mafteah alev?
    quartz: ben alev la lev a sheni

ooOoo
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי eranero
    תכלס עכשיו, יש OPEN LAN בקרוב?
    אנחנו עובדים כרגע בנושא אבל לצערי אי אפשר להגיד שבקרוב

נכתב במקור על ידי R.g
    השאלה כאן זה למה השרת בהידרדרות כבר הרבה זמן ולא עושים עם זה כלום
    השרת ממוקם במקום מעולה בארץ ובעולם ואני לא מבין על מה אתה מדבר...
    בכל מצב השבוע שינינו את המוד ותיקנו באגים שהיו בשרת אני ממליץ לך להיכנס ולהתעדכן.
    נערך לאחרונה על ידי SEXYDOG; 12.12.2017 בשעה 01:44.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    אשקלון
    אני בשיא הרצינות לא מבין איך מנהל קהילה יכול לרשום פאקינג משחק מחשב? זה רק מראה כמה הכוונות שלך לא באמת עומדות עם הציפיות שבקהילה.. לחלק מהאנשים זה לא כולה משחק מחשב זה החלום. ( כמו כל ספורט אחר- אין בו מטרה אמיתית מלבד מדידה של גבול היכולת שלך) וזו הסיבה שאנשים טעונים. אתם מתיימרים להיות הקהילה הטובה בארץ אבל בפועל שחקנים נמצאים פה רק מתוך הרגל. אין פה שום דבר שישמוך את הקהילה התחרותית( לפחות כרגע) וזו עובדה . זה לא מקצועי כל הוויכוחים המייותרים האלה מה עשיתם מה לא - בפועל אין לאן כבר חודשים והתחרות הרחרונה שהייתה , הייתה רק לשם כבוד . זה לא מספיק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.09.2009
    נכתב במקור על ידי anthrax
    אני בשיא הרצינות לא מבין איך מנהל קהילה יכול לרשום פאקינג משחק מחשב? זה רק מראה כמה הכוונות שלך לא באמת עומדות עם הציפיות שבקהילה.. לחלק מהאנשים זה לא כולה משחק מחשב זה החלום. ( כמו כל ספורט אחר- אין בו מטרה אמיתית מלבד מדידה של גבול היכולת שלך) וזו הסיבה שאנשים טעונים. אתם מתיימרים להיות הקהילה הטובה בארץ אבל בפועל שחקנים נמצאים פה רק מתוך הרגל. אין פה שום דבר שישמוך את הקהילה התחרותית( לפחות כרגע) וזו עובדה . זה לא מקצועי כל הוויכוחים המייותרים האלה מה עשיתם מה לא - בפועל אין לאן כבר חודשים והתחרות הרחרונה שהייתה , הייתה רק לשם כבוד . זה לא מספיק.
    המטרות שלהם כרגע ותתקן אותי אם אני טועה כבוד הנשיא SNOOPDOG שמביא באן לכל אחד שקצת פותח פה,היא לפתח את תחום ה שרתי ה PUBLIC.

באתם לכאן משרתי PUBLIC אחרים, סגנון FXP ושיט כזה, משכתם את הילדודס והכל סבבה ומבורך, אבל לקחתם פשוט קהילה תחרותית
    עם אנשים שהיו להם מטרות קצת מעבר ללשבור שיא בשרתי SURF, והפכתם אותה לקהילת PUB ממוצעת.

תהיו כנים, תגידו שזה בתחתית העדיפויות שלכם מההתחלה ואנשים יפסיקו לפתוח אשכולות לגבי לאנים.

האתר הזה הדרדר מאז העדכון שעשו לו.

תהיה בנאדם ותגיב כמו שצריך לעשות, ולא להשתיק כל אדם שמנסה להשחיל מילה..עשית פה סוג של דיקטטורה.

תודה רבה, חג שמח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי anthrax
    אנשים פה מאבדים את גבול הטעם הטוב ומגיעים למקומות של איום על הצוות (אפילו חלקם עושים את זה בTWICH), דידוסים ועוד דברים פליליים בעקבות מרמור על אלוהים מבין מה, אז כן אני עומד מאחורי המילים שלי. שאנשים פה שיפסיקו לחפש לעשות רע ולהתרכז רק במה אין במקום מה יש יהיה אפשר ללכת בדרך שלך ולהתייחס לזה כספורט, הבדיחה הגדולה כאן שהאנשים הכי ממורמרים בפורום הם בכלל לא שחקני CSGO ואם כן אז כאלה שמשחקים פעם בשנתיים. בכל מצב אם אתה רוצה לקחת את זה בתור ספורט אתה גם לא יכול אחרי 3 שורות להגיד שתחרות על כבוד זה לא מספיק, תחליט אם זה ספורט כמו שאתה טוען אתה צריך לדעת שלא על כל משחק אתה מקבל כסף ולפעמים עושים משחקים סתם ככה בשביל הספורט, בכל מקרה טורנירי האונליין של לנובו צפויים להמשיך להתקיים וכרגע בעקבות עומס של ההנהלה לאן לא אפשרי, אנחנו רוצים להרים לאן אבל לפי מה שאני יודע לא צפוי לאן קרוב.
    יש גופים שמרימים לאנים כרגע לצערי תאלצו להסתפק בזה. המשפט "אנשים פה רק מתוך הרגל" הוא משפט מאוד מזלזל, בוא תפתח את העיניים ותחשוב רגע: מה קורה למי שלא נייד? מה קורה למי שמבוגר ולא יכול לפנות יום שלם ללכת ללאן? או למי שסטודנט או עובד בעבודה שדורשת ממנו יותר מידי? אלה האנשים שחייבים להסתפק בטורנירי אונליין שנכון להרגע אנחנו היחידים שמריצים, אנחנו הקהילה היחידה עם מאגר צ'יטרים בסדר גודל הזה ונכון להרגע היחידים שאין להם צ'יטר בהנהלת הקהילה התחרותית שלה, אל תזלזל עם כל הכבוד.

נ.ב: האשכול לא נועד לוויכוחים אלא לענות על שאלות שיש לשחקנים...

מקווה שעניתי לך על השאלה אם לא אתה מוזמן להוסיף אותי לסטים ונמשיך את השיחה שם: http://steamcommunity.com/id/SEXYDOGSEXYDOG/
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.02.2016
    מצפים לצוות שיודע מה התפקיד שלו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי MatanZz21
    מצפים לצוות שיודע מה התפקיד שלו
    זה אשכול שאלות לקהילה, אם אין לך שאלה אתה מוזמן לכתוב תלונה מסודרת בתת פורום תלונות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי holyshit:D
    המטרות שלהם כרגע ותתקן אותי אם אני טועה כבוד הנשיא SNOOPDOG שמביא באן לכל אחד שקצת פותח פה,היא לפתח את תחום ה שרתי ה PUBLIC.

באתם לכאן משרתי PUBLIC אחרים, סגנון FXP ושיט כזה, משכתם את הילדודס והכל סבבה ומבורך, אבל לקחתם פשוט קהילה תחרותית
    עם אנשים שהיו להם מטרות קצת מעבר ללשבור שיא בשרתי SURF, והפכתם אותה לקהילת PUB ממוצעת.

תהיו כנים, תגידו שזה בתחתית העדיפויות שלכם מההתחלה ואנשים יפסיקו לפתוח אשכולות לגבי לאנים.

האתר הזה הדרדר מאז העדכון שעשו לו.

תהיה בנאדם ותגיב כמו שצריך לעשות, ולא להשתיק כל אדם שמנסה להשחיל מילה..עשית פה סוג של דיקטטורה.

תודה רבה, חג שמח.

פספסתי את ההודעה הזאת ולמרות הזלזול אני יענה.

אתה לא שחקן כאן כבר תקופה ויותר מזה אחרי שעברתי על ההודעות שלך בפורום הבנתי שאתה בכלל לא הייתה פעיל בתקופה שכן פיתחתי את התחרותי אז אני יותר מאשמח לענות לך על התלונה שלך למרות שזאת לא שאלה.
    בתקופת עדכון האתר לא הייתי חלק מההנהלה של הקהילה התחרותית ולמרות זאת חשוב לציין שבתקופת Scuba עוד היו לאנים שוטפים מטעם VGAMES שבניגוד לשאר הלאנים היו חינמים וגם אוכל ושתיה היו על חשבון VGAMES. במידה ואתה מדבר על כל דבר שקרה לפני שנה +- גם אז לא היה לי חלק בקהילה התחרותית.
    כשחזרתי לצוות בתור מנהל קהילה שכוללת בתוכה גם קהילה תחרותית (דבר שפעם ראשונה קורה מאז הקמת הCSGO) הראשונים שדאגנו להם היו הקהילה התחרותית, מיד פתחנו DM FFA והרצנו טורניר עם פרס כספי הראשון מזה המון זמן בקהילה ואז כמובן גם הטורנירי לנובו שרצים עד היום. תקציב ששקל ממנו לא מגיע לקהילת הקלאבים למרות שבאפשרותינו להריץ טורניר בכל GAME MODE שנבחר...
    פתחנו את מוד הPU ע"פ דרישה של אנשים מהקהילה התחרותית (קרדיט לדיויד עידו ורונן) ועשינו שיתוף פעולה עם FACEIT שאחת המטרות שלה היה פתיחת שרת ישראלי של FACEIT שהקהילה תוכל להנות ממנו גם ללא קשר לVGAMES. כמובן שהפרויקט נכשל כי השחקנים ציפו לכסף על זה שהם משחקים במקום להסתכל על התמונה הגדולה יותר...
    עוד פרויקט שיזמתי היה שרת הRETKAES INVAITED שנפתח (קרדיט לאופיר על המוד) כדי לתת מענה לשחקנים ברמה גבוהה שהרגישו שהרמה יורדת בשרתי הRETAKES ונכשל בעקבות ABUSE חוזר של השחקנים, לאחר מכן סגרנו אותו ופתחנו שרת נוסף ללא גישה לשחקנים ובו לא היה אף אחד עד שנסגר.
    כרגע יש בקהילה 3 שרתי PU ו4 שרתי RETAKES ובקרוב מאוד נפתח גם שרת DM FFA לבקשת השחקנים. כשנכנסתי לקהילה שמתי לב שהBLACKLIST לא התעדכן כמה שבועות ודאגנו להכניס באופן ידני עשרות באנים של אנשים שנתפסו על צ'יטים והדבר קיבל דגש חשוב לכל מנהל שעלה לתפקיד בקהילה התחרותית.

אחרי כל ההסבר הזה אתה רוצה להגיד לי שאני לא משקיע בקהילה התחרותית כי אני לא שחקן תחרותי? זה בחירה שלך למה להאמין אבל לפחות תדע את העובדות לפי שאתה רץ להאשים מישהו שאתה אפילו לא מכיר.

לגבי האשכולות הנעולים, בגלל שהשחקנים לא באמת רוצים לטפל בבעיה שמפריעה להם הם לא פונים לצוות אלא לשחקנים אחרים (כמוך כנראה) ומתלוננים על דברים שהם שומעים משחקנים אחרים ש90% מהם בכלל לא נכונים ואז (למרות שהסברנו עשרות פעמים) פותחים את זה בפורום הראשי ולא בתת פורום תלונות תחת כותרת פרובוקטיבית נגד הנהלת הקהילה. עם כל הכבוד בשום גוף שמכבד את עצמו לא תראה בן אדם שכותב תלונה עם כותרת של "המנהלים פה ליצנים" ואז מצפה לקבל תשובה רצינית. גם אתה דוגמה חיה לנושא, במקום לכתוב מה מפריע לך אתה בוחר לזרוק מילים לאוויר שמבוססות על כלום ולקרוא לי SNOOPDOG (שמאוד מוכשר ואני ממש אוהב ) ומצפה לתשובה רצינית, אז הנה התשובה שלי ואני אשמח לשמוע תגובה ממך.

חשוב לציין שכל אשכול שפותחים נגדי במידה ולא מערב קללות או שקרים מקבל יחס במידה ונפתח במקום הנכון (אתה מוזמן להסתכל בתגובות שלי בפרופיל שגם אנשים מהקהילה מתחרה שבריב איתנו מקבלים תשובה לא משנה עד כמה חמור מה שהם רושמים...).
    יודע מה הכי מצחיק בנושא הזה? כל בן אדם שרשמתי לו בפורום לא טרח אפילו לענות על מה שרשמתי לו, כל בן אדם שהצעתי לו שיחה בTS לא חשב אפילו להגיע, אפילו באשכולות האחרונים ביקשתי ש2 אנשים מוכרים מאוד מהקהילה התחרותית פתחו אשכול גרנדיוזי בפורום, דאגתי לענות על כל דבר שהם רשמו והצעתי שיחה איתם כדי להרגיע אותם, אחד יש לי בחברים ולא טרח לענות לי והשני אפילו לא אישר אותי בסטים.

אותם שרתי "פאבליק" שטענת שהגעתי מהם היו בעיקר בCSS עוד מימי הקמת והניסיון ניהול שלי גבוהה בכמה שנים מ90% מזמן המשחק של רוב הקהילה כאן אז אשמח אם לא תזלזל שוב בלי לדעת כלום על הנושא. למקרה שלא ידעת גם בCSS שהקהילה התחרותית הייתה מאוד לא מפותחת הרצנו טורנירים ופתחנו MIRC גם בזמנים שזה מאוד לא היה פופולרי.

לגבי שרתי הקלאבים, כרגע רוב האוכלוסיה שמשחקת CSGO בישראל משחקת בשרתי הקלאבים של VGAMES, כמה עשרות אלפי יוניק איידי בחודש, למרות שאתה לא מתחבר לסגנונות המשחק השונים, מה שזכותך המלאה כמובן לא אומר שלא צריך להשקיע גם בהם.

אז הנה נחזור לאותה נקודת התחלה שאני מציע לכל אדם שטעון אתה מוזמן להוסיף אותי לחברים בסטים או לענות לי כאן מה אתה חושב שאפשר לשפר או לשנות ולא לכתוב מילים באוויר שלא באמת מקדמות אף אחד מאיתנו לשום מקום.

תודה ושבוע טוב!.
    נערך לאחרונה על ידי SEXYDOG; 14.12.2017 בשעה 03:01.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.09.2009
    נכתב במקור על ידי SEXYDOG
    פספסתי את ההודעה הזאת ולמרות הזלזול אני יענה.

אתה לא שחקן כאן כבר תקופה ויותר מזה אחרי שעברתי על ההודעות שלך בפורום הבנתי שאתה בכלל לא הייתה פעיל בתקופה שכן פיתחתי את התחרותי אז אני יותר מאשמח לענות לך על התלונה שלך למרות שזאת לא שאלה.
    בתקופת עדכון האתר לא הייתי חלק מההנהלה של הקהילה התחרותית ולמרות זאת חשוב לציין שבתקופת Scuba עוד היו לאנים שוטפים מטעם VGAMES שבניגוד לשאר הלאנים היו חינמים וגם אוכל ושתיה היו על חשבון VGAMES. במידה ואתה מדבר על כל דבר שקרה לפני שנה +- גם אז לא היה לי חלק בקהילה התחרותית.
    כשחזרתי לצוות בתור מנהל קהילה שכוללת בתוכה גם קהילה תחרותית (דבר שפעם ראשונה קורה מאז הקמת הCSGO) הראשונים שדאגנו להם היו הקהילה התחרותית, מיד פתחנו DM FFA והרצנו טורניר עם פרס כספי הראשון מזה המון זמן בקהילה ואז כמובן גם הטורנירי לנובו שרצים עד היום. תקציב ששקל ממנו לא מגיע לקהילת הקלאבים למרות שבאפשרותינו להריץ טורניר בכל GAME MODE שנבחר...
    פתחנו את מוד הPU ע"פ דרישה של אנשים מהקהילה התחרותית (קרדיט לדיויד עידו ורונן) ועשינו שיתוף פעולה עם FACEIT שאחת המטרות שלה היה פתיחת שרת ישראלי של FACEIT שהקהילה תוכל להנות ממנו גם ללא קשר לVGAMES. כמובן שהפרויקט נכשל כי השחקנים ציפו לכסף על זה שהם משחקים במקום להסתכל על התמונה הגדולה יותר...
    עוד פרויקט שיזמתי היה שרת הRETKAES INVAITED שנפתח (קרדיט לאופיר על המוד) כדי לתת מענה לשחקנים ברמה גבוהה שהרגישו שהרמה יורדת בשרתי הRETAKES ונכשל בעקבות ABUSE חוזר של השחקנים, לאחר מכן סגרנו אותו ופתחנו שרת נוסף ללא גישה לשחקנים ובו לא היה אף אחד עד שנסגר.
    כרגע יש בקהילה 3 שרתי PU ו4 שרתי RETAKES ובקרוב מאוד נפתח גם שרת DM FFA לבקשת השחקנים. כשנכנסתי לקהילה שמתי לב שהBLACKLIST לא התעדכן כמה שבועות ודאגנו להכניס באופן ידני עשרות באנים של אנשים שנתפסו על צ'יטים והדבר קיבל דגש חשוב לכל מנהל שעלה לתפקיד בקהילה התחרותית.

אחרי כל ההסבר הזה אתה רוצה להגיד לי שאני לא משקיע בקהילה התחרותית כי אני לא שחקן תחרותי? זה בחירה שלך למה להאמין אבל לפחות תדע את העובדות לפי שאתה רץ להאשים מישהו שאתה אפילו לא מכיר.

לגבי האשכולות הנעולים, בגלל שהשחקנים לא באמת רוצים לטפל בבעיה שמפריעה להם הם לא פונים לצוות אלא לשחקנים אחרים (כמוך כנראה) ומתלוננים על דברים שהם שומעים משחקנים אחרים ש90% מהם בכלל לא נכונים ואז (למרות שהסברנו עשרות פעמים) פותחים את זה בפורום הראשי ולא בתת פורום תלונות תחת כותרת פרובוקטיבית נגד הנהלת הקהילה. עם כל הכבוד בשום גוף שמכבד את עצמו לא תראה בן אדם שכותב תלונה עם כותרת של "המנהלים פה ליצנים" ואז מצפה לקבל תשובה רצינית. גם אתה דוגמה חיה לנושא, במקום לכתוב מה מפריע לך אתה בוחר לזרוק מילים לאוויר שמבוססות על כלום ולקרוא לי SNOOPDOG (שמאוד מוכשר ואני ממש אוהב ) ומצפה לתשובה רצינית, אז הנה התשובה שלי ואני אשמח לשמוע תגובה ממך.

חשוב לציין שכל אשכול שפותחים נגדי במידה ולא מערב קללות או שקרים מקבל יחס במידה ונפתח במקום הנכון (אתה מוזמן להסתכל בתגובות שלי בפרופיל שגם אנשים מהקהילה מתחרה שבריב איתנו מקבלים תשובה לא משנה עד כמה חמור מה שהם רושמים...).
    יודע מה הכי מצחיק בנושא הזה? כל בן אדם שרשמתי לו בפורום לא טרח אפילו לענות על מה שרשמתי לו, כל בן אדם שהצעתי לו שיחה בTS לא חשב אפילו להגיע, אפילו באשכולות האחרונים ביקשתי ש2 אנשים מוכרים מאוד מהקהילה התחרותית פתחו אשכול גרנדיוזי בפורום, דאגתי לענות על כל דבר שהם רשמו והצעתי שיחה איתם כדי להרגיע אותם, אחד יש לי בחברים ולא טרח לענות לי והשני אפילו לא אישר אותי בסטים.

אותם שרתי "פאבליק" שטענת שהגעתי מהם היו בעיקר בCSS עוד מימי הקמת והניסיון ניהול שלי גבוהה בכמה שנים מ90% מזמן המשחק של רוב הקהילה כאן אז אשמח אם לא תזלזל שוב בלי לדעת כלום על הנושא. למקרה שלא ידעת גם בCSS שהקהילה התחרותית הייתה מאוד לא מפותחת הרצנו טורנירים ופתחנו MIRC גם בזמנים שזה מאוד לא היה פופולרי.

לגבי שרתי הקלאבים, כרגע רוב האוכלוסיה שמשחקת CSGO בישראל משחקת בשרתי הקלאבים של VGAMES, כמה עשרות אלפי יוניק איידי בחודש, למרות שאתה לא מתחבר לסגנונות המשחק השונים, מה שזכותך המלאה כמובן לא אומר שלא צריך להשקיע גם בהם.

אז הנה נחזור לאותה נקודת התחלה שאני מציע לכל אדם שטעון אתה מוזמן להוסיף אותי לחברים בסטים או לענות לי כאן מה אתה חושב שאפשר לשפר או לשנות ולא לכתוב מילים באוויר שלא באמת מקדמות אף אחד מאיתנו לשום מקום.

תודה ושבוע טוב!.
    אין פה שום עניין של זלזול ואף אחד לא פנה אליי, אני משחק CS GO מאז הבטא, זה שאני לא פותח אשכולות או רב פה עם הגנון שנוצר כאן זה לא הופך אותי ללא אקטיבי כמו שרשמת.

אתה נכנסת לקהילה יחסית שבורה כבר, רוב השחקנים התחרותיים שהיו פה, או שפרשו או שראו את מה שקורה עם הפורום הזה והלכו, או שבכלל אין להם עניין כבר עם הקהילה הישראלית ומשחקים רק בחו"ל.

יש לי קצת blackout אבל אני זוכר שהיה איזה עניין עם תחרויות על כסף, ששחקנים אמרו אם אין כסף או פרס בתחרות אין מה להירשם,
    ואז כשהוסיפו פרסים נכנסו עוד איזה שתי קבוצות וזהו. הקהילה הישראלית רובה כפוית טובה והתרגלו לזה שמשלמים להם על זה שהם משחקים בכלל לצערי.

אתה כרגע צריך להתחיל מ 0, אני אישית לא יודע מה השאיפות שלך ומה רמת הרצון שלך עם כל השיט הזה שאתה מתייחס אליו.
    תן לבנאדם אחר להתעמת עם ילדים בני 14 בשרתי PUB, ותן פוש על הדברים הרציניים, כי כמו שאתה רואה-
    אין DREAMHACK לשחקני B HOP ו SURF SKI 2, הסיאס האמיתי בא מהתחרותיות שלו שזה משחק של קבוצות.

נכון, לא כל אחד רוצה לשחק תחרותי, בגלל זה כל הכבוד שאתם נותנים מודים אחרים, אבל לך יש יכולת לעשות צעד ל"תכלס".

אתה צריך לראות עם עצמך, איך אתה מעודד סצנה תחרותית כאן, איך אתה גורם לאנשים לרצות לפתוח קבוצה.

יש לך פה מלא שחקנים חדשים שלא היו פה לפני זה, שאתה מעודד אותם לעשות פיקאפים ו SURF SKI שזה לא המטרה האמיתית.

כרגע, יהיה לך קשה להתחיל כי כבר אנשים הבינו, לא צריך את VGAMES, יש לי GFINITY, יש לי צ'אנס לנסות ב ESEA, יש לי OPEN מדי פעם פה ושם.

אבל להשתמש במשאבים לכיף, נראה לי סוג של בזבוז.

תן ל"אויבים" שלך את השרתי כיף שלהם, פתח את הקהילה התחרותית, מה שאתה יכול לעשות והם לא.

ושוב אתה דיברת איתי כמעט רק על איך פיתחת שרתי PUB, לאף אחד לא מעניין RETAKE INVITED או DM, זה באמת צחוק.
    שתף ב-Google+

הרשמה