תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    שלום לכולם בעקבות בקשת שחקנים (בסקר) הוחלט להחזיר את שרת הDM FFA. בעקבות כישלון של שרתים קודמים אשמח אם תגיבו כאן בקצרה מה אתם רוצים שיהיה במוד הזה שלפי מה שהבנתי אמור להיות בסיסי ביותר
    נכון להרגע השרת יעבוד במפות default עם פלאגין GUNS (בחירה של נשקים).
    אופציה לRANKME.

אשמח אם תסבירו מה אתם מעוניינים שיהיה בשרת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.04.2017
    הכי טוב שישאר בנאלי
    הכוונה פשוט, בלי יותר מדי שטיקים
    המטרה של הDM זה נטו להתאמן עצמי ואיים לא חושב שעם מודים מיוחדים זה יעשה משהו
    אבל!
    לצערנו כל פעם שהיה את השרת אנשים לא נכנסו
    מקווה שזה ישתנה כי זה יכול מאוד לשפר שחקנים שרוצים להיות משהו במשחק הזה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.09.2016
    עיר
    תל אביב
    כמה רעיונות:
    1. אחרי כל הריגה כמו בשרתי DM אחרים שיחזור לך קצת חיים (למשל +25 hp), בסופו של דבר המטרה של השרת היא להתאמן על האיים שלך ולא על איך אתה מתנהג כשאתה low hp.
    2. רעיון אולי קצת מסובך ליישום אבל יכול להיות נחמד: השרת יהיה בנוי כך שפעם בשעה למשך 10 דקות פחות או יותר המוד יהיה HS ONLY או אולי גם Pistol Only. קצת שינוי כדי שלא יהיה 24/7 רק Rifle + Pistol אבל שהשחקנים שכן רוצים את זה רגיל עדיין יוכלו להינות.
    3. לגבי הRankMe אני לא חושב שהוא צריך להיות בנוי בסטייל של הנקודות שמקבלים על כל הריגה אלא שיהיה rank/ בשרת שיציג את הKD של השחקן ועוד כל מיני נתונים כמו כמה הריגות סה"כ וכו'

שי (לפעמים) נחמד
    סגן מנהל התחום התחרותי

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.02.2016
    נכתב במקור על ידי Shai-Nechmad
    כמה רעיונות:
    1. אחרי כל הריגה כמו בשרתי DM אחרים שיחזור לך קצת חיים (למשל +25 hp), בסופו של דבר המטרה של השרת היא להתאמן על האיים שלך ולא על איך אתה מתנהג כשאתה low hp.
    2. רעיון אולי קצת מסובך ליישום אבל יכול להיות נחמד: השרת יהיה בנוי כך שפעם בשעה למשך 10 דקות פחות או יותר המוד יהיה HS ONLY או אולי גם Pistol Only. קצת שינוי כדי שלא יהיה 24/7 רק Rifle + Pistol אבל שהשחקנים שכן רוצים את זה רגיל עדיין יוכלו להינות.
    3. לגבי הRankMe אני לא חושב שהוא צריך להיות בנוי בסטייל של הנקודות שמקבלים על כל הריגה אלא שיהיה rank/ בשרת שיציג את הKD של השחקן ועוד כל מיני נתונים כמו כמה הריגות סה"כ וכו'
    ואו, ממש מחזקת את התגובה של שי. הצעה מעולה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2014
    כמה רעיונות:
    הרעיון הראשון מבחינתי חייב להיות, זה הדבר הכי בסיסי שצריך להיות קיים בשרת DM FFA.
    ברעיון השני הדבר היחיד שאני חושב שלא יתאים הHSONLY, חוץ מזה הרעיון מצויין!

עצה שלי -
    כמו ברוב שרתי הDM FFA, לפי דעתי המפה צריכה להיות על dust2 בלבד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2017
    עיר
    מאימי ביץ
    כמה רעיונות:
    אני גם בעד ומחזק תרעיון הראשון אחרי כול הריגה ב HP 25+ חיים זה מאפשר לך להיתאמן יותר טוב שיהיה יום טוב ושבוע מבורך !!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2014
    עיר
    מעלה אפריים
    להקציב זמן מסויים לכל מפה ובתחילת כל מפה להציע איזה DM לדוגמא pistol only , hs only וכאלה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.06.2017
    עיר
    תנחש
    ראיתי את זה בשרתים אחרים שלדוגמה אחרי כל מולטי קילל של שחקן היה נגיד רעש של "MULTIKILLL" או עם שחקן הורג שחקן כמה פעמים רצוף בלי שיהרגו אותו היה רעש של "DOMINATED" וכל מיני כאלה אני חושב שזה ממש יוסיף לחווית השרת אך שבכל זאת תהיה פקודה שתבטל את הסאונד הזה לשחקנים שרוצים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.04.2008
    Vampire DM
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    חברי צוות לא להגיב כאן האשכול נועד לשחקנים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.02.2016
    אחרי כל KILL רגיל לקבל 10HP, אחרי הדשוט +25HP +5KEVLAR
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2016
    עיר
    PT/M
    נכתב במקור על ידי MatanZz21
    אחרי כל KILL רגיל לקבל 10HP, אחרי הדשוט +25HP +5KEVLAR
    יאפ.
    תעשו אפשרות בבקשה שאי אפשר לדקור עם סכין כי זה משגע לפעמים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2013
    שיהיה אפשר לשחק כמה מפות ולא רק DUST2. מפות פופולריות שמשחקים בהם בפאגים כמו cache, mirage, overpass. בהצלחה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2017
    מי שמתחבא יש רעש כזה וחפץ שנזרק שלא יתחבאו אנשים

ולא צריך שיהיה רשימת האנשים עם הכי הרבה קלים ככה כולם יתחבאו כמה שאפשר רק בשביל שיהיו מקום ראשון שאנשים יחשבו שהם טובים למרות שהם גרועים ואמורים להחליף משחק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.07.2015
    עיר
    ברוקלין, ניו יורק
    אם יש לשרת 16\24\32 סלוטים או ווטאבר תעשו שכל הסלוטים תפוסים על ידי בוט וכאשר מישהו מנסה להיכנס הוא פשוט יחליף את אחד הבוטים בשרת, ימנע הרבה מצבים בשרת שאין אנשים ואף אחד לא רוצה להיכנס כי "מה יש לי לעשות בשרת DM לבד"
    אלו קוצי ארץ ישראל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.09.2016
    5 דקות של DM רגיל.
    5 דקות של Pistols HS only
    5 דקות של Pistols
    5 דקות של נשקים של סיבוב שני(סקאוטים, פיסטולים, SMG)
    5 דקות של DM HS only עם כל הנשקים

כמובן שכשהורגים מישהו לחזור למחסנית מלאה, לקבל קצת HP וkevlar
    והמפה cache ממש טובה למוד הזה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.10.2013
    נכתב במקור על ידי Figsy
    5 דקות של DM רגיל.
    5 דקות של Pistols HS only
    5 דקות של Pistols
    5 דקות של נשקים של סיבוב שני(סקאוטים, פיסטולים, SMG)
    5 דקות של DM HS only עם כל הנשקים

כמובן שכשהורגים מישהו לחזור למחסנית מלאה, לקבל קצת HP וkevlar
    והמפה cache ממש טובה למוד הזה
    לא הגזמת?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2017
    אני מציא שתיתנו לכל שחקן לבחור באיזה סטייל הוא רוצה לשחק כמו עם שחקן בחור ONLY HS אז הוא יוכל להרוג רק בHS
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    תודה רבה על הטיפים הבנו את הראש פחות או יותר נפתח את השרת ב"ה שבוע הבא.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה