תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    12.03.2017
    שם משתמש: Hello My Friend
    קישור לסטים:
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198152395503/
    שם האדמין: CRUSH
    סיבת הבאן: עוקף באנים
    תאריך הבאן: 10-12-17
    הערות נוספות:
    ההודעה הזאת ספציפית למנהל אשר ענה לי להודעה הקודמת. אם אתה בתור כנראה מנהל בכיר או לא ממש משנה לי באיזה דרג אתה נמצא, אתה צריך לדעת שכאשר אדמין מביא באן לחודש/שבוע שהוא נוגד את החוקים זה לא בסדר, באן לחודש על כך שהיה וויכוח וכן לצערי הרב היה דיבורים בצורה לא הולמת עם דגש מצד שני הצדדים בעניין. עצם זה שהינך בתור אדמין כנראה בכיר בצוות שהגיב לי רושם לי בהודעה שאני אלמד בטעויות כשמדובר במשחק זה בעיני בעיה בפני עצמה. נתחיל מכך שלא היה שום עקיפת באן בשום צורה כלשהיא כאשר אני מדגיש שלא הייתה שום ידיעה שהמשתשמ השני היה בבאן וגם לא נאמר לי במהלך המשחק שזה קרה. אם זה היה נאמר הייתי יוצא מתוך כבוד לאותם חוקים שלכם. היחס שלך בהודעה הקודמת אמנם עם כל הכבוד שנתת במענה, הוא זה שמזלזל. הקהילה הזאת מורכבת ברובה מילדים שעוד לא עברו צבא ויש פה חלק מהעניין של אימפולסיביות וילדותיות אז תסלח לי אם אני מתקשה להאמין ולהבין את סיבת הבאן.אבל כמובן שמן הסתם מכיוון שגם כנראה אתה בתור האדמין שהגיב לי מקודם עוד לא עבר צבא, תתייחס גם להודעה הזאת בזלזול וואני באמונה שלמה יוצא עם כמה דברים והמרכזי הוא שלמזלי הכמות זמן שאני משקיע במחשב היא מועטה אז לקחים לא יצאו מפה ועוד דבר מאוד חשוב, כל עוד לא יביאו לקהילה המזלזלת הזאת, אנשים שהם מעל גיל 18 או לפחות נפשית מעל גיל 18, שינהלו אותה, אתם תמשיכו לאבד אנשים. אז שיהיה לך בהצלחה
    נערך לאחרונה על ידי smit; 10.12.2017 בשעה 22:42.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    שלום SMIT,
    בגלל שאני רואה שסיטואציה מורכבת אשמח אם תיצור איתי קשר בסטים (אני פעיל בעיקר בערב) לצורך סגירת הסיפור.
    אני הדרגה הגבוהה ביותר בקהילה לכן נראה לי שמולי הנושא ייפתר על הצד הטוב ביותר.
    קישור לסטים: http://steamcommunity.com/id/SEXYDOGSEXYDOG/
    במידה ולא תרצה אני זמין גם בשרת הדיבור של הקהילה : ts.vgames.co.il:9601.
    שבוע טוב, נעול לצורך מניעת ספאם.
    שתף ב-Google+

הרשמה