תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    12.03.2017
    שם משתמש: Hello My Friend
    קישור לסטים: http://steamcommunity.com/profiles/76561198152395503/
    שם האדמין: CRUSH
    סיבת הבאן: עוקף באנים
    תאריך הבאן: 10-12-17
    הערות נוספות: היום בערך בשעה 6 ניהלתי שיחה עם אדמין בשם NESONFIRE בTEAMSPEAK, לאחר שיחה של כמה דקות, בנאדם בשם DAVID, נכנס והתחיל לדבר בשיחה לאחר שבתחילת השיחה הוא טען שאינו אדמין( בשיחה היו NESON, DAVID ועוד אדמין שאני לא זוכר את שמו). לאחד שDAVID טען שאינו אדמין, לא הייתה לו הזכות לבוא ולנהל את השיחה שהייתה ביני לבין NESON אך למרות זאת החליט להצהיר כך, "אני מטפל בזה" ואז העביר אותי ערוץ לשיחה אחד על אחד. בתחילת השיחה הקודמת ביקשתי מNESON שהשיחה הזאת לא צריכה להתנהל עם עוד אנשים ווNESON טען שאין שום סיבה שננהל את השיחה בחדר אחד על אחד. למרות שביקשתי שוב ,NESON סירב וניהלנו תשיחה שם. כאשר אני וDAVID המשכנו את השיחה בערוץ אחר לבד בלי עוד אנשים, DAVID הדגיש שזאת החלטה שלי שאני נמצא בסרברים של VGAMES ואם אני עובר על החוקים אז אף אחד לא מכריח אותי להשאר. הטון של DAVID היה בוודאות טון מאיים ולמרות שהשיחה לא מוקלטת הטונים גם שלי וגם שלו עלו אבל רק לאחר שDAVID איים אליי ביכולת שלו להביא PBAN.בזמן שניהלנו את השיחה שאלתי את DAVID בן כמה הוא עם דגש שאני לא בא להעליב, אלא רק להראות לו שהוא מתנהג בצורה לא הולמת וזה קשור לכך שהוא מתנהג כמו בצורה לא הולמת ומאיים עליי. הטענות שלי בנוסף היו שNESONS נעלב מדברים שאמרתי, לכן הביא לי באן וDAVID טען שזה לגיטימי. הסיבה היחידה שבפועל הייתי צריך לקבל באן היא על עזיבת משחק פיקאפ באמצע בלי שהבאתי "סאב"(באן שע"פ החוקים צריך להיות 4 שעות). לעומת זאת NESON החליט שדיברתי לא יפה(אני מדגיש שבשיחה ההיא לא דיברתי שום מילה שהיא לא במקום וכל התקל שלי עם NESON זה משיחות קודמות שהיו לי איתו ואנחנו לא הכי מסתדרים וגם על הדרך הוא קרה לי בנאדם לא רגיל). הביא לי באן לשבוע. עכשיו עד כאן הכל עוד איכשהוא בסדר חוץ מהבעיה העיקרית שDAVID טרח להזכיר שאני עקפתי באן בצורה כלשהיא למרות שלא ידעתי שאני אמור להיות בבאן של מעל 4 שעות ואפילו לא בדקתי זאת. אמנם היה לי תקלים עם NESON אבל להגיע למצב של PBAN על דבר כזה, עם כל הכבוד זה חוצפה. לא עקפתי שום באן בידיעה ומעבר לכך לא הגיע לי באן של יותר מ4 שעות במשתמש השני. לאחר שכנראה תוודאו את מהלך האירועים עם האדמינים , DAVID יספר שדיברתי בצורה הולמת על NESON בשיחה בינינו וזה אכן קרה אך אני מדגיש שזה שזה קרה רק לאחר שהאדמין DAVID לא הפסיק להזכיר את כוחו בתור אדמין ולא הפסיק לדבר בצורה אוינת ולא הולמת.
    תודה מראש על ההתייחסות ושמח לתשובה בהקדם.
    נערך לאחרונה על ידי smit; 10.12.2017 בשעה 20:05.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    היי סמית,
    הבאן שקיבלת היה לשבוע בשל התנהגותך כלפי הצוות.
    זילזלת בצוות ולא כיבדת אותו, כשלקחו אותך לשיחת בירור רק המשכת לריב ולא ניסית לעצור לרגע ולחשוב מדוע המצב נהיה כ"כ גרוע.

זה שיצאת מפיקאפ פחות מעניין אותי כרגע אלא העובדה שלא ידעת לכבד את מי שמתנדבים לתפקידם ומנהלים מקום שבו אתה יכול לשחקן בצורה דיי חופשית כל עוד תשמור על החוקים.
    אם החוקים אינם מתאימים לך, אתה לא חייב להישאר פה.

בשל התנהגותך קיבלת באן לחודש,
    במשתמש נוסף נכנסת וניסית לעקוף את הבאן.

לא רואה סיבה לקבל את ערעורך.
    אתה מזלזל באנשים אשר נותנים מעצמם הרבה, מדבר בצורה שאינה הוגנת ולא מנסה לקחת את עזרה שמציעים לך.
    בנוסף להכל, לא קיבלת את החלטת המנהל (אשר התחצפת אליו ולמנהלו לא פעם ולא פעמים) ופשוט עקפת את הבאן כאילו זה בסדר - זה לא.

המשתמש השני שלך ישאר בפיבאן מכיוון שלא עוקפים באנים בקהילתנו.
    הבאן שלך ירד לאחר חודש, כאשר תבין את מקומך ותכבד את מי שעומד מולך.

מצטער שהמצב הגיע למצב כזה.
    מקווה שתחזור נקי בפעמים הבאות.

בהצלחה.
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה