תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    שלום לכל שחקני קהילת קונטר סטרייק מבית vGames,

אני עמרי (MELEH) ואני מנהל את שרת הארנה 1v1 ואני מתכבד להזמין אותכם לשחק בשרת שלנו.

בשרת יש פינג יציב, שחקנים חברותיים (וטובים במשחק), אדמינים מעולים ומערכת RankMe מורכבת שתראה לכם את הראנק בשרת ע"י השגת נקודות.

אז אם אתה רוצים להשתפר במשחק, לשחק עם חברים או סתם להתחמם לפני קומפ אתם יותר ממוזמנים אלינו.

בנוסף, אני וכל צוות הארנה מזמינים אותכם לרשום פה הצעות שונות לשרת ע"מ לספק לכם את חווית המשחק הטובה ביותר.

בתודה, צוות שרת הארנה 1V1
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 08.12.2017 בשעה 22:22.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    מזמין את כולם!
    שרת מעולה.

הצטרף בתאריך
    25.09.2017
    עיר
    קרית ים
    שרת מעולה,אני ממליץ לכם לשחק בו !

הצטרף בתאריך
    12.07.2017
    שרת מצוין, אחלה צוות. מומלץ ביותר ! ומלך כשמו הוא *מלך* .

הצטרף בתאריך
    24.11.2014
    ממליץ מאוד! שרת כיפי

הצטרף בתאריך
    24.02.2013
    מה האייפי?

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    ofek יש לך כאן רשימה של כל השרתים. השרת המדובר הוא Arena Club 3 למקרה שלא ידעת.

הצטרף בתאריך
    24.02.2013
    נכתב במקור על ידי ForEver-
    ofek יש לך כאן רשימה של כל השרתים. השרת המדובר הוא Arena Club 3 למקרה שלא ידעת.
    זה לא נותן להתחבר

הצטרף בתאריך
    14.06.2017
    הדברים שהייתי מציע לשרת זה:
    1.קרב רימונים. כל שחקן יהיה בעל 5 רימונים ועם סכין אפשרות של סכין לא תהיה אפשרית עד לסיום הראונד בינהם כלומר כאשר מודיעים שקבוצת הטרור ניצחה.
    2. קרב TAP כלומר לשחקן טרור יש כדור אחד בזמן שלשני אין כלום ברגע שהטרור סיים לירות את כדורו המחסנית של קאונטר מתמלאת בכדור אחד בלבד כך עד סיום הראונד או עד מוות של אחד השחקנים
    3. לדעתי שחקנים שהם לא Prime לא אמורים לשחק בשרת משום שלעיתים שחקנים כאלו ככל הנראה בעלי CHEATS ולא קרה לי פעם אחת בשרת שדפקו לי HS דרך קיר או פתאום TAP מטורף כל פעם נגד אותו אדם ולרוב לאותם אנשים אין PRIME וזה מצב בעייתי ופחות מעניין לשחק בשרת
    4. בבוקר כמעט ואין אדמינים וצריך לשפר את זה
    5. איך יכול להיות שמקבלים לשרת ילדים בני 12 13 כשלרוב אין להם סמכות טובה וצריך לשפר האדמינים הקיימים שישארו אבל באופן כללי לא מתאים לקבל ילדים צעירים לרוב ללא ניסיון ושמים לב אז לקבלות הבאות
    מקווה שתהנו מההצעות!

הרשמה