תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    03.05.2017
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: DeadSea
    http://steamcommunity.com/id/iamisrael/
    קישור של הבאן ב-SourceBan:

https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#22757
    שם האדמין שנתן את הבאן: (לדוגמא:Y)
    coolycat +נערך עי אקס פלאש
    סיבת הבאן: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!)

מהלל משהו שעשה משהו רע בקהילה בגלל מה שהוא עשה. שחקן בעייתי חזר לפני כמה ימים מבאן ארוך. נערך ע"י אקס פלאש
    התאריך שבו ניתן הבאן: (לדוגמא 28/02/2017)7.12

הערות נוספות: נכנסתי לפאן כי הייתי מפה שאני אוהב (חשוב לציין שלא נכנסתי כדי לעשות בעיות ) התחילו לדבר איתי על השרת, האמת שאני עדיין לא מבין כוך כך על מה הבאן דיברתי עם אקס פלאש והוא אמר לי שזה מוצדק כי אני מצית את השרת (למרות שהיה בן אדם אחד ) לא הבנתי והוא אמר לי לבוא לכאן וגם האדמין שנתן את הבאן אמר ללכת לפורום
    מהלל משהו שעשה משהו רע בקהילה בגלל מה שהוא עשה. שחקן בעייתי חזר לפני כמה ימים מבאן ארוך. נערך ע"י אקס פלאש

(באמת היה ביונט האחרון עשר אנשים כך שאני לא רואה שאני הצתי את השרת אלא ציינתי עובדה)
    *אני באמת רוצה להוריד את הבאן כי כבר אחרי הבאן האחרון הפסקתי והחלטתי שאני לא עושה בעיות ואני נכנס כדי לעשות כיף ועדיין מקבל באן איכשהו)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2014
    עיר
    TLV
    היי דאדסי.

אני אתחיל בזה שאתה שחקן בעייתי מאוד, קיבלת הרבה ויתורים ממני ומהצוות הגבוה.
    קיבלת באן לא מזמן לשבועיים על בעיות גדולות בשרת, אני וויתרתי לך ולחברך ולא נתתי לכם באן של יותר משבועיים, למרות שאמרתי לך שכל בעיה שתהיה אתה תקבל באן ארוך יותר.

אתמול נכנסת לשרת הפאן, באת לשחק אולי כמו כולם אולי לא, התחלת להגיד דברים על מנהל שרת לשעבר שעשה אביוזים מטורפים בשרת בזמן שהוא ירד [דברים שלא אמורים להגיד], במיוחד שיש שחקנים בשרת ששומעים אותך וזה סתם גורם לאנרכיה.
    בנוסף לזה אתה ירדת על האדמין ועשית את עצמך תמים בסיפור, אז בוא אני אגיד לך אתה לא תמים ואתה כבר לא ילד ואתה צריך להפסיק להתנהג כמו ילד כי אנחנו לא ילדים, אני אמשיך להגיד שאנחנו צוות הCSGO של קהילת Vgames לא תמימים אנחנו רואים הכל, בין 1:20 - 1:30 בסרטון רואים עריכה ברורה של הסרטון.

לבוא לפורום בשביל להתלוננן על באן לא מוצדק במיוחד אחרי שאתה עורך סרטון שנותן לנו את הסיבות המדויקות להרחקתך מהשרתים שלנו רק מצדיקים את חומרת הבאן לחודש, הבאן שלך נערך בפעם השלישית והפעם זה באן לתמיד, מקווה שתשתנה ותבין את הסיבות להרחקתך משרתינו.

בהצלחה בהמשך,ננעל.
    נערך לאחרונה על ידי xFlash; 08.12.2017 בשעה 15:34.

F is for friends who do stuff together
    U is for you and me
    N is for anywhere and anytime at all
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2016
    אתה מבקש מאיתנו עזרה אבל משקר לנו בפנים.
    אין לי סבלנות לשקרנים, ולכן הבאן שלך שונה לבאן פרמ.

ננעל.
    -- מלך --

ברכות
    שתף ב-Google+

הרשמה