תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    05.12.2017
    שלום לכולם כרגע קראתי תגובה שקיבלתי באן תמידי טוענים שהישתמשתי "בצ'יטים" מנהלים יקרים אתם צעירים מידי כדי ליקבוע כניראה שליראות שחקן מתקופת 2007 עוד לא ראיתם ובלאנים בכלל לא הייתם לא יודע מי טען את העניין ועל פי מה קבעתם אני דורש רקורד שמראה את מה שאתם טוענים. צוות guard שלכם גרוע ולא יודע לישפוט אני בטוח ומאמין שהצוות הוא ילדודס וזה לא מתאים בכלל נספר לכם ככה בקצרה:

אבי איזור דרום שחקן סורס תקופה 2007 עד 2014 פרישה קצרה וחזרה לפני זמן מה בן 28 לא (ילד) נשוי ואב לילדים המשחק הזה זורם לי בעורקים כי את התקופה שלי לא אשכח עם חבריי לקבוצה ואת הספונסרים הטובים אולי יש פה חברה וותיקים ואולי לא לא יודע בידיוק שכניראה זוכרים אותי elementals vs esreal זהו המשחק האחרון ששיחקנו נגד שחקנים מעולים למשל : lampaka a-hole d0x reaction ועוד... גם נגד קבוצה galacticus /x4ckers מנהלי הקהילה אני מבקש בפעם האחרונה להוריד את הבאן עם הבאן לא יירד איאלץ לפרוש אנא לישקול בכובד ראש בתודה אבי 2007 ELEmentals|sk0rch
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2014
    היי,
    אנא פתח אשכול חדש בתת פורום תלונות ועזרה(פה)בצורה מסודרת לפי הטופס הנכון בשבילך(שנמצא באשכול הנעוץ) כדי שנוכל לעזור לך.
    אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2017
    עיר
    Haifa
    ננעל
    שתף ב-Google+

הרשמה