תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: בעד פתיחת DM?

מדרגים
49. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • כן

34 69.39%
  • לא מפריע לי

5 10.20%
  • לא

10 20.41%
תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    07.05.2013
    הצעה לפתיחת שרת DMFFA, כמעט כל השרתי רייטיק מלאים תמיד, ושרת DM יכול רק להוסיף.

עכשיו נכון שניסו בעבר כבר להרים DM אבל מצב הקהילה לא היה אותו דבר, היום יש יותר שחקנים אני מאמין.

עוד רעיון שיעזור לשמור על השרת פעיל הוא לשים את מערכת הראנקים הזאת, וה-3 שחקנים הראשונים בסוף כל חודש יקבלו פרס סמלי.
    נערך לאחרונה על ידי Thakaan; 01.12.2017 בשעה 18:04.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.02.2008
    פתחו כבר שרת כזה והוא פשוט היה ריק..אז הורידו
    This is ten percent luck, twenty percent skill
    fifteen percent russians shouting idi nahui debil
    five percent faggots, fifty percent rage
    .and a hundred percent reason to leave this game.
    https://prnt.sc/i6bwol
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    נכתב במקור על ידי Thakaan
    הצעה לפתיחת שרת DMFFA, זה קצת עצוב שיש שרתים מוזרים כמו Roleplay שאין לי מושג מי משחק בדברים האלה ואין שרת DMFFA נורמאלי בישראל, כמעט כל השרתי רייטיק מלאים תמיד, ושרת DM יכול רק להוסיף.

עכשיו נכון שניסו בעבר כבר להרים DM אבל מצב הקהילה לא היה אותו דבר, היום יש יותר שחקנים אני מאמין.

עוד רעיון שיעזור לשמור על השרת פעיל הוא לשים את מערכת הראנקים הזאת, וה-3 שחקנים הראשונים בסוף כל חודש יקבלו פרס סמלי.
    לכתוב משהו כמו "זה קצת עצוב שיש שרתים מוזרים כמו Roleplay שאין לי מושג מי משחק בדברים האלה" ממש לא מתאים כשאתה לא נכנסת פעם אחת לשרת הזה ובדקת מה יש שם, במיוחד כשבשרת הזה יש אנשים שמשחקים בניגוד לשרת שאתה כול כך רוצה.
    גם במידה ובסקר הזה נראה רצון לשרת DM, ישנם דברים רבים אחרים שנצטרך לסיים/ לפתוח לפני שנעבוד על שרת DMFFA שבעבר כבר היה ולא הצליח.
    לסיכום אתם ממשיכים לבקש דברים בצורה מאוד מצחיקה, במקום לכתוב הסבר נורמאלי ללמה אתם רוצים שרת, אתם תמיד מוסיפים איזו עקיצה שרק פוגעת בכם ובבקשות שלכם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.05.2013
    נכתב במקור על ידי Xaipen
    לכתוב משהו כמו "זה קצת עצוב שיש שרתים מוזרים כמו Roleplay שאין לי מושג מי משחק בדברים האלה" ממש לא מתאים כשאתה לא נכנסת פעם אחת לשרת הזה ובדקת מה יש שם, במיוחד כשבשרת הזה יש אנשים שמשחקים בניגוד לשרת שאתה כול כך רוצה.
    גם במידה ובסקר הזה נראה רצון לשרת DM, ישנם דברים רבים אחרים שנצטרך לסיים/ לפתוח לפני שנעבוד על שרת DMFFA שבעבר כבר היה ולא הצליח.
    לסיכום אתם ממשיכים לבקש דברים בצורה מאוד מצחיקה, במקום לכתוב הסבר נורמאלי ללמה אתם רוצים שרת, אתם תמיד מוסיפים איזו עקיצה שרק פוגעת בכם ובבקשות שלכם.
    לא אמרת מקודם שלפתוח DM זה בדיחה בשבילכם ואתם יכולים לעשות את זה כל רגע במידה והביקוש קיים?

ואני די חושב שהצורך ל-DMFFA מובן מאליו, קהילה יחסית גדולה של ישראלים ואין אפילו שרת DM אחד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    FFA DM נשמע כמו אחלה דבר, אני בעד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.08.2007
    DMFFA זה הדבר הכי טוב שאפשר לבקש (:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2013
    עיר
    Najid
    חחחחחחח יפה מאוד שכל הצוות הצביע נגד, מראה על החוזק שלכם כקבוצה ניהולית נגד הקהילה בצורה הכי טובה, אתם צריכים להפסיק לחשוב שבאים לתקוף אתכם כל הזמן, אחלה סולידריות 0/8.
    PUPiPAP
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    נכתב במקור על ידי zi-
    חחחחחחח יפה מאוד שכל הצוות הצביע נגד, מראה על החוזק שלכם כקבוצה ניהולית נגד הקהילה בצורה הכי טובה, אתם צריכים להפסיק לחשוב שבאים לתקוף אתכם כל הזמן, אחלה סולידריות 0/8.
    אתה ממשיך לחפש על מה לעקוץ ולכלך, הצוות שלי ממש לא מורכב מעשרה אנשים ומשהו שכנראה בחרת לפספס הוא שאחד האנשים שהצביע לא הוא שחקן מהקהילה התחרותית שלא חלק מהצוות שלנו.
    דבר נוסף הוא שרבים מהצוות שלי בחרו באפשרות של כן, אבל אין לי סיבה להמשיך להתווכח איתך, אתה סתם מחפש הזדמנות לעלות את מספר ההודעות שלך וללכלך קצת על הקהילה.
    הדיון נעול מפני שנגמרה ההצבעה.
    שתף ב-Google+

הרשמה