תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    12.07.2017
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: CrazyDog
    http://steamcommunity.com/id/195939110/
    קישור של הבאן ב-SourceBan: https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=CrazyDog#22494

שם האדמין שנתן את הבאן: - Maestro

סיבת הבאן:
    נכנס לשרת עם בעיות מיקרופון אחרי שתי אזהרות קיבל מיוט אחר כך מתחיל לרשום סתם באדמין צאט אחרי שתי הזהרות וגאג ממשיך

התאריך שבו ניתן הבאן: 30.11.17

הערות נוספות: נכנסתי לשרת ודיברתי עם אחד השחקנים והאדמין הזהיר אותי ואמר שיש לי רעשים במיק אמרתי לו סבבה אני אתקן את זה, חשבתי שהבעיה סודרה, לאחר מכן צחקתי (רק צחקתי) והאדמין הביא לי מיוט. שלחתי לו הודעה בצאט: "אדמין אני סידרתי את הבעיה יש סיכוי שתוריד לי את המיוט" ואז הוא נתן לי גאג (*!ללא סיבה!*) וכששלחתי לו הודעה אחת באדמין צאט : " אדמין נתת לי גאג בלי סיבה ", קיבלתי באן ליום.

*בנוסף*, זו תלונה נגד האדמין שנתן לי גאג ללא סיבה.
    נערך לאחרונה על ידי CrazyDog; 30.11.2017 בשעה 22:27.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.02.2017
    הייתי בשרת שזה קרה, כל דבר שאומרים זה מיוט, לא מתייחסים לשחקים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.01.2017
    שלום רב,(CrazyDog)

המקרה המדובר יעבור בדיקה עם האדמין תקבל תשובה במהלך היום.

המשך יום טוב.

(Li3l)
    "הייתי בשרת שזה קרה, כל דבר שאומרים זה מיוט, לא מתייחסים לשחקים."

אני לא יכל להסכים איתך בכלל, אני לא רוצה לדבר בשם אחרים אז אני ידבר בשמי. כל בעיה שיש לכם אתם תמיד שומרים אצלכם ולא מוכנים לשלוח בפורום אני תמיד זמין בפורום לכל דבר שמפריע לכם והצעות לשיפור השרת. אם אתה חושב שאדמין עשה משהו לא בסדר אתה מוזמן לבוא אפילו אלי לTS ואני מייד יבדוק את העניין. אני כבר המון שנים בארנה ולא היה לי אדמין שהשחקנים לא אהבו כשהוא בשרת.
    אפילו בשיחות צוות אני תמיד אומר ל' אדמינים,סגן מנהל השרת,מנהל השרת שצריך לזכור מה הם לא אהבו לפני שהיו אדמינים.
    לדעתי אתה ממהר להתעצבן ולא בצדק, ואם עדיין אדמין עושה מה שהוא רוצה בשרת אז כמו תמיד אתה מוזמן לבוא לפורום ולפתוח טופס תלונה ואני כבר יטפל בזה באופן אישי.

שיהיה לך המשך יום טוב.

בתודה אינספקטור שרת הארנה!
    נערך לאחרונה על ידי fatma; 01.12.2017 בשעה 10:30.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    הבאן כבר ירד.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה