תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    21.12.2010
    לא זה לא עוד אשכול שדורש לאן, אני יודע שהקהילה פה כפויי טובה.
    אשכול שפונה למארגנים אם אתם אכן מארגנים יש לי קשרים ואני יכול לעזור לכם...
    אני לא חדש בקהילה.
    gal: kos emek
    gal: paam abaa seani oleh le sapar
    gal: ani mistaper ba tahat
    gal: yoter miday searot

Rig: 6700K | GTX980Ti | Z170X-Gaming GT | 16GB RAM
    Gear: AOC e2343F x2 | Razer BlackWidow | Logitech Deadalus Apex G303 | SteelSeries Arctis 5 | SteelSeries QcK Heavy
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    אני אשמח להמשיך לדבר איתך על זה בפרטי.
    האשכול נשאר פתוח לשחקנים שרוצים להגיב דברים שימושיים כמו רעיונות, הצעות ודברים אחרים שיכולים לעזור בניהול וארגון הלאן.
    כמו שאנחנו תמיד אומרים, אנחנו עובדים על הרבה מאוד דברים מאחורי הקלעים ותמיד נשמח לקבל חוות דעת והצעות מהשחקנים כדי שכאשר אנחנו נפרסם לאן או אירוע Offline נוכל לעשות את זה כפי שאתם רוצים.
    תגובה שתכלול "עקיצה" או עלבון כלפי האתר והצוות, תימחק והשחקן יענש בחומרה.
    נערך לאחרונה על ידי Xaipen; 30.11.2017 בשעה 12:28.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.12.2013
    עיר
    צפון
    נכתב במקור על ידי Xaipen
    תגובה שתכלול "עקיצה" או עלבון כלפי האתר והצוות, תימחק והשחקן יענש בחומרה.
    וביקורת? אני מבין על מה אתה מדבר אבל הניסוח קצת נותן תחושה של אסור להביע דיעה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    נכתב במקור על ידי izyo
    וביקורת? אני מבין על מה אתה מדבר אבל הניסוח קצת נותן תחושה של אסור להביע דיעה
    אתה מוזמן להביע דעה, הבעיה היא שהרבה פעמים שחקנים מתבלבלים בין דעה להעלבה ולכן אני מזהיר מראש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.07.2007
    כשאתם אומרים "לאן" למה אתם מתכוונים? אירוע עם כמה טורנירים של כמה משחקים שונים שאתם דואגים לעמדות מחשב? לאן כמו פעם שמביאים את המחשבים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.06.2017
    לא כזה אכפת לי איך. אבל וואי בא לי להשתתף בלאן. יש לי קבוצה טובה מאוד. ורציתי לדעת איך אפשר להשתתף. להירשם ומתי יהיה בכלל אם יהיה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.03.2016
    הצעה - להיות מחוברים למציאות ולהבין שהיכולת של VGames להרים לאן ברמה מכובדת בימים האלה מוגבלת מאוד עקב העדר בפעילות בשנים האחרונות והשתפרות של הסצנה בישראל.

כתוצאה מכך - לדעת לעבוד עם חברות והפקות כמו GameIn , 4DV ועוד יהיה מבורך. לא להיות שחצנים ורודפי בצע גם יעזור.
    לא לסנן את קשת כשהם פונים אליכם לשיתוף פעולה במשך שבועיים, כשהם רוצים לעבוד איתכם על לאן גם יהיה טוב.

להגיד להנהלה הגבוה שלבקש מקאסטרים לשדר את הליגה שלהם בחינם זה מגוחך. וכל בן אדם שעובד עבורכם, אתם עושים לו טובה שאתם נותנים לו משהו בסוף העבודה. לצאת מנקודת הנחה ש"יד רוחצת יד", זאת השיטה הנכונה לעבוד, ובאמת ליישם את זה מהמקומות הקטנים שזה להגדיר תגמול מוגדר מראש ביחסי עבודה, עד לעבודה עם חברות שונות בתחום ה eSports.

לא לתת לאידיוטים גישות לנהל את הקהילה, גם יעזור. לקבל באן לצמיתות על "נאציזם", כשאני משדר -

נכנסתי לשרת הג'ייל שלכם פעם ראשונה בחיים, וביקשתי מהסוהר "תדבר בצורה ברורה בבקשה, אני חדש כאן, אני לא מבין מה לעשות, תיהיה כריזמטי כמו היטלר ".
    קיבלתי באן לצמיתות, ומנהל יותר בכיר בקהילה חיזק את אותו האדמין בן ה13 שנתן לי את הבאן. גם אחרי ניסיונות להסביר לאותו מנהל בכיר, שהאמירה שלי לא תמכה ב"אידיאולגיית הנאצים" - שהיא באה להרוג כל בן אדם מגזע נחות ואנשים עם לקויות. אלא, רק כל חטאי היה אזכור השם "היטלר".
    ובמקום אולי לבקש ממני להיות יותר רגיש בשימוש השם שלו, ולהודות שסיבת הבאן הזויה, הבן אדם ניסה לחנך אותי בצורה הזויה בשידור חי כשפערי האינטליגנציה בינינו גדולים.

ולקינוח, הוא וחברו נכנסו לשידור שלי, וביקשו את הכתובת שלי כמו הערס המצוי, כדי לטהר את השם שלהם מהמבוכה שגרמתי להם כשהשתמשתי במילים והוצאתי אותם קטנים.

ההצלחה קורת החל מהדברים הקטנים, ההנהלה הנמוכה ועד לגבוה, היחסים, ההיגיון הבריא שצריך להיות קיים בזמן העבודה, ועד לפשוט להיות אנשים טובים ולא רודפי בצע ולעבוד בתמיכה הדדית. רק אז, אולי הקהילה תצליח ועל הדרך אולי הקהילה גם תהיה מסומנת כפקטור תורם ומעניין בסצנה של הספורט אלקטרוני בישראל.
    ג€‹
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    נכתב במקור על ידי Ronengg
    הצעה - להיות מחוברים למציאות ולהבין שהיכולת של VGames להרים לאן ברמה מכובדת בימים האלה מוגבלת מאוד עקב העדר בפעילות בשנים האחרונות והשתפרות של הסצנה בישראל.

כתוצאה מכך - לדעת לעבוד עם חברות והפקות כמו GameIn , 4DV ועוד יהיה מבורך. לא להיות שחצנים ורודפי בצע גם יעזור.
    לא לסנן את קשת כשהם פונים אליכם לשיתוף פעולה במשך שבועיים, כשהם רוצים לעבוד איתכם על לאן גם יהיה טוב.

להגיד להנהלה הגבוה שלבקש מקאסטרים לשדר את הליגה שלהם בחינם זה מגוחך. וכל בן אדם שעובד עבורכם, אתם עושים לו טובה שאתם נותנים לו משהו בסוף העבודה. לצאת מנקודת הנחה ש"יד רוחצת יד", זאת השיטה הנכונה לעבוד, ובאמת ליישם את זה מהמקומות הקטנים שזה להגדיר תגמול מוגדר מראש ביחסי עבודה, עד לעבודה עם חברות שונות בתחום ה eSports.

לא לתת לאידיוטים גישות לנהל את הקהילה, גם יעזור. לקבל באן לצמיתות על "נאציזם", כשאני משדר -

נכנסתי לשרת הג'ייל שלכם פעם ראשונה בחיים, וביקשתי מהסוהר "תדבר בצורה ברורה בבקשה, אני חדש כאן, אני לא מבין מה לעשות, תיהיה כריזמטי כמו היטלר ".
    קיבלתי באן לצמיתות, ומנהל יותר בכיר בקהילה חיזק את אותו האדמין בן ה13 שנתן לי את הבאן. גם אחרי ניסיונות להסביר לאותו מנהל בכיר, שהאמירה שלי לא תמכה ב"אידיאולגיית הנאצים" - שהיא באה להרוג כל בן אדם מגזע נחות ואנשים עם לקויות. אלא, רק כל חטאי היה אזכור השם "היטלר".
    ובמקום אולי לבקש ממני להיות יותר רגיש בשימוש השם שלו, ולהודות שסיבת הבאן הזויה, הבן אדם ניסה לחנך אותי בצורה הזויה בשידור חי כשפערי האינטליגנציה בינינו גדולים.

ולקינוח, הוא וחברו נכנסו לשידור שלי, וביקשו את הכתובת שלי כמו הערס המצוי, כדי לטהר את השם שלהם מהמבוכה שגרמתי להם כשהשתמשתי במילים והוצאתי אותם קטנים.

ההצלחה קורת החל מהדברים הקטנים, ההנהלה הנמוכה ועד לגבוה, היחסים, ההיגיון הבריא שצריך להיות קיים בזמן העבודה, ועד לפשוט להיות אנשים טובים ולא רודפי בצע ולעבוד בתמיכה הדדית. רק אז, אולי הקהילה תצליח ועל הדרך אולי הקהילה גם תהיה מסומנת כפקטור תורם ומעניין בסצנה של הספורט אלקטרוני בישראל.
    חחח רונן לא חבל? כל כך השקעת בתגובה והיא הולכת להמחק גם ככה?
    d: "I don't think I'm the best player in the world, I also don't think there is anyone better than me" -Olofmeister 2016
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי Ronengg

לא הבנתי זה בדיחה? ברור בצורה חד משמעית שאתה מקשיב לשמועות שרצות אצל שחקנים אבל אין לך מושג מה קורה בתוך הקהילה...
    בגלל שאני חולה על אשכולות כאלה אני אגיב.
    אני יענה לך בצורה מסודרת לפי כל פסקה שרשמת לפי הסדר.

התשובה לפסקה 1:
    קודם כל לגבי המשפט הראשון, לא לעשות לאנים לא אומר להעדר מהסצנה התחרותית בארץ. למרות שהיום מאוד קל לא להעריך את הטורנירי אונליין שרצים אבל לפני שנה +- שחזרתי לנהל כאן לא רץ שום טורניר ואנשים התחננו לטורניר אונליין. בטורניר האחרון השתתפו קבוצות TOP ישראליות לכן זה מוכיח את הדבר...
    דבר שני לא הבנתי מי בדיוק אמר שVGAMES רוצה להרים לאנים ברמה של 4DV או של GAMEIN? הסיבה היחידה נריץ לאנים תהיה בגלל בקשת השחקנים. להזכירך רונן אנחנו לא מבקשים שקל על הרשמה ובלאנים קודמים השחקנים קיבלו אפילו אוכל ושתייה ללא תשלום, שלא לוקחים 100+ שקל מבן אדם צופה או קבוצות שהן לא TOP קצת יותר קשה להרים לאן, בנוסף אל תשכח שבניגוד ל4DV וGAMEIN אנחנו גם מחזיקים שרתים באוויר כל השנה וכמובן את האתר, אי אפשר להשוות בנינו.

תשובה לפסקה 2:
    לגבי ספונסרים שלנו במידה וסירבנו להם יש לנו סיבה, כפי שאתה שם לב VGAMES אתר גדול שממוקם משמעותית מעל אתרים מתחרים מבחינת TRAFFIC, כלומר שת"פ עם VGAMES זה משהו שמעולה לספונס אבל צריך גם להיות רלוונטי אלינו, אני לא יפרט יותר מזה כי אני לא מבין מה זה עניינך בכלל מה אנחנו עושים עם הספונסרים שלנו, בכל מקרה אף אחד לא שחצן וזה ממש לא מגיע מהמקום הזה.
    דרך אגב הרבה ספונסרים נפסלים בגלל ששחקנים לא מוכנים לקבל ציוד גיימינג (לפחות אלו שדיברו איתי) כי הם טוענים שיש להם מלא ואין להם שימוש בזה אז אני מציע לך בחום לא להקשיב לשמועות כי כנראה שהכל פשוט בולשיט וכמו שאני רואה אתה ממש נתלה על זה בסוף.
    נ.ב: רודפי בצע???? אתה לא הסכמת לשדר משחק גמר בלי תשלום... בניגוד אליך ועוד המון כמוך אנחנו לא לוקחים כסף משחקנים ואנחנו מורכבים מצוות שלא מקבל תשלום בשום דרגה, האני מאמין שלי אומר שלא צריך לקבל תשלום בשביל לפתח את הגיימינג בישראל וכרגע מבחינת שרתים אנחנו עומדים ביעד עם כמה מהשרתים ברמת תכנות הגבוהה בעולם (הג'ייל שראית אחד מהם).

תשובה לפסקה 3:
    דעתי האישית בנושא, במידה ויש אירוע שאתה צריך לגשת לשם לבזבז יום עבודה ולשדר פה אתה צודק, במקרה שהיה לך הציעו לך ולרם לקבל גישה ישירה ואקסלוסיבית רק לכם לשדר בערוץ שלכם משחק גמר בין 2 קבוצות מעולות שאתם יכולים גם לשבת בבית בתחתונים
    לדעתי אם היית גיימר אמיתי או שהיה אכפת לך בגרוש מהסצנה התחרותית בארץ הייתה צריך לשדר את המשחק הזה, אבל כמובן שזאת דעתי האישית.

תשובה לספקה 4:
    לא מרגיש צורך להגיב לך אפילו: https://prnt.sc/hhfkhs קח תמונה של החוק, עברת על חוק רשום ואי ידיעת החוק אינה פוטרת מעונש. אותם מנהלי קהילה שאתה מזלזל בהם הם מנהלים של שנים שמעצבים כרגע את המשחק שאתה אוהב אז קצת כבוד...

תשובה מספר 5:
    בגלל שאתה לא מצליח להבין שהשחקנים בשרת צעירים משמעותית ממני וממך והעובדה שהם הופכים נושא כאוב לבדיחה לא בא בחשבון והחוק הוא חוק שאני הצעתי ועומד מאחוריו לגמרי.
    נ.ב: הידעת? במדינת ישראל אסור לקרוא לאנשים נאצים וכ'ו: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4173077,00.html
    קח תקרא ותחכים קצת.

תשובה לפסקה מספר 6:
    למקרה שפספסת, קיללת את אותו חבר צוות בTWICH שלך שעה "שאני רואה אותו אני ידפוק לו מקלדת לראש" (ציטוט שלך מאותו TWICH לפני שאותו מנהל הגיב לך בכלל) כלומר שאתה התחלת את זה, אתה משדר בזמן שאתה בשיחות עם אנשים מהצוות, אתה מראה לנו שאם אין לך רווח אתה לא מתכוון להזיז אצבע בקהילה התחרותית, אתה יוצא על הקהילה בTWICH ובזמן שחברך רם משדר את משחק הגמר (עוד לפני שכל המקרה הזה קרה) אתה הקנטת את הקהילה במשך כל המשחק בצ'אט של הTWICH שלו וטענת שהשידור הוא חרא בגלל שאנחנו לא משלמים לשדרנים. (למרות שרם מופיע בכל אירוע לפי מה ששמתי לב אז לא הבנתי מה לא היה ברמה שם אבל סבבה)
    אני באמת לא מבין מה אתה מנסה לעשות אבל בעייני זימנת את זה בעצמך, אני בעצמי רציתי לדבר איתך על הנושא וחוץ מסינונים בסטים לא עשית כלום.

צר לי אבל הפסקה האחרונה לא קשורה לשום דבר שרשמת והיא סתם מילים באוויר אז אין מה לענות על זה.

לסיכום: לבוא ולהטיח דברים אחרי כל מה שעשית קצת לא רלוונטי בעייני אני מציע שפעם בחיים שלך תענה בסטים וננהל שיחה כמו אנשים בוגרים כי כל מה שהולך איתך בזמן האחרון פשוט מבזה את הגיל שלך ומזכיר לי סיטואציות עם ילדים בני 14 בקהילה...
    ההנהלה פה נבחרה על ידי בידיעה שהם הכי טובים שיש כרגע בישראל (לא רק בVGAMES), כל אחד כאן משקיע המון זמן ללא קבלת תשלום מתוך מחויבות לקהילה הישראלית ואני מקווה שככה זה ישאר.
    עם כל הכבוד לך ולנסיון שלך אני מנהל קהילות עוד שחצי קהילה פה למדו לעשות בסיר וממה שאני רואה לא עולה בעיה מיוחדת או חד צדדית כפי שאתה מתאר מצד VGAMES.

בקיצור מציע לך לדבר איתי בסטים נשמע שאתה טעון כנ"ל רם שיש לך את המספר שלי ואני לא מבין למה אתה ממשיך להוציא הכל בפורום במקום לפתור את הבעיות בפלאפון דקה...

טוב אז לילה טוב לכולם לדעתי אפשר לנעול, גם ככה את השיחה צריך לעשות בTS.

רונן ורם כפי שאמרתי אתם מוזמנים להגיע לTS מחר אחר הצהריים (רונן לא באמת אכפת לי אם תשדר את זה כל עוד אני עם צנזור קול).
    אם אתם לא תופסים אותי תבקשו את הפלאפון ממתן.

לילה טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    המשך הדיון על נושא האשכול תמשיך בפרטי, אתם מוזמנים לשלוח לי הודעות באתר ואני אענה לכול הודעה שתשלח לי.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה