תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    14.06.2012
    אהלן,

בעיקרון קניתי את המשחק עוד ב2012,אבל שיחקתי במשחקי FPS אחרים עד בערך 2016, אז לא ככ נגעתי בסיאס, ואז התחלתי קצת להתעמק ולשחק וכרגע אני על 400+ שעות (עם 2 הפסקות) ,

יש לי יותר מ15 שנה נסיון במשחקי FPS אחרים, בן 23, בסיאס יש לי איים decent+
    יודע כל סמוק בכל מפה (בMAP POOL) ,יכול לשחק הכל (חוץ מAWP) פשוט נמאס לי מרנדומים ורוסים או סתם כאלה בלי מיק, וכל החרא שיכול לצוץ בsolo mm .

ניסיתי להיכנס לTS קצת אבל לא ראיתי אף אדמין שיכול בכלל לדבר איתי ואני על guest אז.. כן.

בכל מקרה אשמח לשמוע אם יש פה כאלה שמעוניינים

הצטרף בתאריך
    11.01.2016
    עיר
    נתניה קריית השרון
    לא הבנתי תקטע עם האדמין?
    When Allah pushes you to the edge, Trust him fully because only two things can happen. Either he will catch you or he will make you learn how to fly.

הצטרף בתאריך
    14.06.2012
    נכתב במקור על ידי r0mAA
    לא הבנתי תקטע עם האדמין?
    הרי אי אפשר לעבור חדרים ולעשות כלום בטיאס לפני שרושמים אותך ומעבירים מGUEST ליוזר רגיל, לא משנה לא ככ רלוונטי לנושא בכל מקרה

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    כנראה נכנסת לטימספיק הלא נכון , האייפי הנכון לטימספיק של קהילת CSGO הוא : ts.vgames.co.il:9601
    בהצלחה .

הצטרף בתאריך
    14.06.2012
    נכנסתי בדיוק לזה.. לא ראיתי אף אחד שיכול לרשום, אבל זה לא קשור לנושא, אני יותר בקטע של להיכנס לקהילה ולהכיר שחקנים שאוכל לשחק איתם, שישאירו פה סטים אפילו

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    נכתב במקור על ידי b0t
    נכנסתי בדיוק לזה.. לא ראיתי אף אחד שיכול לרשום, אבל זה לא קשור לנושא, אני יותר בקטע של להיכנס לקהילה ולהכיר שחקנים שאוכל לשחק איתם, שישאירו פה סטים אפילו
    בטימספיק של קהילת הcsgo אין צרוך בהרשמה !

הצטרף בתאריך
    11.01.2016
    עיר
    נתניה קריית השרון
    נכתב במקור על ידי Barr-
    lil pump is total shit
    When Allah pushes you to the edge, Trust him fully because only two things can happen. Either he will catch you or he will make you learn how to fly.

הצטרף בתאריך
    06.06.2012
    נכתב במקור על ידי Barr-
    הוא מתכוון להכנס לחדרים פרטיים של אנשים אחרים, צריך גישות בשביל זה.

לנושא, אהלן אחי, תוסיף בסטים - Qwizza.

נשחק בסופש

הרשמה