תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    02.04.2017
    אני נכנס היום למחשב ופתאום שאני משחק(כל משחק) או רואה סדרות/סרטים יש מין נקודות כחולות על המסך יש למישהו מושג למה זה קורה

עשיתי ריסטרט למחשב ולא עזר

https://www.imageupload.co.uk/image/EAjR
    https://www.imageupload.co.uk/image/EAje

הצטרף בתאריך
    06.05.2017
    לא רואים כלום כנראה רק אצלך/ תבדוק עם מסך אחר או כרטיס מסך אחר (זה יכול להיות כל מיני דברים בתוך המחשב)
    a

הצטרף בתאריך
    21.05.2016

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    dead pixels, הלך לך המסך, תנסה לנצל את השבוע הנחות הזה, הרבה זמן לא יהיה כזה (לא שהוא כזה טוב..)

הצטרף בתאריך
    02.04.2017
    נכתב במקור על ידי haCKet
    dead pixels, הלך לך המסך, תנסה לנצל את השבוע הנחות הזה, הרבה זמן לא יהיה כזה (לא שהוא כזה טוב..)
    איך אפשר להיות בטוח שהוא הלך אין תיקון לדברים האלה?

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    נכתב במקור על ידי Gullyway
    איך אפשר להיות בטוח שהוא הלך אין תיקון לדברים האלה?
    תראה, בגדול, אין יותר מידי מה לעשות עם זה, יש כל מיני אתרים שנותנים פתרונות כמו החלפה מהירה של צבעים (יש תוכנות כאלה ואחרות - פשוט לחפש dead pixel fix בגוגל), אם הם לא עובדים, אז פשוט מת הפיקסל (הצבע הראשוני שלו הוא כחול והוא גם הבסיסי יותר, אם הוא היה אדום או ירוק אז הייתי הרבה יותר אופטימי לגבי פתרון)

אגב, האם הפיקסלים המתים קרובים אחד לשני או כל אחד במיקום שונה?

הצטרף בתאריך
    02.04.2017
    נכתב במקור על ידי haCKet
    תראה, בגדול, אין יותר מידי מה לעשות עם זה, יש כל מיני אתרים שנותנים פתרונות כמו החלפה מהירה של צבעים (יש תוכנות כאלה ואחרות - פשוט לחפש dead pixel fix בגוגל), אם הם לא עובדים, אז פשוט מת הפיקסל (הצבע הראשוני שלו הוא כחול והוא גם הבסיסי יותר, אם הוא היה אדום או ירוק אז הייתי הרבה יותר אופטימי לגבי פתרון)

אגב, האם הפיקסלים המתים קרובים אחד לשני או כל אחד במיקום שונה?
    לפי מה ששמתי לב זה תמיד קורה כאשר ישנה תמונה נעה, כלומר סרטון או באתרים שהרקע שלהם משתנה או בסרטונים וכו'
    זה תמיד נמצא על רקע שחור בכל מקום במסך כאשר הרקע השחור נע ויוצר נקודות כחולות כמו בתמונה שהראתי

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    לפי מה ששמתי לב זה תמיד קורה כאשר ישנה תמונה נעה, כלומר סרטון או באתרים שהרקע שלהם משתנה או בסרטונים וכו'
    זה תמיד נמצא על רקע שחור בכל מקום במסך כאשר הרקע השחור נע ויוצר נקודות כחולות כמו בתמונה שהראתי
    מאוד פשוט, קוראים לזה "פיקסל מת", כלומר פיקסל שלא יכול ליצר את הגוון הרצוי לפי התמונה, הצבע הכחול זה הצבע הכי בסיסי שלו, כלומר, אם תסיר כל צבע מהמסך, הצבע שיתקבל הוא כחול (אני לא מדבר על מסך כבוי).
    הפיקסל המת הוא תופעה שמתרחשת ב99% ממסכי הLCD השונים אחרי הרבה מאוד זמן אלא אם המסך פגום וזה תמיד יכול לקרות.

אם יש פיקסל אחד כזה, לעיתים אפשר לתקן אותו ע"י חימום שלו, כלומר הרצה של המון צבעים חדים על אותו הפיקסל. (משהו ברמה שיכולה לגרום לאדם לחטוף התקף אפילפסיה)

אין לך מה להסתבך, המסך הזה למעלה גמור ועבר זמנו, אם יש לך אחריות עליו, לך על זה, אם אין לך, בהצלחה עם הקנייה, אם אתה צריך עזרה אני אוכל לעזור לך למצוא מסך ראוי אחר.

הצטרף בתאריך
    02.04.2017
    נכתב במקור על ידי haCKet
    מאוד פשוט, קוראים לזה "פיקסל מת", כלומר פיקסל שלא יכול ליצר את הגוון הרצוי לפי התמונה, הצבע הכחול זה הצבע הכי בסיסי שלו, כלומר, אם תסיר כל צבע מהמסך, הצבע שיתקבל הוא כחול (אני לא מדבר על מסך כבוי).
    הפיקסל המת הוא תופעה שמתרחשת ב99% ממסכי הLCD השונים אחרי הרבה מאוד זמן אלא אם המסך פגום וזה תמיד יכול לקרות.

אם יש פיקסל אחד כזה, לעיתים אפשר לתקן אותו ע"י חימום שלו, כלומר הרצה של המון צבעים חדים על אותו הפיקסל. (משהו ברמה שיכולה לגרום לאדם לחטוף התקף אפילפסיה)

אין לך מה להסתבך, המסך הזה למעלה גמור ועבר זמנו, אם יש לך אחריות עליו, לך על זה, אם אין לך, בהצלחה עם הקנייה, אם אתה צריך עזרה אני אוכל לעזור לך למצוא מסך ראוי אחר.
    הבנתי אותך, תודה על ההסבר.

אכן המסך בן קרוב ל-4 שנים ואין כבר אחריות המסך זה asus vq248qe למי שמתעניין וחושש לקבל את זה גם.

כנראה המסך הבא שאני אקנה יהיה BENQ עקב איכות של מסכים
    האם המסך מומלץ?
    24 Zowie BenQ LED XL2430

ממעדיף 24 אינץ
    או אם יש אפשרויות אחרות

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    הבנתי אותך, תודה על ההסבר.

אכן המסך בן קרוב ל-4 שנים ואין כבר אחריות המסך זה asus vq248qe למי שמתעניין וחושש לקבל את זה גם.

כנראה המסך הבא שאני אקנה יהיה BENQ עקב איכות של מסכים
    האם המסך מומלץ?
    24 Zowie BenQ LED XL2430

ממעדיף 24 אינץ
    או אם יש אפשרויות אחרות
    אם לומר את האמת, רק ביום שישי האחרון קניתי את האסוס, אבל 4 שנים למסך 144 הרץ זה לא וואו אבל גם לא רע במיוחד.

כן, אין ספק ה2430T הוא המסך הטוב ביותר בקטגוריה שלא יעלה לך דרך כל החורים. (לא שהוא זול במיוחד אבל עדיין)

הצטרף בתאריך
    02.04.2017
    מסתבר שהבעיה סודרה
    הכבל שהיה מחובר למחשב היה חצי בחוץ ויצר פגמים בשידור שלו למחשב חחח כמעט קניתי חדש
    כנראה שכאשר החלפתי מקלדת והזזתי את המחשב אז הוא יצא קצת עכשיו חיזקתי אותו עם הברגים והכל נראה מעולה

סוג של פתרון למי שזה קורה לו

הרשמה