תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    02.11.2017
    קישור סטים: http://steamcommunity.com/profiles/76561198293468696

אני רוצה לייעץ בקשר ל: היי שלום שמי הוא meme2k ואני רוצה לייעץ לשרת הקזואל להתנהג בפחות חומרה ,לפני כמה ימים שיחקתי לי בשרת אחד מהילדים רב איתי אז שיניתי את הקול וחיקיתי אותו הילד התלונן לאדמין ואזהירו אותי מבאן ל שבוע על מה אני רוצה להבין על זה ששיניתי את הקול אני מודע לזה ששניתי את הקול שלי כמה וכמה פעמים אבל זה לא סיבה לבאן לשבוע אני לא מבין את זה.

בנוסף כמה ימים לאחר האזהרה שיחקתי לי בשרת עם חבר היינו במפה dust 2 ובספאון ראינו כדור צחקנו טיפה וירינו בו ועשינו שטויות אדמין אזהיר אותנו על באן ....
    על מה באן על זה שאנחנו טיפה נהנים לא שעשינו טרולים או משהו רק הוצאנו את הכדור מהמפה לא גרמנו נזק לאף אחד ואפילו היינו בין המקומות הראשונים עם מספר נכבד של קילים למה אני אמור לקבל באן אם לא הזקתי לאף אחד (לבסוף קיבלתי באן לשבוע)

בנוסף הגישו המון תלונות על המצב של הקזואל הפוטנציאל של השרת הזה גדול אנשים משקיעים זמן בשביל לשחק ולהעצים את היכולת שלהם במשחק ולפעמים רוצים טיפה להנות זה טיפה עצוב שמקבלים על זה באן זה מרגיש כמו דיקטטורה זה אולי נשמע טיפה מופרח אבל כן זה מרגיש ככה אנחנו חייבים לשחק טרי הארד אם לא נקבל באן לשרת הזה יש המון פוטנציאל מקווה שבאמת תתייחסו לתלונה ולא תסגרו אותה ישר כמו כל תלונה אחרת .

תודה יום נעים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.02.2017
    עיר
    תל אביב
    meme2k שלום,
    כמו שכתבת בפוסט שינית את הקול שלך וחיקית מישהו אחר וכמו שכל שחקן צריך לעשות הוא בא והתלונן על המקרה.
    במקום לתת לך עונש על הנעשה הזמנתי אותך לTS לשיחה ונתתי לך הזדמנות שנייה. אבל, אזהרתי אותך שאם תעשה עוד בעיות בשרת תקבל באן ארוך.
    לצערי שמעתי מהאדמינים שאתה ממשיך עם אותה הגישה וממשיך עם הטרולים בשרת ובגלל זה קיבלת באן לשבוע.
    הבאן לא יורד.
    המשך שבוע נעים,
    *אפשר לנעול*
    נערך לאחרונה על ידי TinyTomato; 25.11.2017 בשעה 01:37.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    Meme2k, תדע שמעכשיו אתה על תנאי תמשיך לעשות טרולינג בעיות, ולשחק אותה ראש קטן, אתה תורחק לצמיתות מהשרתים של הקהילה, נמאס לי לטפל בבעיות שאתה גורם ולשמוע עלייך כל פעם מחדש, עברת את גבול הטעם הטוב.
    מקווה שאנחנו מבינים אחד את השני. ושתתחיל להתעסק במשחק עצמו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.03.2016
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה