תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    08.07.2007
    אני שחן חדש בגרסא הזו פעם אחרונה שלי היה ב1.6 לפני יותר מעשר שנים..

היום קניתי והורדתי את המשחק שיחקתי בקטנה בכמה מפות אבל כשניסיתי להתחבר לסרבר שלכם VGAMES עם מפה SURF SKI 2 GO זה פשוט טוען מעל לשעה כבר רק 19 אחוז ולא זז...

אשמח קצת לעזרה..

אני זוכר שב1.6 היה אפשרות להוריד את המפה בנפרד את כל הקבצים ופשוט לצרף לתקיה של המשחק האם זה אפשרי גם בגרסא הזו? במדיה וכן אשמח למדריך..

(ואין סיכוי שזה משהו במחשב או אינטרנט המחשב חדש מפלצת והאינטרנט בדקתי הורדות העלאות הכל פיקס)

דבר שני האם יש סיכוי שהמוד של סופר הירו שהיה פעם עדיין קיים?מה הסיכוי שקיים שרתים שמריצים את המוד הזה?

הצטרף בתאריך
    12.12.2013
    הסופר הירו מה1.6 לא נראה לי קיים עוד

אתה יכול ב CSGO להוריד מפות מהאינטרנט ולצרף אותם לקבצים של הMAPOT שלך

לך ל STEAM LIBRARY
    COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE קליק ימני על המשחק

יש לך PROPERTIES
    תלחץ אחרי זה יש לך LOCAL FILES

ואז BROWSE LOCAL FILES

תלחץ על זה

ואז פשוט CSGO < MAPS ותצרף את הקובץ
    STEAM

מריץ תחרותי - שחר

הצטרף בתאריך
    23.09.2016
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי inflictioN

אני זוכר שב1.6 היה אפשרות להוריד את המפה בנפרד את כל הקבצים ופשוט לצרף לתקיה של המשחק האם זה אפשרי גם בגרסא הזו? במדיה וכן אשמח למדריך..

לגבי זה: כשאתה פעם ראשונה נכנס למפה בשרתים, זה מוריד אוטומטית את המפה דרך האתר שלנו, יש פעמים שבהם זה לא עובד ואז אתה יכול (צריך) להתקין את המפה ידנית, שזה אומר שאתה צריך להוריד את המפה דרך האתר ולשים אותה בתיקייה של הCSGO, הדרך הפשוטה ביותר היא לבדוק בconsole של המשחק ברגע שאתה לא מצליח להתקין מפה, למצוא שם את הכתובת שממנה המחשב מוריד את המפה. לפי התמונה הזו http://prntscr.com/hegmv6. אתה יכול לראות את הurl של ההורדה של המפה, אתה מעתיק אותו לגוגל או לכל דפדפן אחר וזה יתחיל את ההתקנה לבד. זה יתקין את המפה כקובץ zip ואז תצטרך לעשות לו Extract לתיקייה של המשחק. (את הExtract של המפה אתה צריך לעשות לתיקייה ש flameZ הראה).
    מקווה שזה יעבוד לך ואם לא אתה מוזמן להוסיף אותי ואני אנסה לעזור לך בפרטי http://steamcommunity.com/id/shainechmad/

שי (לפעמים) נחמד
    Main Tournament Inspector

הרשמה