תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    25.10.2017
    עיר
    פנה ימינה בחיפה,תצמד למסלול הימיני בדרך לירושלים ותעשה חפלה בתל אביב. -הגעת ליעד.
    טופס תלונה כנגד אדמין:
    שם המשתמש המתלונן: Society.gg csgoblocks.com

שם האדמין: SMOKKER\MELEH\ אדמין שהיה בשרת והתעלם מהמקרה או שתמך בו.

סיבת התלונה:נותנים לי קיק באמצע משחק, לא מתייחסים וגם עוד כשאני מבקש שיתייחסו אלי נותנים לי באן

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: (לדוגמא 23/11/2017)

הערות נוספות: אתם נותנים באן בגלל זה שרשמתי כמה משפטים באדמין צאט וזה לא בא לכם בטוב שיתייחסו אלי כי אתם סומכים על כל מי שחושב שאתם פתי מאמין שלו, ושאם יצעקו שסוסאיטי AFK אתם ישר נותנים בלי לבדוק. ישר חזרתי לשרת והתעלמתם ואמרתם לא לרשום שום דבר ואחכ גם קיבלתי מיוט ובאן
    תנו לי פשוט פי באן וזהו אם אתם מאמינים לכל אחד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    היי society, אענה לך למרות השקרים שרשמת פה;

השקר הראשון

"שאם יצעקו שסוסאיטי AFK אתם ישר נותנים בלי לבדוק"

היית AFK במשך שתי ראונדים, למה לשקר? אני אישית ראיתי זאת שהייתי בספק אחרי שמתתי ואני האחד שנתן לך את הקיק אחרי שראיתי אותך AFK. וזאת בלי להתחשב בעובדה שיש לך כמות באנים נכבדת, גם על היותך AFK.

השקר השני

"אתם נותנים באן בגלל זה שרשמתי כמה משפטים באדמין צאט וזה לא בא לכם בטוב שיתייחסו אלי כי אתם סומכים על כל מי שחושב שאתם פתי מאמין שלו" .

לא יודע מאיפה אתה מביא את הטויות האלה, בערך חמש-שבע דקות לאחר הקיק הראשון שלך (עוד הוכחה שלא היית פה) נכנסת והתחלת להספים את האדמינצ'ט בהודעות כמו מהההההההההה וכדומה. האדמין SMOKKER נתן לך אזהרה ואתה בשלך, ממשיך לרשום סתם הודעות באדמינצ'ט. לאחר מכן נתתי לך עוד הזדמנות ונתתי לך קיק מזהיר שני עם הסיבה "Dont spam the Adminchat warning #2". וזאת בלי להתחשב בעובדה שיש לך כמות באנים נכבדת, לרוב על ספאמים בצ'ט וגרימת בעיות.

השקר השלישי

"
    ישר חזרתי לשרת והתעלמתם ואמרתם לא לרשום שום דבר ואחכ גם קיבלתי מיוט ובאן"

נכון, ישר חזרת לשרת (דבר שמעיד על כך שלא הסתכלת על הסיבה לקיק שלך, מעיד על זלזול ושאתה סותר את עצמך).
    כאשר ירד המיוט לטרור התחלת לצעוק עלינו ולזרוק הערות ולכן קיבלת ממני מיוט לחצי שעה שאחריו המשכת בלהספים את האדמינצ'ט דבר, שבסופו של דבר גרם לבאן שלך.

עברת על החוקים הבאים:

4. אסור להספים/לקלל בצאט בשרתים.

7. אסור להתווכח עם אדמין על עונש שהוא נתן בשרת אלא להתלונן בתת פורום תלונות בדרך מסודרת.

15. אסור להתגרות בשום שחקן בקהילה בשום דרך שהיא , ואין להתחכם לגבי כך.

18. אסור להגיד לאדמין מה לעשות בשום דרך שהיא.

23. אסור לדבר באופן שלילי על צוות הקהילה בשרתי המשחק, בשביל זה יש פורום.

28. אסור לאיים על אדמין בשום דרך שהיא. במידה ולא מסכימים עם העונש שאדמין החליט עליכם לגשת לפורום ולפתוח תלונה.

על כל אלו עברת, וקיבלת באן לשלוש שעות. אני יכול להבטיח לך שבפעם הבאה הבאן לא יהיה ליום ולא ליומיים.

שבת שלום.

נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 24.11.2017 בשעה 00:07.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    אני לא מביו על מה אתה מתלונן פה.
    אין לך רקןרד ושום הוכחה על מה שקרה, מה אתה מצפה, שהאדמין יפליל את עצמו?
    אני חושב שמלך הביא לך שלל תשובות ושזה מספיק.
    ננעל.
    יוקי, מנהל קהילת CSGO לשעבר.

שתף ב-Google+

הרשמה