תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    18.08.2017
    שם המשתמש המתלונן: (לדוגמא: X) איציק gucci בסטים

שם האדמין: Mr.xOri

סיבת התלונה: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!) לא קיבלתי באן אך ראיתי את האדמין עובר על החוק. האדמין שיחק כשוטר במהלך משחקו הייתה איר דרופ והוא רץ אליה ולקח אותה אבל לפי חוק מספר 28 בחוקי השוטרים אסור לשוטר לקחת את הקופסא המיוחדת!

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: (לדוגמא 28/02/2017) 21.11.2017

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר) קלטתי את אורי עושה את אותה הפעולה כבר כמה פעמים! חבר שלי שהוא גם אדמין בשרת מספר לי שאורי מקבל הרבה אזהרות ולדעתי לאחר כל שבירות החוקים שהוא מקיים ובנוסף עם כל הכבוד הוא נותן סוג של פרוטקציה לגאנג שלו. יש לי סרטון של אחד מחברי הגאנג אומר שגם אני וגם אורי לא מבינים כלום או במילים שלו לא מבינים בשיט בשרת מכיוון שאורי החליט שהוא עשה משהו לא נכון ואורי החליט להעניש אותו אך לאחר מכן שחברו הזכיר שהוא איתו בגאנג אורי מיד הפסיק את פעולתו אבל התלונה הזאת היא כבר ליום אחר. אני מקווה שיטפלו בו בקרוב! בנוסף רציתי לשאול לגבי אחד מן החוקים שאומר שלשוטר אסור להרוג מישהו שהרג חבר לגאנג האם זה עובד גם הפוך? כוונתי היא שאם הרגתי שוטר האם מותר לאחד מן חברי הגאנג שלו לבוא ולהרוג אותי בגלל שהם איתו בגאנג?
    תודה והמשך יום נעים!

דמו: (אם יש)
    https://plays.tv/video/5a1450b07c39d05344/gg
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.01.2017
    עיר
    נתיבות
    יטופל אפשר לנעול.

דולב

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך