תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    11.07.2016
    שם המשתמש המתלונן: BlackBamba

שם האדמין: Oriko

סיבת התלונה: האמדין הנ"ל עושה מה שבא לו פשוט, בדמו שצירפתי יש את מה שהוא עושה במשך היום בינתיים כבר 3 פעמים.
    ברגע שאמרתי לו למה אתה נותן קיק ולא סליי הוא אומר "כי לא בא לי לתת סליי" בצורה אגרסיבית.
    Too bad שאין סאונד.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: היום 21.11 ולפי מה ששמעתי ואנשים בסרבר, אומרים שהוא עושה את זה הרבה.

דמו: https://www.youtube.com/watch?v=LQiZ...ature=youtu.be
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.08.2017
    שלום.

אני עניתי לך על זה בשרת ואמרתי לך כבר סליי יקבל בן אדם אשר טעה בסייט, אני נתתי קיק כי זה לא פעם ראשונה שהבן אדם מעקב, חבל שאין סאונד בסרטון באמת חבל שלא שמעו שלא נשאר לבן אדם זמן לנטרל והוא עדיין העדיף ללכת שקט ולחכות שהשחקן השני ינסה להרוג אותו.

ולפי חוקי הסרבר עיקוב=באן\קיק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.07.2016
    נכתב במקור על ידי oriko1
    שלום.

אני עניתי לך על זה בשרת ואמרתי לך כבר סליי יקבל בן אדם אשר טעה בסייט, אני נתתי קיק כי זה לא פעם ראשונה שהבן אדם מעקב, חבל שאין סאונד בסרטון באמת חבל שלא שמעו שלא נשאר לבן אדם זמן לנטרל והוא עדיין העדיף ללכת שקט ולחכות שהשחקן השני ינסה להרוג אותו.

ולפי חוקי הסרבר עיקוב=באן\קיק.
    קודם כל זה כן היה הפעם הראשונה שלו, והוא לא עיקב הוא רק ניסה להרוג את הבן אדם, ונגיד והוא עיקב, בלי אזהרה ובלי כלום אתה נותן לו קיק, כמו ילד קטן שמתלהב שיש לו גישות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    שלום Blackbamba.

כמו שסגן מנהל שרתי הריטייקס ענה לך, שחקן אשר מעקב ראונד מקבל סליי \ קיק (לפי שיקול דעתו של האדמין).
    השחקן שבסרטון קיבל קיק מאחר וזאת לא הפעם הראשונה שלו שהוא מעקב.
    אתה לא אמור להתערב בהחלטות של האדמין ולהמליץ לו דברים, הפעולות שהוא עושה הן אך ורק לפי שיקול דעתו והוא לא צריך את העזרה של אף אחד.

אפשר לנעול.
    נערך לאחרונה על ידי -Subwoofer; 21.11.2017 בשעה 16:57.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2017
    עיר
    Haifa
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה