תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    27.07.2015
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: Tal412 - http://steamcommunity.com/id/Tal1312/

קישור של הבאן ב-SourceBan: http://prntscr.com/hd008x

שם האדמין שנתן את הבאן: מיכאל ( מישה )

סיבת הבאן: פתיחת קייסים

התאריך שבו ניתן הבאן:20.11.17

הערות נוספות: פתחתי איזה 3 קייסים בשרת הקזואל וקיבלתי באן ליום , שוחחתי עם מספר אדמינים , אין לידיעתם שום חוק שאוסר פתיחת קייסים .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    אתה לא שחקן חדש בקהילה, ולא פעם ראשונה פותח טריידים שמספימים את השרת, קיבלת קיק וחזרת לפתוח קופסאות אחרי שקבלת אזהרה המשכת להתחכם, לפחות פעם הבא שאתה פותח תלונה תפרט כל דבר שעשית בשרת לפני הקיק והבאן.

ואחרי זה אתה עוד חוזר ופותח לי קייסים מה אתה מתחכם? משעמם לך? כל זה גורם לספאם בשרת וזה לא חדש לכם, זה מובן מאליו!!
    בגלל שלא פרטת מה עשית, נראה כאילו שאתה מנסה לעשות ראש קטן באשכול,
    הבאן נשאר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.07.2015
    נכתב במקור על ידי xMiisha
    אתה לא שחקן חדש בקהילה, ולא פעם ראשונה פותח טריידים שמספימים את השרת, קיבלת קיק וחזרת לפתוח קופסאות אחרי שקבלת אזהרה המשכת להתחכם, לפחות פעם הבא שאתה פותח תלונה תפרט כל דבר שעשית בשרת לפני הקיק והבאן.

ואחרי זה אתה עוד חוזר ופותח לי קייסים מה אתה מתחכם? משעמם לך? כל זה גורם לספאם בשרת וזה לא חדש לכם, זה מובן מאליו!!
    בגלל שלא פרטת מה עשית, נראה כאילו שאתה מנסה לעשות ראש קטן באשכול,
    הבאן נשאר.
    סלח לי שאני מתבטא ככה אבל אתה מטומטם?
    אני פירטתי בידיוק מה עשיתי
    ואני מעולם לא נכנסתי לשרת לאשר טריידים אז אל תמציא עלי שקרים.
    בוא תחזק את מה שאתה אומר ותיתן הוכחות
    תעמוד מאחורי המילה שלך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    פתח את האינבטורי שלך שגרם להספאם תקן אותי אם אני טועה? קבלת אחרי זה קיק? תראה לי איפה פרטת את זה בדיוק.
    אחרי זה פתחת קופסאות אחרי שאמרתי לך לא נמאס לך? ואני לא חייב לך כלום, אז אל תשקר לפחות. כי אין לי שום סיבה להפיל עלייך תיק.
    יש לך עבר לא קטן בלהתגרות באדמינים, התגרות הבא , הדבר הכי קטן, הבאן יהיה מספיק ארוך.
    שתף ב-Google+

הרשמה