תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    פעם במאתיים שנה אני משחק בפיקאפים של ויגיימס, כי מידי פעם נחמד לעשות משחקון עם 12 פינג, וכל פעם מחדש אני אומר לעצמי שזו הייתה טעות. בין אם אנשים שיוצאים באמצע ומיליון הpause-ים ובין אם סתם עושים surrender אחרי 10 ראונדים.
    הפעם שיחק איתי בקבוצה חמד של בחור בשם nepex, שלא עשה רע לאף אחד. אחרי 9 ראונדים קיבל vac authentication error, אמר לנו שהוא עושה RR למחשב וביקש שנבקש pause. אמרנו לו לך זריז שלא יביאו לך סאב בנתיים.
    מגיע האדמין לערוץ שלנו בטימספיק, אומר שהוא לא ביקש ממנו רשות לצאת מהשרת, ונתן לו באן. ככה חד וחלק.
    הסברתי לו שהוא לא "יצא" מהשרת אלא התנתק לו בגלל ה vac authentication error, לא עניין אותו, אמר שככה זה וזהו.

מנהלים יקרים - אם ויגיימס רוצה שהקהילה בפיקאפים תהיה מורכבת מפאבליק וטרולרים בלבד, שימשיכו ככה.
    מיותר לציין שאמרתי לאדמין שאם הוא נותן לו באן על זה אז גם אני יוצא ושיתן לי גם ויצאתי. ולא אני לא מכיר את nepex ומעולם לא דיברנו. פשוט כאב לי הלב עליו.

נ.ב
    זה לא "תלונה" או "בקשה להורדת באן", זה דיון על הפיקאפים ועל הרמה שלהם. מעוניין לקבל תשובות אז אל תגידו לי לרשום את זה בתת-פורום שקר כלשהו על פי ה"פורמט".

תודה מראש.
    d: "I don't think I'm the best player in the world, I also don't think there is anyone better than me" -Olofmeister 2016
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    שלום רם,
    אני לא מבין למה כל פעם שיש לך מה להגיד אתה עושה מזה דיון שמזמן טרולרים ואנשים שבכלל לא משחקים בקהילה להגיב בגלל שזה מפורסם בראשי.
    כמו שאמרנו לך כבר מספר פעמים, יש חוקים לפורום ואחד מהם הוא לכתוב תלונות בתת פורום המיועד להם. ( זה שאתה רושם שזה לא תלונה לא הופך את זה למשהו אחר, אם אתה באמת מצפה שנעזור ונשנה אתה צריך לתקשר עם ההנהלה ולא עם השחקנים כי כרגע אתה טוען שהבעיה היא בצוות).

לגבי הפסקה השנייה, לפי מה שאתה אומר הענישה פה מוגזמת ולא נכונה מה שבטוח לא ימשוך טרולרים, לגבי הפאבליקרים לצערך השרת נועד להיות שרת לכולם פאבליקרים או לא ונתנו מענה ספציפי של מריצים מסוימים שיכולים לבחור את ה10 שחקנים שישחקו בקומפ (כמובן שכולם יהיו רמה גבוהה בשאיפה).

לגבי המקרה, זה שבן אדם מקבל באן על חשד לצ'יטים או תקלה שגורמת ליציאה מהמשחק לפני שהוא הסביר את עצמו לא אומר שהבאן ישאר בכל מצב... הוא תמיד יכול לכתוב כאן אשכול או לפנות לחבר צוות בפרטי במידה ולא מרגיש בנוח עם הפורום ויתנו לו מענה מיידי.

בנוסף אם כבר נכנסת לתוך סיטואציה שהרגשת חוסר צדק בה לא אומר שאתה צריך להגרר לתוך באן בעצמך ואז לעבור על חוקי הפורום רק בשביל להציג את זה במקום לטפל בנושא באופן ישיר דרך הצינורות המקובלים, מה שעשית לא קידם אותך או את הבחור שנפגע בשום דרך וגם גרם לנזק שבסופו הורחקת גם אתה...

לסיכום: תלונות = תת פורום תלונות
    מקווה שלהבא זה לא יקרה שנית...

הופנה להנהלת הקהילה להמשך טיפול.
    נערך לאחרונה על ידי SEXYDOG; 20.11.2017 בשעה 22:12.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    טופל, נעול.
    פעם הבאה לכתוב את זה במקום המתאים.
    שתף ב-Google+

הרשמה