תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    19.10.2016
    עיר
    לא מעניין
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: GCG737
    http://steamcommunity.com/id/mrmarkotheking/

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#21801

שם האדמין שנתן את הבאן:
    capture

סיבת הבאן:
    מקלל אדמין , נותן אינפו ועושה טרולים גם אחרי אזהרות

התאריך שבו ניתן הבאן: 11/11/17

הערות נוספות: 1:האינפו שהבאתי זה אינפו שאיפה הרגו אותי וכמה הורדתי לו. שתי אנשים אמרו לאדמין שאני מביא אינפו בטים ספיק לקבוצה השניה אלה שאמרו לו היו איתי בטים ספיק ובקבוצה שלי.האדמין הזעיר אותי שאני לא אביא אינפו ואמרתי לו שאני לא מביא אינפו והמשיך הלאה.
    2:טרולים,לא עשיתי טרולים הצאט לא הופיע לי ולא ידעתי איפה הריטייק אז כשאני הלכתי ל סייטA זה היה סייט B וכשהלכתי ל B זה היה A.
    האדמין הביא לי קיק מהשרת ונכנסתי עוד פעם לשרת וישר איים אליי בבאן,ניסיתי להסביר לו כבר מה קרה והוא פשוט התעלם מזה ולא היה מוכן להקשיב לי.
    3:הקללות שקיללתי,מסתבר שקיללתי את האדמין בזה שאמרתי לו ישר אחרי שאיים אליי בבאן "אני לא מבין לקחת משהו אתה שיכור או מסטול מת אני שעה מסביר לך ואתה לא מקשיב לי יש לך הוכחות לזה אני מביא אינפו,הסברתי לך כבר כמה פעמים שאני לא רואה תצאט מה יש לך אתה רציני"
    אני לא רואה פה קללה אחת אבל מה שהוא מחליט.(חשוב לציין שלא צעקתי אליו אלה אמרתי לו את זה בטון רגיל שלי).
    4:היו איתי שני מריצי פיקאפים בטים ספיק שעבדו על האדמין שאני מביא אינפו לקבוצה השנייה ישר אחרי הבאן אמרו לו שזה לא נכון שאני לא מביא אינפו לקבוצה השנייה
    מקווה שאתם מבינים שמה שנאמר על האדמין זה במקרה של כעס ועצבים על זה שלא היה מוכן לשמוע תצד שלי וכן אני מצטער על מילים אלו אבל לא היה פה קללות על האדמין.
    אבל לתשומת לב של האדמין במקרה שאתה קורא את זה בבקשה תמצא הוחכות לאינפו ואל תסתמך על זה שמישהו אומר לך כי הוא יכול לשקר כמו שקרה במקרה שלי.
    שבת שלום ויום טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2016
    עיר
    לא מעניין
    חשוב לציין סידרתי את הבעיה של הצאט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.12.2016
    דיברתי איתך היום בטים ספיק ..
    הובהר לך הכל ושזה טופל .
    הבאן נשאר.
    תודה ושבוע טוב .
    אפשר לנעול .
    נערך לאחרונה על ידי Flowy; 11.11.2017 בשעה 22:02.
    Flowy | מנהל שרתי הריטייקס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.09.2016
    עיר
    תל אביב
    ננעל.

שי (לפעמים) נחמד
    Main Tournament Inspector

שתף ב-Google+

הרשמה