תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    19.10.2016
    עיר
    לא מעניין
    שם המשתמש המתלונן: GCG737

שם האדמין:capture

סיבת התלונה:
    מדבר לא יפה, נותן אינפו בטים ספיק ועושה טרולים אחרי אזהרות
    התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 11/11/2017
    הערות נוספות: 1 אין הוחכות לזה שהבאתי אינפון בטים ספיק כי זה לקרה מיד אחרי שקיבלתי באן אמרו לו שזה לא באמת נכון שנתתי אינפו אמרו לו בצחוק שאני מביא אינפו בטים ספיק לקבוצה השניה והכי מוזר זה שהאינפו שהבאתי זה היה רק כשנהרגתי ואמרתי איפה הרגו אותי אלה שאמרו שהבאתי אינפו היו איתי בטים ובטיםספיק באמת לא הבנתי למה הוא האמין לזה אם אין לו הכוחה לכלום.
    2.הטרולים התבלבלתי בין הסייטים פעמים מדוע? יש לי בעיה אם הצאט בסיאס אני לפעמים לא רואה אותו שיחקנו במפה OVERPASS הריטייק היה בסייט B אני הייתי בסייט A כשהבנתי שזה היה סייט B היה כשהייתי בסייט Aולא הבנתי איפה הבומב נכון זה נחשב טרול אבל זה משהו שלא היה בכוונה אלה בעיה אצלי במשחק קרה לי פעמים והאדמין אמר שזה קרה בעשר מפות שאני עושה את זה(שיחקתי רק ב 2 מפות )ואותו האדמין אומר אני עושה זאת בכוונה הסברתי לו שזה קרה מזה שהתבלבלתי וזה בטעות וניסיתי להסביר לו שזה לא הראה לי איפה הסייט אבל האדמין סירב להקשיב
    3.מדבר לא יפה האדמין הביא לי קיק בגלל שהתבלבלתי בסייטים ברגע שנכנסתי הוא ישר בא אליי בצעהקות ואיומים על באן אמרתי לאותו אדמין שאין לו הוכחות לטרולים לאינפו ואמרתי לו שהוא כנראה לקח משהו והוא מסטול הוא שיכור מת במילים האלה אני לא הסתיר זאת ואותו אדמין אמר אין בעיה אתה מקבל באן אמרתי לו שיהיה לך בכיף כי אני ועוד שחקנים יודעים שכל זה קרה לא בכוונה ומה שאמרתי לו זה בגלל שכנראה זה היה נכון כי הוא לא מפנים מה שאומרים לו
    דרך אגב זה לא הגיוני שהאדמין מאמין לכל מה שאומרים לו אין לו הוכחה לאינפו ועדיין ממשיך באיומים

דמו:יש שני מריצי פיקאפים שהיו עדים והיו איתי בטים ספיק
    נערך לאחרונה על ידי mArKo1; 11.11.2017 בשעה 15:56.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2016
    עיר
    לא מעניין
    דרך אגב כתב בריסון של הבאן שאני קיללתי אותו מה שלא נכון
    יניב ג'רסי

שבת שלום

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.12.2016
    אין צורך לפתוח שתי תלונות .