תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    04.02.2016
    עיר
    רעננה
    שם המשתמש המתלונן: Verizera;

שם האדמין: Barr

סיבת התלונה: עושה החלטות שגויות לגבי באנים, ולא מצליח להתמודד עם מצבים מורכבים.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 10/11/2017

הערות נוספות:
    "מקלל שחקנים מתגרה מחליט שהוא מטריל ושם בלוק לטים שלו" מאושר ע"י Mario.
    אתמול הייתי בפיקאפ בערך ב-23:30, כששחקן בשם QwizZa התחיל לקלל אותי ואת כל שאר חברי הטים. התעצבנתי שבר לא עושה כלום לגבי QwizZa מלבד "להזהיר אותו" לאחר חמש או יותר פעמים שעשה דברים לא בסדר בין אם לקלל, לצעוק או לגדף חברה מהטים.
    QwizZa התחיל לקלל גם אותי, ובר עדיין נונשלנט לגבי המצב ולא עושה דבר מלבד לשתוק או לפנות אליי בתלונות למרות שלא עשיתי דבר, ואף דיברתי מעט מאוד. QwizZa איים והוסיף אותי לחברים בכוונה לקלל ולהמשיך להתנהג כמו אדם זבל גם בשיחה שבסטים (חסמתי אותו).
    הייתי ב-Middle ב-Inferno, כאשר החלטתי שאני רוצה ללכת ל-2nd Mid, שם עומד Patel, וחוסם אותי מלעבור... אני מבקש יותר מפעם אחת שייתן לי לעבור לצד השני, Patel מתלונן עליי לבר שאני מטריל ועושה דווקא, בר מתעצבן ממש מחליט להעיף אותי מהטים ספיק ולשים אותי בבאן ליום.
    בקיצור, אני לא מבין איך אדמינים מתנהלים פה במיוחד Barr, שהיה בעברו בתפקיד ניהולי על שרתי הפיקאפים מרשה לעצמו לאחר כל המקרים שעברו עם QwizZa לתת לשנינו באן למרות שרק התגוננתי ו"התגריתי"...

תודה רבה מראש, מקווה שתסתכלו על זה בהקדם האפשרי, כי דברים כאלו לא יכולים להמשיך פה בקהילה, זה סתם מפרק אותה וגורם לאנשים לא לרצות לשחק כי יש יותר מדי אדמינים שמשתמשים בגישות שלהם על ימין ועל שמאל בלי להתחשב או להתייחס למקרים בפרט.
    נערך לאחרונה על ידי VerioN; 11.11.2017 בשעה 11:35.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    שלום Verizera .
    אני יענה לך חד וחלק !
    זה לא משנה עם מקללים אותך אתה לא לוקח את החוק לידיים ומחזיר לאחר שגם אתה באזהרה על קללות במשחק מאדמין .

אני אזהרתי אותך לא פעם ולא פעמים אותך ואת qwiza
    ואתה המשכת פשוט לקלל ומה שקורה במצב של שתי שחקנים שרבים וגורמים למשחק להפסיק באמצע זה באן ליום
    אני לא מבין איפה לקחתי החלטת שגויה עם אתה מקלל ומחליט שאתה דופק בלוק לטיים שלך מה ציפת שתקבל פרס או באן אני לא מבין !

קיבלת באן ובצדק לפעם הבאה תלמד להתנהג ולא לקחת את החוק לידיים שלך ולקלל שחקנים ליד אדמין גם עם שחקן אחר קילל אותך סמוך עלי שאני אטפל בו בזמן הנכון

לסיכום תלמד להתנהג , רשום לך גם בסיבה של הבאן שלך אני לא מבין כלכך על מה התלונה אבל בכל מקרה לפעם הבאה שים לב להתנהגות שלך
    ושיהיה שבת שלום
    תודה .
    נערך לאחרונה על ידי *Barr*; 11.11.2017 בשעה 12:50.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2016
    ננעל.
    -- מלך --

ברכות
    שתף ב-Google+

הרשמה