תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    15.09.2016
    שם המשתמש המתלונן: silent killer

שם האדמין: qum

סיבת התלונה: היינו בפיקאפ אני מנסה כרגיל לעשות באניהופ בתחילת ראונד ולא הלך לי כמה ראונדים ויצא שעשיתי בלוק לאדמין אז הוא התעצבן אליי.אחרי כמה ראונדים ניצחנו את הראונד הוא שאל יש נשק איפה שהוא אמרתי לא יודע ראיתי שהוא בא אליי קפצתי שמאלה והוא גם זז שמאלה באותו הזמן כך שיצא שחסמתי אותו בלי כוונה בכלל ורציתי לתת לו לעבור. הוא התחיל להתעצבן אליי שאני עושה באניהופ סתם כבר מלא פעמים אז עניתי לו. "עשיתי פעם אחת באניהופ בראונד הזה" הוא התעצבן ואמר לי אתה חוצפן לא קטן אמרתי לו סבבה והוא נתן לי באן על זה ולא קיללתי ולא כלום

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 10.11.17

הערות נוספות: מקווה שתטפלו באדמין או לפחות תורידו לי את הבאן הלא מוצדק. גם אחרי שהוא אמר אני אמרתי טוב אני מנסה עוד פעם אחת לראות אם אני יכול ולא הצלחתי והפסקתי ולא המשכתי יותר
    נערך לאחרונה על ידי ChelseaGrin; 10.11.2017 בשעה 21:16.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2017
    עיר
    Hod Hasharon
    זה קורה הרבה....
    If you wanna stop this, then stand up! Because I've just got one thing to say to you! Never forget who you want to become!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.10.2007
    עיר
    ת"א
    נכתב במקור על ידי ChelseaGrin
    שם המשתמש המתלונן: silent killer

שם האדמין: qum

סיבת התלונה: היינו בפיקאפ אני מנסה כרגיל לעשות באניהופ בתחילת ראונד ולא הלך לי כמה ראונדים ויצא שעשיתי בלוק לאדמין אז הוא התעצבן אליי.אחרי כמה ראונדים ניצחנו את הראונד הוא שאל יש נשק איפה שהוא אמרתי לא יודע ראיתי שהוא בא אליי קפצתי שמאלה והוא גם זז שמאלה באותו הזמן כך שיצא שחסמתי אותו בלי כוונה בכלל ורציתי לתת לו לעבור. הוא התחיל להתעצבן אליי שאני עושה באניהופ סתם כבר מלא פעמים אז עניתי לו. "עשיתי פעם אחת באניהופ בראונד הזה" הוא התעצבן ואמר לי אתה חוצפן לא קטן אמרתי לו סבבה והוא נתן לי באן על זה ולא קיללתי ולא כלום

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 10.11.17

הערות נוספות: מקווה שתטפלו באדמין או לפחות תורידו לי את הבאן הלא מוצדק. גם אחרי שהוא אמר אני אמרתי טוב אני מנסה עוד פעם אחת לראות אם אני יכול ולא הצלחתי והפסקתי ולא המשכתי יותר
    שלום לך.
    חבל מאוד שאתה פותח עליי דיון תלונה אבל מחסיר בפרטים שקרו.
    מתחילת הראונד הראשון התחלת לעשות באניהופ וביקשתי ממך שלא תעשה את זה כי אתה עושה בלוקים ומבזבז לנו את ה-spawn.
    במשך כמה ראונדים (אני לא הולך לבדוק כמה באמת כי זו לא הפואנטה) המשכת לעשות את הבאניהופ שלך, אני ביקשתי ממך בצורה יפה שתפסיק ואמרתי לך אפילו ברמז עבה שזה לא שרת באניהופ עם כוונה שזה לא ממש מתאים, במיוחד כאשר שחקן מבקש ממך ולא משנה אם הוא אדמין או לא.
    אם אני לא טועה בראונד 2/7 כאשר היה כבר סוף הראונד ואני שואל בטימספיק איפה יש נשק, רואה איפה הרגתם את האחרון ורץ לכיוון לאסוף אותו, שוב אתה במקום להביא info איפה יש נשק (לא חייב אבל היה יכול להיות נחמד) מקפץ מולי ונותן לי בלוק. עכשיו למען הסר ספק, אני לא אחסיר בפרטים, כי אתה כן ואגיד שכן, אתה צדקת, לא הייתי מספיק לאסוף אותו. אבל עצם העובדה שאתה לאחר בקשות רבות שלי המשכת לעשות באנהופ, נתת לי בלוק, בעצם גרמת לי להתעצבן. עכשיו מה שקרה הלאה זה שאני עם כל הכעס שבדבר פניתי אליך בצורה יפה ושוב אמרתי שאתה מקפץ ונותן בלוקים ובעצם שם פס על מה שאני מבקש ומה שמפריע לי. מה עשית? התחלת ממש לצעוק/להרים עליי את הקול, ברגע הזה עברת כל גבול ואמרתי לך שאתה לא תרים עליי את הקול וביקשתי שתפסיק לקפץ. אתה עוד ניסית כמה פעמים לצעוק ואמרת שלא אכפת לך. ברגע הזה מבחינתי עברת את הגבול, הוצאתי אותך מהחדר, הבאתי לך סאב ונתתי לך 4 שעות באן.
    אתה צריך להבין דבר אחד, אני מכבד כל שחקן, לא משנה מי הוא, מאיפה הוא בא ובן כמה הוא. מבחינתי כך צריך להיות גם הפוך.
    אתה לא יכול להרשות לעצמך להתנהג כמו שהתנהגת, לשים פס על הבקשות שלי וגם לצעוק עליי.
    אף-אחד לא נתן לך את הזכות הזו. מבחינתי לוותר על המון דברים ותאמין לי שאני מוותר גם כאשר מדברים אליי לא בצורה הכי יפה אבל ברגע שאתה חושב שאתה יכול לצעוק עליי או על מישהו אחר, אתה עובר את הגבול, כי זו אלימות ידידי.
    אני מאחל לך שבת שלום ורגועה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.03.2016
    עיר
    Haifa
    קיבלת מענה ננעל.
    המנהל הכי טוב לשעבר של התחרותי
    שתף ב-Google+

הרשמה