תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  10.11.2017
  הודעות
  1
  כמו כמעט כל יום, אחרי בצפר פותח את המחשב שישי בצהריים נכנס לריטייקס, שחקן זרק תגובה לשחקן אחר מהקבוצה השניה בגלובל צ'אט ורשם:"אתה אוהב בנים" באותיות אנגלית. חמש שניות אחרי האדמין שתיראו את שמו בתמונה שפרסמתי החליט לתת לילד מיוט של חצי שעה, ואני שאלתי את האדמין:"האם לאהוב בנים זה קללה? זה משהו מעליב?". האדמין לא הגיב בפעם הראשונה, אז שאלתי פעם שנייה וענה לי:"אל תתחכם, אני אתן גם לך מיוט". חזרתי על השאלה שלי פעם נוספת ואמרתי שאם הוא נותן מיוט וחושב על דברים כאלה שמי שאוהב בנים זה דבר רע, בפשטות הוא יאבד את תפקידו כאדמין. מיד אחרי הוא נתן לי קיק. ברצוני להדיח את האדמין מתפקידו.

  תמונה: http://prntscr.com/h8n979 (להעתיק לבראווזר במידה ולא זמין)
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  23.09.2016
  עיר
  תל אביב
  הודעות
  202
  צהריים טובים adarx,
  דבר ראשון, האדמין עשה כמו שצריך, לאדמין אין מחויבות להזהיר לפני שהוא נותן עונשים לאחרים וכן הקונוטציה של ה'מחמאה' : "אתה אוהב בנים" במקרה הזה הייתה בכדי לפגוע בשחקן אחר ששיחק בשרת באותו הזמן. אתה החלטת לשאול את האדמין שאלה מיותרת כי אני די בטוח שאתה בעצמך גם הבנת למה השחקן התכוון במה שהוא אמר אז אין באמת סיבה לשאול אותו "למה הענשת אותו".
  דבר שני, רשמת לאדמין אחרי שהוא אמר לך לא להתחכם "u will get demoted", אני בטוח שאתה לא זה שקובע כאן מי יעלה או ירד מתפקיד ולרוב אוים בהורדת גישות נגמרת בבאן, אתה במקרה הטוב צריך לומר תודה לאדמין שהוא רק הביא לך קיק מהשרת ולא שם לך באן על האיום הזה.

  מקווה שתקרית כזו או דומה לא תחזור עלייה,
  ננעל

  שי (לפעמים) נחמד
  סגן מנהל התחום התחרותי

  שתף ב-Google+

הרשמה