תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    01.03.2017
    שם המתלונן: Crazy Player
    שם האדמין : MELEH
    סיבת התלונה: MELEH ראה ששחקן בשם KOKO מקיק אותי מהסיטי אחרי שניצחתי באלאר ולא לקחתי תרון ולאחר מכך גם השחקן KOKO צוחק והאדמין לא עושה כלום

תאריך : 9/11/17
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    היי Crazy Player, אבהיר לך כמה חוקים בשרת על מנת למנוע תלונות שטותיות ולא מבוססות אלו;

1. מותר לתת לשחקן (חי, במקרה שלנו) "Kick Ct" אחרי שנגמר הראונד ושומעים "Counter Terrorist/Terrorist Win"

* זה לא משנה אם השגת Rune או לא או אם היית בדרך או לא, יש לו את הזכות להקיק אותך, כי אם לא אז מתי? בסוף הסיטי?

2. הוא צחק, אבל לא מהסיבה הזו ולא בשביל להעליב אותך, לא צחק עליך, פשוט צחק. אם נעלבת אני מצטער בשמו אבל זו לא הייתה הכוונה שלו וזו לא עילה מספקת למיוט בשרת.

לסיכום, אנא ממך, בדוק בשנית שאתה יודע את החוקים בשרת כי זה לא נראה כך.

נ"ב- להבא אל תשלח הודעות פוגעניות ו Pokes ב TeamSpeak כי זה לא יועיל לאף אחד (http://prntscr.com/h8ea0u)

שמחתי להבהיר לך,

MELEH
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 09.11.2017 בשעה 22:55.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2017
    אוקיי הpoke באמת לא היה במקום ואני מבקש על זה סליחה דבר שני לפי חוק מספר 66. אסור לתת Kick Ct אחרי באמצע סיבוב שזה אומר לכל המובן שכל עוד השחקן חי אסור להקיק וזה מה שהאדמינים אומרים שכל עוד השחקן חיי אין להקיק אותו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה

66." אסור לתת Kick Ct
    באמצע סיבוב "

הסיבוב
    נגמר ולכן מותר לו לתת לך קיק, הוא חשב שאתה לא טוב מספיק\רצה להוציא אותך מהסיטי על מנת להביא מישהו אחר ואתה לא מקבל את זה(בסדר גמור, זכותך לכעוס).

מותר לו לתת לך Kick Ct (במצב הספציפי הזה) בין אם אתה חי או בין אם לא. אם החוק היה כפי שאתה מתאר אותו, לא היה אפשר להוציא אף אחד מהסיטי במהלך הראונד (אלא אם הוא מת כמובן, דבר שאפשר לאבייז וכך לעולם להישאר בסיטי ולכן החוק הנ"ל חל גם על החיים).

* רונים הם לא חלק מהחוקים, הם צ'ופרים שנותנים לטרור על מרידות\לסיטי על ניצחון באלר ואין שום חוק כנד קיק לפני שלקחת את הרון. טכנית וחוקית, מותר לו להקיק אותך.

שלא להתחשב בעובדה שזה לא רון שלך, אם היית קונה קונה אותו או שהייתה לך איזושהי בעלות עליו הייתי מבין, אבל הוא שייך לכולם ולא לך ואתה לא בוחר מה לעשות איתו ובמקה הזה להתלונן רק על בסיס זה שלא קיבלת את הרו.

זה החוק בשרת, אתה לא קובע את החוקים.

חוק זה חוק.
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 09.11.2017 בשעה 23:01.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    אין דרך יותר טובה להסביר את המקרה מהדרך שמלך רשם פה, השחקן לא עבר על אף חוק ולכן לא יענש.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה