תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    03.05.2017
    שם המשתמש המתלונן: DeadSea

שם האדמין: "מלך" ופרש

סיבת התלונה:
    נכנסתי היום לפאן לשחק אחרי שהיה סגור ואמרתי והבעתי את דעתי כלפי השרת ואמרתי "xflash מאז שאתה לא מנהל השרת הדרדר" דעה לגיטמית שאני לא רואה בה שום בעיה אלה ביקורת לשיפור. אחרי שאמרתי את המשפט הנהל אני מקבל מיוט ליומים שלדעתי זה מוגזם אבל לא כול כך אכפת לי כי אני כבר בקושי נכנס לשם מפני הסיבה שאמרתי כאן על זה שאמרתי את דעתי ובמקום שהם יקחו את זה כביקורת אני מקבל מיוט ואחרי זה fresh מנהל השרת שעלה בפרוטקציות מגיב לי"מאז שאתה לא אדמין השרת השתפר" (חחחחחחחחחחחחחח) להזכירך אתה לא הייתה מתי שהייתי אדמין ומתי שהייתי אדמין היו יותר אנשים מעכשיו אז איך אתה יכול לדעת?עכשיו למה הוא לא נענש על זה הוא גם הביע את דעתו זה אותו דבר בדיוק ואחרי זה "מלך"עושה האא כאילו הוא קטל אותי.(מלך בצורה מתנשאת בכול השרתים והורס תחוויה בכול שרת שהוא נכנס עליו כמו הסרף כמובט שהתחיל להשתיק את כולם אחרי ההתגרות הנהל של אותם חברי צוות אני רואה שלמיוט שלי אין סיבה ופטמה אמר לי בפרוש שאם איןסיבה ואתה אומר על זה לאדמין חובה עליו להוסיף סיבה למיוט או להוריד כמובן שלא תיהיה סיבה למיוט כי אחרת ההיא תיהיה "אמר את דעתו ולכן קיבל מיוט" זאת דיקטטורה אני לא חושב שהייתם רוצים בשרתים את זה. אחרי שרשמתי בצאט את זה התחילו לצעוק אלי ועוד פעם"מלך"אומר לי "דדסי באלך לסתום תפה"(חחחחחחחחחחחחחחח אני במיוט איך אני לא אסתום תפה) ולא הבנתי למה הוא השתיק אותי כול כך על זה שרשמתי שאמור להיות ריזון למיוט ושיוספו לי או שיורידו לי כי פטמה אמר בפרוש שאם אני סיבה למיוט אני יכול לבקש שיוסיפו לי אם לא אז להוריד וזה התגבות שאני מקבל.https://imgur.com/a/H4tfy אם אפשר בבקשה שמלך וxflash ופרש לא יגיבו כאן תודה.
    התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 7/11/2017
    הערות נוספות:https://imgur.com/a/H4tfy
    נערך לאחרונה על ידי DeadSea; 07.11.2017 בשעה 23:54.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2014
    עיר
    TLV
    שלום דאדפול היקר.

1.נתחיל בזה שהתלונה עלי ולא על מלך או פראש כי קיבלת מיוט ממני.

דבר ראשון נתחיל בזה שאתה לא תבוא לשרת או לשום שרת אחר ותגיד כאלה דברים כמו שאמרת זה לא משנה לך מי או מה המנהל עושה מה שאפשר תמיד בכדי לשפר את השרת, אין קשר לעזיבתי, מאז שירדת מאדמין אתה מתנהג בצורה מגעילה ודוחה לחברי צוות אחרים.
    אולי אתה שוכח שהם עושים את עבודתם בהתנדבות ובאים לשחק בשביל הכיף שלהם בנוסף, בתלונה שלך אפשר לראות עד כמה שפל אפשר ללכת שאתה רושם שהמנהל של עכשיו עלה בפרוטקציות, בוא אני אסביר לך איך דברים הולכים בן ניהיה סגן כי אני ראיתי אותו מתאים לי כסגן, אין קשר לזה שאנחנו מכירים מלפני זה אלה משום שראיתי אותו מתאים ביכולתיו לעזור לי לנהל את השרת בזמנו, ואפשר לראות גם איזה עבודה מדהימה בן עשה, אז לפני שאתה מדבר על בן תסתכל על עצמך כי אנחנו לא באנו לעשות שום דיקטטורה בשרת אלה להפך כמו שאפשר לראות כל השחקנים נהנים בשרת אבל רק אתה קיבלת מיוט ואני אזכיר עוד פעם למה.
    אתה נכנס לשרת ואני מצטט " פלאש שאתה היית מנהל השרת היה יותר טוב" עם כל הכבוד שאני אומר את זה אבל מי אתה שתגיד דבר כזה ועוד על בנאדם שאתה לא יודע כמה לב ונשמה הוא נותן בשביל השרת הזה או ביכלל בשביל השחקנים של השרת הזה, כמו שאתה יכול אולי לדעת אני נתתי לך תמיוט כי נמאס לי מהטון והדיבור המזלזל הזה אין לך שום סכות להביע דעה כזאת או אחרת בשרת כי אתה לא אומר את דעתך אתה מעליב בנאדם בעקיפין.
    למה לא נתתי לך ריזון, צודק אולי טעות שלי שלא נתתי לך אבל משום שהסברתי לך גם בשרת למה קיבלת תמיוט ראיתי לנכון לא להוסיף לך ריזון.
    נמשיך בכל הקטע שאתה אומר דיקטטורה, דיקטטורה איפה אתה רואה דיקטטורה אני לא רואה דיקטטורה ביכלל לא זה שאתה קיבלת מיוט משום שאתה מתנהג בצורה דוחה ומגעילה ואני גם מציע לך לשנות את התנהגותך ומהר, אף שחקן אחר לא סבל משום דיקטטורה אלה כולם שמחו בשרת ונהנו באותו רגע אפילו היה כיף זה שאתה קיבלת מיוט לא אומר שהשרת מתנהג בצורה של דיקטטורה.
    זה כבר לא פעם ראשונה או 400 שאתה בא לשרת כדי לעשות בעיות, אז אני אומר לך כדי לך להשתנות לפני שתענש בצורה יותר חמורה ממיוט ליומיים.

אפשר לנעול השחקן קיבל את תשובתו!
    נערך לאחרונה על ידי xFlash; 08.11.2017 בשעה 00:24.

F is for friends who do stuff together
    U is for you and me
    N is for anywhere and anytime at all
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.05.2017
    נכתב במקור על ידי xFlash
    שלום דאדפול היקר.

1.נתחיל בזה שהתלונה עלי ולא על מלך או פראש כי קיבלת מיוט ממני.

מאז שירדת מאדמין באותו שרת שעשית אביוזים ביום שירדת וקיבלת על זה באן להזכירך!
    דבר ראשון נתחיל בזה שאתה לא תבוא לשרת או לשום שרת אחר ותגיד כאלה דברים כמו שאמרת זה לא משנה לך מי או מה המנהל המנהל עושה מה שאפשר תמיד בכדי לשפר את השרת, אין קשר לעזיבתי, מאז שירדת מאדמין אתה מתנהג בצורה מגעילה ודוחה לחברי צוות אחרים.
    אולי אתה שוכח שהם עושים את עבודתם בהתנדבות ובאים לשחק בשביל הכיף שלהם בנוסף, בתלונה שלך אפשר לראות עד כמה שפל אפשר ללכת שאתה רושם שהמנהל של עכשיו עלה בפרוטקציות, בוא אני אסביר לך איך דברים הולכים בן ניהיה סגן כי אני ראיתי אותו מתאים לי כסגן, אין קשר לזה שאנחנו מכירים מלפני זה אלה משום שראיתי אותו מתאים ביכולתיו לעזור לי לנהל את השרת בזמנו, ואפשר לראות גם איזה עבודה מדהימה בן עשה, אז לפני שאתה מדבר על בן תסתכל על עצמך כי אנחנו לא באנו לעשות שום דיקטטורה בשרת אלה להפך כמו שאפשר לראות כל השחקנים נהנים בשרת אבל רק אתה קיבלת מיוט ואני אזכיר עוד פעם למה.
    אתה נכנס לשרת ואני מצטט " פלאש שאתה היית מנהל השרת היה יותר טוב" עם כל הכבוד שאני אומר את זה אבל מי אתה שתגיד דבר כזה ועוד על בנאדם שאתה לא יודע כמה לב ונשמה הוא נותן בשביל השרת הזה או ביכלל בשביל השחקנים של השרת הזה, כמו שאתה יכול אולי לדעת אני נתתי לך תמיוט כי נמאס לי מהטון והדיבור המזלזל הזה אין לך שום סכות להביע דעה כזאת או אחרת בשרת כי אתה לא אומר את דעתך אתה מעליב בנאדם בעקיפין.
    למה לא נתתי לך ריזון, צודק אולי טעות שלי שלא נתתי לך אבל משום שהסברתי לך גם בשרת למה קיבלת תמיוט ראיתי לנכון לא להוסיף לך ריזון.
    נמשיך בכל הקטע שאתה אומר דיקטטורה, דיקטטורה איפה אתה רואה דיקטטורה אני לא רואה דיקטטורה ביכלל לא זה שאתה קיבלת מיוט משום שאתה מתנהג בצורה דוחה ומגעילה ואני גם מציע לך לשנות את התנהגותך ומהר, אף שחקן אחר לא סבל משום דיקטטורה אלה כולם שמחו בשרת ונהנו באותו רגע אפילו היה כיף זה שאתה קיבלת מיוט לא אומר שהשרת מתנהג בצורה של דיקטטורה.
    זה כבר לא פעם ראשונה או 400 שאתה בא לשרת כדי לעשות בעיות, אז אני אומר לך כדי לך להשתנות לפני שתענש בצורה יותר חמורה ממיוט ליומיים.

אפשר לנעול השחקן קיבל את תשובתו!
    אוקי 1. למה אתה אומר שירדתי אם פרשתי https://imgur.com/gqQrs33
    2.אני מקבל את מה שאמרתה אבל אתה מתייחס למה שאתה רוצה להתייחס מה עם זה שגם הוא העליב אותי? וכול הרעשים של חברי הצוות שהיו בשרת שעשו רעש האא על קטליה כושלת ? בגלל זה אני לא רוצה שתגיב כי אתה בוחר למה להתייחס, למה שנוח לך...
    3. אמרתי לך שקוראים לי deadsea ד ולא דדפול
    נערך לאחרונה על ידי DeadSea; 08.11.2017 בשעה 00:31.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    לא מעניין אף אחד אם פרשת מהתפקיד או שירדת ממנו, זה מרגיש לי נורא קטנוני.
    העניין הוא שהיית אדמין וכיום אתה לא, אתה מרשה לעצמך להתנהג בצורה חצופה, מזלזלת ופוגעת.
    בתור אדמין לשעבר, אני ציפיתי ממך ליותר. האמנם, ניצלת גישות בשרת למרות הודעתך על פרישה, דבר שאינו מקובל בקהילה.

אם אתה מעוניין להביע דעה אתה מוזמן לעשות אותה מול ההנהלה באופן פרטי בטיימספיק, או לשמור אותה לעצמך.
    הדעות שלך קיצוניות ופוגעות באווירת השרת, בנוסף לכך הן ילדותיות וחסרות פואנטה.

אתה לא חייב לקבל את החלטתי,
    אך ההחלטה התקבלה.
    המיוט לא יורד, תהיה צריך להתחיל לסנן מילים.

xFlash ענה לך בצורה יפה, מספיק וויתר לך פעם אחת בעבר.

ננעל.
    בהצלחה.
    זמין בטיימספיק לשאלות.
    שתף ב-Google+

הרשמה