תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    10.09.2017
    אני יודע שאין הרבה כאלה אבל עדיין אני צריך , לא בשביל גיימינג כבד אבל בשביל שהמחשב ילך חלק לגמרי כל הזמן בלי בעיות.
    תודה מראש.

הצטרף בתאריך
    06.05.2017
    i5-7400 + mother board 7th gen + gtx 1050ti + 8gb ram = 2000~

הצטרף בתאריך
    10.09.2017
    יש לך קישור למחשב כזה במקרה?

הצטרף בתאריך
    06.05.2017
    תבנה

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    נכתב במקור על ידי target
    אני יודע שאין הרבה כאלה אבל עדיין אני צריך , לא בשביל גיימינג כבד אבל בשביל שהמחשב ילך חלק לגמרי כל הזמן בלי בעיות.
    תודה מראש.
    לצערי בטווח מחירים הזה לא תמצא לפטופים שיריצו לך משחקים אפילו ברמת הסיאס...(אולי LoL אבל גם זה בספק) כי פשוט לפטופים הם הרבה יותר יקרים, אם תעלה לאיזור ה4-5K אז יהיה על מה לדבר.
    בעיקר כי לפטופ שיכיל משחקים צריך כרטיס מסך ולא את המובנה של המעבד (שלא מספיק לשום משחק חוץ מאולי סנייק)

הצטרף בתאריך
    10.09.2017
    אני לא מחפש לפטופ שיריץ לי משחקים בכלל , אני צריך לפטופ שאני יכול להכנס לאינטרנט בלי תקיעות , אולי פעם ב להוריד תוכנה כלשהי , יש אולי הצעות?
    נכתב במקור על ידי haCKet
    לצערי בטווח מחירים הזה לא תמצא לפטופים שיריצו לך משחקים אפילו ברמת הסיאס...(אולי LoL אבל גם זה בספק) כי פשוט לפטופים הם הרבה יותר יקרים, אם תעלה לאיזור ה4-5K אז יהיה על מה לדבר.
    בעיקר כי לפטופ שיכיל משחקים צריך כרטיס מסך ולא את המובנה של המעבד (שלא מספיק לשום משחק חוץ מאולי סנייק)

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    נכתב במקור על ידי target
    אני לא מחפש לפטופ שיריץ לי משחקים בכלל , אני צריך לפטופ שאני יכול להכנס לאינטרנט בלי תקיעות , אולי פעם ב להוריד תוכנה כלשהי , יש אולי הצעות?
    אני בשבוע שעבר קניתי לאבא שלי מחשב לפטופ בהחלט חביב - Lenovo E570, מעבד דור 7, כמובן SSD, 8GB ram אבל ללא מעבד גרפי, ויצא לי בסביבות ה3K(קצת קומבינה עם המוכר) אבל זה המחיר אולי טיפה יותר. קח בחשבון שזה מסך 15.6inch אז הוא דיי גדול וכבד, מהיר מאוד (עולה תוך 2-3 שניות).

תמיד יש לקחת בחשבון שלפטופ זה קנייה מיידית לתקופה של עד 3 שנים (אם הוא באמת מחזיק הרבה זמן)

הצטרף בתאריך
    20.10.2017
    צהריים טובים

אני אישית מציע לך לקנות מחשב נייח לגיימניג אלה מחשבי נייד לא כזה טוב כמו נייח לגיימניג עם יש לך מחשב נייד לגיימניג הוא יהיה צריך חיבור לחשמל בגלל שהספק שלו יקבל תדר כבוע של חשמל כי הכרטיס גרפי שבמאמץ של משחק צריך צריכת חשמל יותר גבוה בגלל זה אני אישית לא ממליץ לקנות מחשב נייד לגיימניג אלה ממליץ נייח

הצטרף בתאריך
    10.09.2017
    אני צריך לפטופ ואני לא עומד לשחק בו בכלל . אני צריך לפטופ בלי תקיעות באינטרנט בכלל , לפטופ שלא יתקע ולא בשביל משחקים בכלל
    נכתב במקור על ידי ssmkk
    צהריים טובים

אני אישית מציע לך לקנות מחשב נייח לגיימניג אלה מחשבי נייד לא כזה טוב כמו נייח לגיימניג עם יש לך מחשב נייד לגיימניג הוא יהיה צריך חיבור לחשמל בגלל שהספק שלו יקבל תדר כבוע של חשמל כי הכרטיס גרפי שבמאמץ של משחק צריך צריכת חשמל יותר גבוה בגלל זה אני אישית לא ממליץ לקנות מחשב נייד לגיימניג אלה ממליץ נייח

הצטרף בתאריך
    20.10.2017
    נכתב במקור על ידי target
    אני צריך לפטופ ואני לא עומד לשחק בו בכלל . אני צריך לפטופ בלי תקיעות באינטרנט בכלל , לפטופ שלא יתקע ולא בשביל משחקים בכלל
    וואלה עם זה ככה אני ממליץ לך להשקיע עוד קצת ולקנות את המחשב הנייד הזה
    https://ksp.co.il/?uin=41787&select=....371..442..466.
    גם לגיימניג הוא ישמש אותך ל3 שנים הקרובות וזה מחשב חזק עם מעבד חזק ויש למחשב נייד SSD שזה יתרון גדול במחשב נייד

הרשמה