תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    06.09.2016
    ם המשתמש המתלונן: Lorde

שם האדמין: aionee

סיבת התלונה: האדמין נתן קיק לבן אדם שעמד לנצח את הנייף ראונד כדי שיפסיד, אמר לו לבוא למיד הבן אדם הלך למיד הרג אחד וקיבל קיק. אחר כך התחילו לדבר בצאט על הקיק ולהגיד לו שזה לא מוצדק, האדמין כותב "אל תחפרו על זה" אני מייד אחר כך כתבתי "מה אל תחפרו על זה, על זה שנתת לו סתם קיק שהוא יכל לנצח והוא לא עיקב". הדבר הבא שאני רואה בצאט זה ADMIN gagged fieska1k. בלי אזהרה בלי דיבורים ישר גאג אחרי שהוא כתב לא לחפור על זה. שמשמעות המילה חפירה היא משהו שמתמשך הרבה פעמים למרות שכתבתי דבר אחד. בקיצור, ניסה להשתיק אותי כדי שלא יתחילו לדבר על הניצול גישה שהוא עשה. מילא זאת הייתה טעות היה אפשר לסדר את זה. אבל הוא אפילו לא ניסה. דרך אגב שיצאתי מהמשחק אדמין אחר בא אליי (qwerty) ואמר למה יצאת, אז עניתי לו "כי פעם הבאה שאני בא לפה אתה ועיוני איתי בשיחה". האדמין ישר ענה ב"מה אני קשור לזה זה עיוני", כאן רואים שאפילו האדמין שהיה איתו באותו רגע ידע שמה שהוא עשה לא בסדר ובכל זאת זרם איתו. מוכיח שאנשים רוצים פה גישות ולא לעזור לפתח את הקהילה ולשמור על סדר מסויים בשרתים.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 4/11/17

הערות נוספות: יש לי תמונות ורקורדים שאני אשלח אחריי שיחה עם סגן מנהל קהילה התחרותית. (דרך אגב שי שוב היה לי סרטן ויגיימס צילמתי את הגרף ואת הvar התמונות והצילומים גם של הנושא הזה אצלי. אני מקווה שנושא זה יטופל בהקדם, ואני מבקש שיחה על התלונה הזאת (אני כולל בשיחה הזאת). תודה ויום טוב.
    (
    נערך לאחרונה על ידי lorde; 04.11.2017 בשעה 17:22.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.08.2017
    עיר
    Rishon Lezion
    השחקן קיבל מענה בשרת הדיבור.

אפשר לנעול

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.03.2016
    עיר
    Haifa