תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    21.04.2016
    זה ממש לא פוסט להורדת באן. עשיתם מה שעשיתם וחבל שזה יצא ככה
    בתור שחקן שמשחק בקהילה הזאת עוד מהימים של ה 1.6 וסורס של לפני 8-9 שנים אני חייב להגיד שהקהילה הזאת נהרסה לגמרי
    לפני כמה ימים שחקתי בשרת קזואל ואחרי שמתתי אחד האדמינים טען שצעקתי, ואני בטוח ב10000000% שלא צעקתי.
    אחרי זה קיבלתי גאג, שכן היה מוצדק, וגם עשיתי משהו שגם הבאן עליו כן מוצדק אבל זה ככה;
    שמתי טאג ניים שלא ממש מכבד תקהילה בשם שלי, קיבלתי באן בהתחלה ליומיים, סבבה. הבנתי תטעות שעשיתי אני מודה שלא הייתי צריך לעשות את זה ואני חושב שבאן לשבוע היה אמור להספיק
    שעה אחרי אני נכנס במקרה שוב לסורס באן, מגלה שהאדמין העלה לי תבאן לחודש על דעת עצמו בלי שום התראה
    עכשיו, גם עם זה אין לי בעיה, אבל אח שלי היקר אם אתה כבר מביא באן כזה ארוך, או שתודיע לפני או שתשים אותו מהתחלה ואל תשים יומיים ופתאום תשנה.
    ועכשיו בבוקר אני נכנס ומגלה שהאינספקטור היקר xMiisha שאני והוא לא ביחסים הכי טובים, כנראה ראה תבאן ועם העצבים שלו החליט להביא לי פיבאן כי הוא כנראה אלוהים ויש לו גישות בקהילה אז למה לא? ומי יכול להגיד לו משהו הרי הוא אלוהים

באמת שעצוב לי לראות לאן הקהילה הזאת הדרדרה בתור שחקן שמשחק פה יותר זמן מ 99% מהקהילה הזאת נכון לעכשיו.
    אני לא אתחנן שתורידו לי תבאן כי זה לא אני, עשיתי טעות, סבבה.
    אתם עשיתם תטעות שלכם ברגע שנתתם לשחקנים כאלה גישות והחלטתם להרוס תקהילה על ידי זה שהאדמינים שלכם עושים פה פרוטקציות על ימין ועל שמאל ואף אחד לא בודק ולא מתכוון לבדוק כלום.
    ממש עצוב שהקהילה היחידה שנשארה בארץ נהרסת יום יום לאט לאט
    אני מקווה שהדיון הזה לא ימחק רק כי למישה לא מתאים שמדברים עליו.

שבת שלום ויום טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2017
    מקבלי אתה בכיין ושקרן. אתה לא משרת בנחל? איך יש לך זמן לשחק במחשב... אה רגע אתה בכלל ישבת בכלא צבאי. אה רגע לא אתה בכלל בן 16 17 שמן עם פיצול אישיות שממציא סיפורים כל שעתיים.

תפסיק לבכות ולשחק אותה תמים עלאי אתה בנאדם פסיכופט בלי מודעות עצמית
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2016
    אני לא מעוניין לדבר עם אחד החיילים של מישה, תביאו מישהו רציני בבקשה שידבר איתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2016
    בקיצור, ובגדול.
    שמישהו מההנהלה הגבוהה יוסיף אותי בסטים וידבר איתי אחד על אחד בבקשה בלי טמבלים וחיילים של אלוהים שיפריעו ויקללו, תודה רבה.
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198342507930/
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    האשכול ננעל כדי למנוע ספאם.
    שתף ב-Google+

הרשמה