תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    28.07.2014
    זה הסטים איידי שלי: STEAM_1:1:27137759
    זה קישור לסיבת באן שלי:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=STEAM_1%3A1%3A27137759#21542
    בסיבת באן כתוב להירגע,על מה?
    מישהו שאל אותי למה אני משחק עם נגב,אז עניתי לו שזה נשק חזק.
    הוספתי וכתבתי שגלעד שליט היה יכול להרוג מחבלים עם נגב אבל הוא לא עשה את זה,הוספתי את זה כדי להגזים עד כמה שהנשק הזה חזק.
    בעמוד ויקיפדיה של גלעד שליט,הנה מה שכתוב:
    עמוד ויקיפדיה:https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92...9C%D7%99%D7%98

למה שהתכוונתי: בתחקיר אירוע חטיפה בלט היעדר חתירה למגע מצד שליט, על אף שהינו חלק מהנחיות קרב של לוחמים קרביים בצה״ל. על אף אי נקיטת יוזמה כנגד חוטפיו, שליט לא הורד בדרגה וגם לא נשפט מעולם על כך.

לא הבנתי על מה באמת קיבלתי באן לא התכוונתי להגיד שום דבר רע על גלעד שליט...
    אני התחלתי דף חדש בשרת ואין שום בעיות,הכל סבבה עם כל המנהלים.

אבל FIGSY לא נרגע ונראה כי הוא מחפש על מה לתת באנים(מטופשים לדעתי).
    מה שהוא כתב בסיבת הבאן זה תירגע,וזה מוכיח את כל הטענות שלי.
    תודה רבה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.09.2016
    עיר
    באר שבע
    יאן שלום, לאחר בירור של העניין עם האדמין "פיגסי" , הבנתי שהוא פעל כראוי.
    לאחר שהוחלט להוריד לך את הPermanent Ban,אתה חוזר לשרת וחוזר על אותם בעיות שעליהם קיבלת את הבאן.
    אתה נכנס לשרת,מדבר על שטויות שלא קשורות למשחק,עושה בעיות לאדמינים,רב עם שחקנים בשרת,ושחקן מתלונן עלייך שאתה עושה לו טים פלאש. ובנוסף לזה אתה נכנס עם שמות כמו "משמיד הבתולות" לשרת.
    אתה מתעסק בחרא במקום לשחק , ואם אתה תמשיך להתעסק בשטויות אתה תורחק ליותר זמן.
    אני מצטט אותך:
    אני התחלתי דף חדש בשרת ואין שום בעיות ,הכל סבבה עם כל המנהלים.
    אתה נכנס לשרת, רב עם שחקן ומקלל אותו כשאני בקבוצה שלך. איך זה בדיוק "אין שום בעיות" ?
    אתה לא במקום של לעשות בעיות אז כדאי לך להתחיל להירגע ולהתנהג כראוי.
    במידה ואתה ממשיך לעשות בעיות אתה תחזור לבאן שלך.

אפשר לנעול.
    נערך לאחרונה על ידי AvrhamM; 03.11.2017 בשעה 00:26.
    AvrhamM

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.07.2014
    נכתב במקור על ידי AvrhamM
    יאן שלום, לאחר בירור של העניין עם האדמין "פיגסי" , הבנתי שהוא פעל כראוי.
    לאחר שהוחלט להוריד לך את הPermanent Ban,אתה חוזר לשרת וחוזר על אותם בעיות שעליהם קיבלת את הבאן.
    אתה נכנס לשרת,מדבר על שטויות שלא קשורות למשחק,עושה בעיות לאדמינים,רב עם שחקנים בשרת,ושחקן מתלונן עלייך שאתה עושה לו טים פלאש. ובנוסף לזה אתה נכנס עם שמות כמו "משמיד הבתולות" לשרת.
    אתה מתעסק בחרא במקום לשחק , ואם אתה תמשיך להתעסק בשטויות אתה תורחק ליותר זמן.
    אני מצטט אותך:
    אני התחלתי דף חדש בשרת ואין שום בעיות ,הכל סבבה עם כל המנהלים.
    אתה נכנס לשרת, רב עם שחקן ומקלל אותו כשאני בקבוצה שלך. איך זה בדיוק "אין שום בעיות" ?
    אתה לא במקום של לעשות בעיות אז כדאי לך להתחיל להירגע ולהתנהג כראוי.
    במידה ואתה ממשיך לעשות בעיות אתה תחזור לבאן שלך.

אפשר לנעול.
    אברהם קודם כל תודה על התגובה וההתייחסות שלך.
    אתה מדבר על המקרה עם hotzera,אותו בחור התחיל לרדת עליי שאני חנון,התחיל לקלל אותי וירד עלי.
    בנוסף לכך הוא עשה חיקויים של איך שאני מדבר,וכן הגנתי על עצמי והחזרתי לו קצת קללות.

-לגבי הטים פלאש: אני לא עושה טים פלאשים במכוון,אם הייתי רוצה לעשות במכוון אז הייתי לוקח וזורק פלאשים לשחקנים בפרצוף שזה משהו שאני לא עושה...
    חזרתי למשחק אחרי חצי שנה שלא שיחקתי,ודי שחכתי את הטריקים של הניידים אם אתה יודע למה אני מתכוון.

לגבי השמות: אני אשמח אם תפנה אותי לנוסח מסוים של חוק שכותב שאסור להיכנס עם שמות כאלו,אני יודע שזה גסויות אבל לא ראיתי שום איסור לגבי זה.
    אז אני מאוד אשמח אם תיתן לי קישור שמדבר על שמות שמותר להיכנס איתם לשרת.

אתה אומר שאני נכנס לשרת ועושה בעיות,מצטער אבל זה לא נכון.
    אם אתה תסתכל בהיסטוריית באנים שלי כמעט כולם קיבלתי על השמעת מוזיקה,וצליל אחד לא השמעתי מאז שסקווירטל הוריד לי את הבאן.

לגבי הדיבורים:נכון אני מדבר לפעמים על דברים שלא קשורים למשחק,אבל זה כל הכיף. בניגוד למה שכתבת,אנשים מתחברים אליי ושואלים אותי שאלות ואני פשוט עוזר להם. רבים מהם גם הוסיפו אותי לסטים ואנחנו חברים טובים שהכרנו בשרת.
    אם אתם רוצים אני אפסיק לדבר,וגם כולם יפסיקו לדבר, ואז זה פשוט לא תהיה אותה חווית משחק שאנו מכירים עד כה.

לגבי הבעיות: אני לא עושה בעיות לשום אדמינים,להפך,אני מכבד אותם מאוד ואת הזמן שהם משקיעים כדי לנהל ולעשות סדר.
    נכון קיבלתי מיוט ממך על זה שקיללתי מישהו שהתחיל לקלל עליי ולהשפיל אותי,אבל עשיתי את זה מתוך הגנה עצמית.

לסיכום: אברהם אני יודע שאתה אדמין מאוד טוב,משקיע ועוזר.
    אני באמת לא מנסה לעשות שטויות כי זה סתם יגרור אותי לבאן שממנו אין חזור,ולזה אני לא מעוניין להגיע.
    אני משקיע מהזמן שלי כדי לשחק בקהילה הזאת ותראה ממתי אני כאן,מאוד וותיק.
    אני אשמח אם תוריד לי את הבאן,פיגסי הביא לי אותו רק בגלל שכתבתי משהו על גלעד שליט ולא בגלל שום דבר אחר,בגלל זה אפילו הוא כתב בסיבה תירגע.
    תודה רבה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    אהלן,
    התייחס לכמה דברים, אם מישהו מעליב אותך אתה לא לוקח את החוק לידיים ועושה מה שבראש שלך, אתה מקליט עושה רקורד ימעלה לפורום, שולח לאחד האדמינים כדי לפתור את העיניין לא מעניין אותי עד כמה הוא מעליב אותך, אתה רוצה לקחת את החוק לידיים? בכיף, תדע שהעונש יהיה בהתאם.

דבר שני, אתה נכנס לשרתי ויגימס אשר מכבדים את המעמד שלהם, אתה לא תסתובב עם שמות לא לעיניין, אל תשכח שיש פה גם ילדים קטנים שמשחקים, והפ לא צריכים לראות את השטויות שלך כי משעמם לך.
    זה צריך להיות מובן מאליו!

לגבי הדיבורים שאתה מנהל בשרת? אישרת את החוקים שלי אשאר מסבירים לך כל מה שאסור לך לעשות, במיוחד על דיבורים באמצע הראונד, אתה מזלזל בחוקים ומרשה לעצמך לנהל שיחות?

ולגבי גלעד שליט כל הקטע הזה נראה לך הגיוני שאתה מדבר/ צוחק? ענית לעצמך על כל השאלות שהגשת בהורדת הבאן שפוסט של עצמך,
    אתה מתחכם, מתעסק בשטויות, ואני בכלל לא אוהב את זה שאדמינים צריכים להתנהל בזמן שאתה עושה להם חיים קשים,
    מעכשיו, פעם הבא שאתה מתחכם/עובר על החוקים/ מתגרה/מקלל/ שם שמות לא לעיניין,
    וכל דבר אחר שעובר על החוקים,
    תדע שאתה תכנס לפארם באן.
    יום טוב ומקווה שאתה תקח את כל העיניין לתשומת ליבך, למה אני לא מתווכן לחזור על עצמי.
    אפשא לנעול
    שתף ב-Google+

הרשמה