תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    02.11.2017
    שם משתמש בסטים:meme2k כרגע מחליף לפעמים ל H2K
    קישור לסטים: http://steamcommunity.com/profiles/76561198293468696/
    לא מצאתי מקום להתלונן על השרת אז קחו את זה כתלונה ולא כיעוץ: אין רקורד אך אתאר את המקרה אני יודע שאתם לא יכולים לעשות כלום עם זה אבל בכל
    תיאור המקרה:אני נכנס לי לגייל בחרו אותי לסיטי ויש אלאר בזמן האלאר אני עושה בני הופ בבריכה ואחד השחקנים אומר חוקים פרי סטייל בבריכה ועוד אומרים לי לא להפריע (בני הופ לא מפריע,בני הופ גבוהה שלא אמור להיות בשדה הראייה שלהם בכלל) האדמין אומר לי לא להפריע (wps) יצאתי ובום פאק ישר אמר לי פעם הבאה שאתה מפריע תקבל fk ארוך אמרתי לו שלא הפרעתי ורק עשיתי בני הופ בבריכה בום פאק אמר שזה מפריע לאחר שליאם (הילד שבאלאר) גמר את האלאר ועשה עוד אחד אני בא למבוך ליד הבריכה (מפה אובמה לא נכנסתי לבריכה) וראיתי את בום פאק עושה בני הופ בתוך הבריכה לאחר שהטיף לי לא לעשות את זה ברגע זה התעצבנתי מאוד והתחלתי לריב איתו וקיבלתי מיוט על זה שרבתי עם אדמין בשרת לאדמין מותר לריב איתי אך לי אסור איתו נשמע טיפה פרוטקציה לא?

מקרה שני: אני נכנס לשרת הגייל יש וווט סיטי היה נבחר שבמקרה היה חבר של בום פאק בשלב מסויים ביקשתי מהחבר סיטי בפרטי והנבחר הצהיר שהוא צריך להביא אותי במקום משהו שהיה בסיטי בום פאק אמר לא לא לא כמה פעמים לא נראה לי שדבר כזה אמור לקרות בגייל שאדמין מתנגד בשרת לבואו של משהו לסיטי.

מקווה שתטפלו בזה בחומרה יום טוב

בקיצור: אני חושב שהגייל קורס לאט לאט ושצריך לטפל באדמינים כמו שצריך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    פתח תקווה
    שלום לך meme2k.

למקרה הראשון-אתה עשית ביהופ בבריכה,אמיל אמר לך לא להפריע.
    אני שאלתי אותו אם אתה הפרעת, הוא אמר שהוא לא ראה.
    אז אני אמרתי בפעם הבאה שאתה מפריע אתה תקבל פריקיל ארוך.
    1 אתה לא שחקן חדש
    2 יש עליך הרבה תלונות בנושא הזה
    [אני לא אמרתי שהפרעת אני אמרתי בפעם הבאה]

וזה שעשיתי שם ביהופ אותו דבר כמו שאתה אומר זה לא מפריע להם.

לגבי המיוט-אתה קיבלת מיוט על זה שאתה מתחיל לריב איתי בשרת מול כולם על זה שאמרתי לך "פעם הבאה שאתה מפריע אתה בפריקיל ארוך מאוד"
    וזה ממש אבל ממש לא המקום לדייון על זה יש לך פורום בשביל זה, ואני אמרתי לך לא להמשיך ואתה בכל זאת המשכת,אז קיבלת מיוט.
    ועכשיו בקשר לזה שלאדמינים מותר לריב בשרת,אתה צודק גם לנו אסור לריב בשרת.אתה התחלת איתי את הדיון הזה וזה הפך לריב
    אני עצרתי את שתינו נתתי לך
    אזהרה לא להמשיך וקרה מה שקרה.

למקרה השני- היה ראונד ראשון או שני במהלך האלאר [אני חושב שזה היה באלאר] היה מקום לסיטי והוא אמר שהוא חייב לך סיטי
    אז אמרתי לאלאלא אל תוציא אותי ואז הוא אמר "זהו אני יוציא אותך" זה היה בצחוק כמובן כי אנחנו חברים והוא לא היה מוציא אותי ואני לא התכוונתי לזה ובכל מקרה גם היה מקום לסיטי ככה שבברור שזה היה בצחוק וממש לא קשור אליך.

מקווה שקיבלת תשובה, המשך יום טוב.

אפשר לנעול.
    רועי , אדמין בשרת הג'ייל

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    פתח תקווה
    .
    רועי , אדמין בשרת הג'ייל

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך