תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    25.10.2017
    עיר
    פנה ימינה בחיפה,תצמד למסלול הימיני בדרך לירושלים ותעשה חפלה בתל אביב. -הגעת ליעד.
    שם המשתמש המתלונן: society.gg

שם האדמין: smokker
    סיבת התלונה: סמוקר נתן לי באן על היותי כביכול AFK באמצע דאי ולא חיכה עד שאמרו לרחת התאים, הייתי כל הזמן בשרת , והוא אמר לי כביכול 5 שניות... הייתי כל הזמן בשרת ובאמצע דאי הוא נותן גם רמז לכך שהייתי בתאים אבל זה לא משנה כי הוא סתם נתן באן..

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 2\11/2017) 16:49

הערות נוספות: סמוקר אתה אמור לחכות או שצריך להיות חוק שאתה אמור לחכות עד לתאים , קולי אמר לכל השרת 16:00 ונתת לי באן ב16:14 אם תרצה עכשיו להגיד לי שזה לא נכון ויש לך רקורד אני אשמח....

צריך חוק לזה , ממש בושה קיבלתי באן באמצע דאי כי כיביכול סמוקר החליט....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2017
    עיר
    פנה ימינה בחיפה,תצמד למסלול הימיני בדרך לירושלים ותעשה חפלה בתל אביב. -הגעת ליעד.
    אני לא חייב להיות ברחבת התאים בעיה שלו שהוא הצמיד עלי תגית וקרה לי AFK.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.03.2017
    שלום society,
    בזמן שאתה בשרת ואדמין אומר שיש לך 5 שניות להגיב אתה צריך להגיב במידה ולא האדמין חושב שאתה AFK ואז נותן לך קיק ובמקרה וזה קורא יותר מדי פעמים האדמין נותן באן.
    במקרה שלך אם אתה באמצע Day ואתה afk כביכול אתה צריך להגיב כדי שהאדמין יראה שאתה נמצא ואם לא תראה שאתה נמצא אתה תקבל קיק.
    במקרה שלך זה לא פעם ראשונה ולא שנייה שאתה עושה את זה ולכן קיבלת את הבאן.

ג€‹אפשר לנעול.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2017
    עיר
    זה כמו שתגיד שאני קאמפר בדאי ועדיין לא חייבו אותי לבוא לרחבת התאים....
    אני לא אמור או חייב להגיב לו בדאי על זה. אני לא מבין מה זה קשור.
    זה תיוג אנשים פשוט לתת באן על היותי כמה וכמה פעמים AFK...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2015
    עיר
    ראשון לציון
    אין שום קשר לDay שהיה, אם אתה לא זז בשרת יחשבו שאתה לא נמצא. להבא כשאדמין מבקש ממך משהו תעשה את זה, בטח ובטח כשהוא מבקש ממך לזוז כדי לדעת שאתה פה כדי שהוא לא יביא לך קיק, או במקרה הזה באן. אופצייה נוספת היא שפשוט לא תהיה AFK וכך לא תענש.
    ננעל.
    נערך לאחרונה על ידי MolteN; 03.11.2017 בשעה 06:16.
    שתף ב-Google+

הרשמה