תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    20.12.2016
    עיר
    טבריה
    שלום שמי רועי Foxy - Roei
    ומעוניין לדבר על משהוא שמאוד המציק לי כאשר אדמין נותן מיוט מסיבה כל שהיא זמן השרת מפעיל טיימר
    כאשר הטיימר ניגמר המיוט אמור לרדת
    אני מניח שאדמינים צריכים להבין את זה ואף השרת עובד כמו כל הסטופרים הרגילים ולא התעסקו עם השניות יעברו יותר מהר
    או יותר לאט אז אני מניח שאם נתנו לי מיוט ל30 דקות המיוט אמור לרדת בגג אחרי ב31 דקות אחרי אך כאשר אני משחק
    ויותר מ 10 דקות עברו אחרי שניגמר המיוט והמיוט עוד לא ירד אני שואל אדמין ואף אומר לו שהמיוט היה אמור לרדת
    ליפני 10 דקות ובתנעה האדמין אומר זה לפי הזמן של השרת ואף הזמן של השרת עובד על סטופר רגיל
    שני האדמינים שאמרו לי את זה הם
    בשרן הפאן של וי גיימס
    ==========
    liran
    ==========
    superkong
    ========
    ויותר מכך כאשר אני חוזר ואומר לאדמין כמה פעמים שהמיוט אמור לרדת
    אני לא חושב שבסדר לומר לי
    אדמין: רועי בבקשה תפסיק להספים (לא הספמתי ומציג את הטענה שלי לגבי זה ) ומאיים עליי בבאן..
    ================================================== =================
    כאן תוכלו למצוא הוכחה של הזמן שהיה אמור לרדת המיוט: https://profile.fcdn.co.il/images/0__059f9f22bcee20.jpg
    כאן תוכלו למצוא את הזמן 5 דקות אחרי שפניתי לאדמין: https://profile.fcdn.co.il/images/0__059f9f277e8e65.jpg
    ================================================== =================
    תודה רבה המשך ערב נעים
    Foxy - Roei
    נ.ב ליפני אחרי שהאדמין אמר לי בפעם הראשונה שיש דבר כזה זמן של השרת שאלתי אדמין אחר ( לא אציין את שמו ) אם יש דבר כזה והוא אמר
    שאין דבר כזה "זמן של השרת"
    נערך לאחרונה על ידי F0XyMan; 01.11.2017 בשעה 19:22.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    שלום - אני מבין את מה שאתה מסביר פה ואת התסכול שלך, אבל זאת בעיה שמאוד פשוט לפתור- אם לפי הcomms ירד לך המיוט - הוא ירד, אבל לפעמים הוא לא ירד לגמרי עד שמבצעים כניסה ויציאה מהשרת, או "retry".

Retry אחד פשוט אחרי שאתה רואה שהמיוט שלך לא יורד ואתה מסודר - הוא יורד.

מקווה שזה יעזור לך ולשחקני השרת עם הבעיה הזו,
    ננעל.
    יוקי, מנהל קהילת CSGO לשעבר.

שתף ב-Google+

תגיות עבור דיון הזה

הרשמה