תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    25.10.2017
    שם המשתמש המתלונן: rami

שם האדמין: sayo

סיבת התלונה: הייתי bounty ואז הוא שיגר אותי לשיחה מהבית שייתי בוא, אחרי השיחה הוא משגר אותי לא לבית שלי אלה למקום ציבורי שיש בוא אנשים , עכשיו יכולתי למות ולהיכנס לכלא ,אבל אמרתי לו לפני שיגר אותי לביתי הוא אמר לי ''לא'' ''למה לי'' ואז אמרתי לו ''מניאק'' הוא נתן לי מיוט ל20 דקות בקישתי שיוריד יפה הוא אמר לא אבל לא בגלל זה אני מתלונן אחרי שהוא אמר לא כתבתי ''fk off'' ויצאתי ''fk off'' זה לא קללה זה לא מעליב וזה היה מעצבים אחרי שיצאתי חבר אומר לי בסטים שיש לי באן ליום !!!!!!!! על מה ולמה אני לא יודע ... לפני גוגל תרגום fuck off זה לעזאזל או הסתלק !! אני לא מסכים אם הבאן וזה שהוא לא שיגר אותי לבייתי ! ,אני רוצה להוסיף שהוא משקר בתיאור של הבאן הוא אמר שהוא נתן לי אזהרות והוא לא !!!! הוא לא אמר לי תפסיק הוא לא אמר כלום !, הוא אמר ''מקלל בצאט'' אני לא קיללתי , ''fk off'' זה לא קללה בשום צורה , הוא אמר שברחתי אני לא יצאתי כי היה לי מיוט ולא כיף לשחק ב RP אם מיוט , לתת באן ליום זה מוגזם ועוד ''לשקר'' .

דמו :
    https://www.youtube.com/watch?v=gPraoCNBUl0&feature=youtu.be

נערך לאחרונה על ידי dewking; 25.10.2017 בשעה 20:29.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.09.2017
    חחח טוב אז שני דברים : ברקורד שומעים אותך קורא לי מניאק (אחרי שהורדתי אותו מהשיחה והוא התעצבן) , וגם רואים שכתבת לי fk off בקיצור : Fuck off , ולא מספיק בשיא חוצפתך את גם בורח מהשרת אחרי שקיללת .שזאת הפעם השלישית שזה קורה. אחרי אזהרות שלא הופיעו בסרטון אומנם.
    דבר שני - בתור אדמין אני לא חייב להוריד אותך איפה שבא לך , המון אנשים ביקשו שאני אשגר אותם ובכלל ביקשת עוד שאשגר אותך בבית שלך ? (שאני לא חייב לשגר אותך בכללי איפה שאתה רוצה , שיגרתי את כולם באותו מקום שהורדתי אתך)
    והבאן ליום זה טעות שלי בסורסבאן , ניסיתי לישעתיים זה טעות שלי אני מודה , אבל שיניתי אל תדאג.
    ואין לך שום הוכחה שלא הזהרתי אותך לפני הרקורד, כי עשיתי את זה.
    נערך לאחרונה על ידי SayoSlix; 25.10.2017 בשעה 20:48. סיבה: שכחתי לציין שהוא עזב לאחר שהוא כתב fuck off
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2017
    נכתב במקור על ידי SayoSlix
    חחח טוב אז שני דברים : ברקורד שומעים אותך קורא לי מניאק , וגם רואים שכתבת לי fk off בקיצור : Fuck off , ולא מספיק בשיא חוצפתך את גם בורח מהשרת אחרי שקיללת .שזאת הפעם השלישית שזה קורה. אחרי אזהרות שלא הופיעו בסרטון אומנם.
    דבר שני - בתור אמ אני לא חייב להוריד אותך איפה שבא לך , המון אשים ביקשו שאני אשגר אותם ובכלל ביקשת עוד שאשגר אותך בבית שלך ?
    והבאן ליום זה טעות שלי בסורסבאן , ניסיתי לישעתיים זה טעות שלי אני מודה , אבל שיניתי אל תדאג.
    ואין לך שום הוכחה שלא הזהרתי אותך לפני הרקורד, כי עשיתי את זה

אחי אתה לא נתתה לי שום אזהרה לפני , אם הסרטון הזה לא מספיק אני יכול לעלות את ה 10 דקות השלמות , אומנם כתבת ''no stop'' אבל זה היה כי ביקשתי שתוריד מיוט ואיך קיללתי אותך מה אמרתי חוץ מ''מניאק'' ואמרתי למה ''ברחתי'' אני לא ברחתי ........ אז בסדר לא הורדתה אותי בבית אז אמרתי לך מניאק קיבלתי מיוט לפי דעתי לא מוצדק כתבתי ''fk off'' שזה לא קללה ונתתה לי באן כי ? זה אמור להיות gag
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.09.2017
    אז בקצרה ? אתה רק מוכיח כמה אתה מגוחך, בלי להעליב . כי עוד בסרטון בצאט אחרי שנתתי לך מיוט על זה שקראת לי מניאק עשית ספאם בצאט שאוריד לך את המיוט , וכתבתי לך "no stop" שזו אהרה , ולאחר מכן אתה כותב לי fuck off ועוד יוצא מהשרת שזה אפילו יותר חמור ? וגם רואים את זה עוד ברקורד שזה מ שמצחיק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.09.2017
    לא לאחר בריחה וגם התחצפת לפני .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2017
    אז בקצרה ? אתה רק מוכיח כמה אתה מגוחך, בלי להעליב . כי עוד בסרטון בצאט אחרי שנתתי לך מיוט על זה שקראת לי מניאק עשית ספאם בצאט שאוריד לך את המיוט , וכתבתי לך "no stop" שזו אהרה , ולאחר מכן אתה כותב לי fuck off ועוד יוצא מהשרת שזה אפילו יותר חמור ? וגם רואים את זה עוד ברקורד שזה מ שמצחיק.

ה ''no stop '' היה לזה שאני מבקש שתוריד לי מיוט ואז הפסקתי !!!!! אני עצבני ובמיוט על כלום אתה חושב שאני אשאר בשרת לעוד דקה אפילו ????????? מה ?? ואני לא חושב זה ספאם ואם זה כן זה אמור להיות גאג GAG ! לא באן

- - - Updated - - -

לא לאחר בריחה וגם התחצפת לפני .
    ''וגם התחצפת לפני'' הוא ממשיך לשקר ,מה אמרתי אני רוצה לדעת !?
    נערך לאחרונה על ידי dewking; 25.10.2017 בשעה 21:10. סיבה: שחכתי אות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.01.2017
    עיר
    נתיבות
    הבאן לשעתיים מוצדק אתה קיללת אותו ויצאת מהשרת , בוא נגיד שלא התכוונת ל"לך לעזאזל"
    נכון שהמיוט היה מוגזם אבל זה ממש לא קשור
    אתה הייתה חשוד לביצוע FK והאדמין שיגר אותך והוא ממש לא חייב לשגר אותך בחזרה לאותו מקום.

אפשר לנעול.

דולב

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2017
    נכתב במקור על ידי Baka
    הבאן לשעתיים מוצדק אתה קיללת אותו ויצאת מהשרת , בוא נגיד שלא התכוונת ל"לך לעזאזל"
    אתה הייתה חשוד לביצוע FK והאדמין שיגר אותך והוא ממש לא חייב לשגר אותך בחזרה לאותו מקום.

אפשר לנעול.
    תמשיך להתעלם מזה שהוא משקר בתיאור של הבאן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2017
    נכתב במקור על ידי Baka

אפשר לנעול.
    מתי קיללתי אותו ,התכוונתי ל''אתה רציני'' בצורה שונה ,וכבר אמרתי למה יצאתי ..... איך אני יכול לצאת כי קיללתי אותו אם לא קיללתי ?? ואוו

- - - Updated - - -

נכתב במקור על ידי Baka

אפשר לנעול.
    מתי קיללתי אותו ,התכוונתי ל''אתה רציני'' בצורה שונה ,וכבר אמרתי למה יצאתי ..... איך אני יכול לצאת כי קיללתי אותו אם לא קיללתי ?? ואוו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    לבקשת מנהל השרת,
    ננעל.
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הרשמה