תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    14.01.2011
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש:
    http://steamcommunity.com/id/am1t/

אני רוצה לייעץ בקשר ל..: (שרתים/פורום)
    שרת הארנה.

בוקר טוב,
    אלו כמה הצעות שונות אך ייתרמו לשרת בצורה דרסטית.

ההצעה הראשונה: Knife בAwp, מבין שפעם היו הורגים עם הנייף אבל התקדמנו עם הטכנולוגיה ואפשר פשוט להוריד את הdmg לנייף כאשר משחקים במוד עם awp. לא מאמין שזה יהיה כזה מסובך, אני אישית רגיל ללחוץ ולהעביר ישר לנייף ולא יודע סתם זה לא מרגיש לי נוח להיות עם גלוק, מרגיש מוזר בכללי שאין נייף. אשמח לקבל תשובה ולענות עליה בהתאם, מאמין שרוב שחקני השרת מעדיפים להיות עם הנייף.

ההצעה השנייה: בסוף כל מפה יש זוכה שניצח הכי הרבה בארנה 1, אני חושב שאפשר לייעל את זה לארנה 1,2,3 ובסוף כל מפה אותם אנשים ייקבלו אקסטרא נקודות על שניצחו הכי הרבה, כמובן שזה רק התחלה של רעיון, ולפי דעתי הוא יכול לתרום בכמויות אדירות, כמובן שכשאין אנשים בסרבר רק 2/3 אז לא צריך זוכה מקום שני ושלישי. מעבר לכך אני חושב שברגע שהדבר הזה יחול לאנשים יהיה מה יותר להתאמץ, לשאוף ולהגיע. אשמח לשבת על הרעיון אם יש לכם איך לשדרג אותו.

ההצעה השלישית:
    ב!guns, לאפשר סוג של מוד של נשקים רנדומליים, לדוגמה פתאום לשני השחקנים יש Ump. לושב שזה יכול להיות מעולה לשחקנים חדשים או סתם כאלו שרוצים להשתפר בנשקים אחרים. כי בסופו של דבר אנשים נכנסים לשרת להשתפר, לעשות חימום לפני משחק או סתם לכיף, ולפי דעתי אפשר להפוך את הכיף הזה ליותר משמעותי.

אשמח לתגובה בנושא. יום נעים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2014
    עיר
    מעלה אפריים
    היי האמת שהרעיונות שלך באמת יכולים להיות מעניינים, אקח אותם לתשומת ליבי.
    הבעיה באוופ ראונד עם הנייף זה שהרבה היו רצים לדקור מה שמביא כפול נקודות והרבה אנשים התלוננו על זה.
    תודה רבה על ההצעות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2011
    נכתב במקור על ידי Tu5ic
    היי האמת שהרעיונות שלך באמת יכולים להיות מעניינים, אקח אותם לתשומת ליבי.
    הבעיה באוופ ראונד עם הנייף זה שהרבה היו רצים לדקור מה שמביא כפול נקודות והרבה אנשים התלוננו על זה.
    תודה רבה על ההצעות
    קודם כל תודה רבה על המענה, ולגבי האוופ ראונד שים לב שגם כתבתי כי אפשר פשוט להוריד את הדמג׳ לנייף, וככה לא יהיו עם זה שום בעיות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    תודה רבה על ההצעות שלך -
    צוות השרת יחליט אם הן יתקבלו או לא, אך כרגע אני לא יכול להבטיח כלום.
    למניעת ספאם אנעל את האשכול - אם בעתיד תהיה מעוניין להציע עוד דברים אתה מוזמן לפתוח אשכול חדש.
    ננעל.
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הרשמה