תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    18.01.2013
    שם המשתמש המתלונן: Famasus

שם האדמין: Tinytomato

סיבת התלונה: באן לא מוצדק , ואז עוד באן לא מוצדק

אתמול בTS בלובי כלשהו כולם מדברים הכל טוב ויפה אמרתי לחבר עוד פעם אחת אתה בבאן (פעם אחת) ישר TINY קפץ "מה מי אמר את זה" , (ידוע לי שהוא מכיר את הקול שלי טוב טוב) פנה אליי אישית אמר לי Famasusi פעם הבאה אתה בבאן , סבבה אחרי שהוא פנה אליי "והזהיר" , שיניתי תשם שלי והופה מי נדלק שוב ? Tomato - ישר צועק בטיימספייק - Famasusss אתה עוד משנה שמות כדי לברוח מהבאן?? עכשיו
    really niggaהשנייה פנית אליי בשם שלי ואחרי זה שיניתי שם אז איך בידיוק אני מנסה להתחמק מבאן?
    (חשוב לציין שכל זה קרה אחרי שנודע לאדמין שזה שכל העיניין בצחוק והכל קרה אשכרה בגלל המילה "באן" מזה ההגזמה הזאת?
    __________________________________________________ __________________________
    קיבלתי באן ל4 שעות
    אבל עזבו זה Tiny האדמין עם הגישה הכי מסריחה בוייגימס שחקני השרת arna יעידו וזה רק מהפעמים האחדות שאני משחק שם ושומע איך הוא מדבר לשחקנים הכל אשכרה יכול להיות רגוע צחוקים ואז ברגע שהוא יכנס הכל יהרס אבל עזבו את זה פה רק אני מראה לכם מי הבאנדם

היום ירד הבאן , נכנס לTS אני רואה את Tiny יושב לו בלובי נכנסתי ללובי שאלתי אותו Tiny נראה לך הגיוני שאתה מביא לי באן על זה ? לא קיבלתי תשובה . לא נמאס לך לבוא בגישה המסריחה הזאת? לא קיבלתי תשובה .
    הוספתי ואמרתי לו
    "בגלל זה אתה האדמין הכי שנוא בארנה" - ישר חוץ מ "מזה" "מזה" יצאו לTINY עוד כמה מילים מהפה כמו אתה יודע מה ? אתה בעוד באן . עכשיו תשאלו על מה ? על יחס מזלזל לאדמין - אבל איפה היחס המזלזל לשחקן?

אז היחס המזלזל בא בצורה הכי קלה שיש וזה נקרא באן במקום להיכנס לעימות כמו גבר ולעמוד על שלך כל מה שאתה עושה זה לוחץ על כפתור הבאן

אז אחרי שהוא אמר לי שאני בבאן עוד פעם ואני יודע שהוא הולך להביא לי באן הריי זה TINY מודה ישר קיללתי אותו ויצאתי מהטיימספיק למי שבודק ואחראי על זה תעשה לי טובה אל תיתפס על "הקללה" בסוף כי יש סיפור ארוך לפניי זה

אחרי זה נכנסתי לשרת הארנה 1v1
    בשם Tinydie ומי אם לא Tiny מביא לי עוד באן לשבוע
    חבל כי אין יותר מספק להרוג את הבחור שכלכך אוהב לחלק באנים

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 24/25.10.17

הערות נוספות: Tinytomato "מאד" עליי עוד מממזמן אפשר לומר המשחק הראשון שהוא פגש אותי בפיקאפים הוא היה בטוח שאני ציטר אין ספור פעמים שהוא אמר שהוא ידאג לבאן אין ספור פעמים של חפירות בטיימספייק על זה שיש לו דמואים , על זה שהוא ראה תדמואים , על זה שהוא שלח תדמואים לגארדים כפי שהוא כינה אותם.
    זה הגיע לרמה שאני באמת יושב בבית ואומר לעצמי מה עובר עליו? מה לעזאזל הוא כזה נעול שאני ציטר והייתי צוחק עם עצמי שהבנאדם בטוח שאני ציטר גם אחריי שאני מסביר לו שלא... פשוט לא פשוש..
    ושחקן כמוני שבחיים לא יפעיל ציטים בקונטר בחיים! אפשר לומר שאם זה היה תלוי בו אני בPBAN על ציטים .

אז tiny חמוד שלי אני משחק קונטר מהתקופה שהיית לומד את ה ABC אין לך מה להיות עצבני עלי ציטר אני לא ואני גם לא יהיה.

חייב להגיד הבאן מעניין אותי פחות - העיקרון מעניין אותי יותר , הצדק אפשר לומר.

דמו: הלוואי היה .

נרגש לתגובתך ממני F A M A S U S
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.02.2017
    עיר
    תל אביב
    שלום לך Famasus,
    אם לא הבנת עד עכשיו למה קיבלת באנים (אפילו שציינת זאת בפוסט) אני אסביר לך מחדש.
    אז ככה אני בטוח שזה לא חדש לך שהיתחזות לאדמין ואיום בבאנים זה לא מותר בשרתים שלנו כי אתה שחקן ותיק בקהילה, וכשאני שמעתי אותך אומר "עוד פעם אחת אתה בבאן" ואני מצטט זה לא משנה לי אם אתה אומר את זה לאח שלך או לחבר הכי טוב שלך עדיין אסור להיתחזות לאדמין.
    לאחר מכן כשנסיתי להסדיר איתך את העניין שינית כל שנייה שמות במטרה להתחמק מעונש ולהגיד לך את האמת אם היית בא ואומר אני זה שאמר את זה הייתי מסביר לך שזה אסור ומחליק את זה אבל כששינית את השם כל שנייה והתעלמת ממה שאמרתי לך זה הכעיס אותי ונתתי לך באן על איום בבאן/היתחזות לאדמין ל8 שעות מהטים ספיק.
    יום למחרת כשהבאן מהטים ספיק נגמר נכנסת לטים ספיק וקיללת אותי בגלל שאתה חושב שהבאן לא היה מוצדק, עכשיו אני לא יודע מה חשבת באותו הרגע אבל אני אומר לך שאם היית בא ואומר לי טייני אני יכול שנייה לדבר הייתי שומע מה שיש לך להגיד מסביר לך מחדש את סיבת הבאן אם צריך והיינו ממשיכים ואני בטוח שזה לא היה חוזר על עצמו.
    לאחר מכן נכנסת לשרת הארנה וראית שאני שם אז מיד שינית את השם לTinyDie (
    https://imgur.com/a/CFV9P)f כאשר ראיתי זאת נתתי לך באן ליום ואחרי שקיבלתי אישור מההנהלה ערכתי את הבאן לשבוע.
    להגיד לך את האמת לא, אין לי שום דבר נגדך אם כבר היית אחד השחקנים האהובים עליי אבל כשקורה דבר כזה גם אם זה היה החבר הכי טוב שלי הוא היה מקבל את עונשו.
    מקווה שהבנת את סיבות הבאנים,
    ותחזור להיות שחקן פעיל בקהילה,
    בהצלחה TinyTomato

נערך לאחרונה על ידי TinyTomato; 24.10.2017 בשעה 23:09.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.01.2013
    מצטער אבל אתה לא יכול להגיד ואף אחד לא יכול לשפוט שעל משפט אחד "עוד פעם אחת אתה בבאן"
    להגיד שאני התחזתי לאדמין
    ואיימתי בבאנים
    ויותר טוב מזה גם לא פגעתי באף אחד ולא איימתי על אף אחד בזמן האמירה הזאת.

ראית שאמרת לי פאמסוס עוד פעם אחת אתה בבאן לא אמרתי לך כלום חוץ מסבבה אבל אז התחלת לחפש אותי על זה שהחלפתי שם ועוד פעם אני חוזר ואומר לא הגיוני לי שאחרי שפנית אליי אישית ואמרת לי FAMASUS פעם הבאה באן קיבלתי תאזהרה
    אחרי זה שיניתי שם ומשום מה החלטת ואמרת לי שאני מחליף שמות כדי לברוח מהעונש.. אחי ? אני לא יכול לנסות לברוח מהעונש על ידי שינוי שמות אחרי שכבר פנית אליי ואזהרת אותי . הפשע היחידי שעשיתי כאן זה כנראה להחליף ניק
    (שעל זה מקבלים באן בויגיימס).

בנוסף לזה היום כמו שאמרתי פניתי אלייך בלובי בלי קללות אמרתי לך " תגיד לי TINY זה נראלך הגיוני להביא לי באן על דבר כזה "
    התחלת לצאת עליי בגישה מזלזלת של אדמין שאף אחד לא יעשה לו כלום והוא יעשה מה שבראש שלו ואז שאמרתי לך שבגלל הגישה הזאת אתה שנוא בארנה צעקת לי שאני עוד פעם בבאן על זלזול באדמין שבתכלס? רק באתי לדבר איתך .

רק אחרי שאמרת לי שאני בבאן שוב ועוד מסיבה עוד יותר לא מוצדקת שהרקע לבאן זה רק התנשאות לאדמין שיש לו יכולת לחלק באנים נגד שחקן בלי גישות שלא יכול לעשות כלום ברגע שהחלטת שאתה מביא באן.

אז כן קיללתי אותך ישר מעצבים ויצאתי מהטיימספיק כי כבר חלאס כל דבר באן ולי אין מה לעשות בנידון חוץ מלפתוח אשכול בפורום הזה.

נסיים את זה ככה
    שאני לא התחזתי לאדמין .
    לא איימתי בבאנים על שחקנים. - וקיבלתי על זה באן

הבאן השני - זלזול באדמין גם לא מוצדק
    בשיחה שלנו בטיימספייק החלטת להביא לי באן
    רק מאמירה : "אתה מבין שבגלל הגישה הזאת אתה שנוא"
    וזה עוד אחרי ששאלתי אותך יפה שזה נראלך הגיוני להביא לי באן על זה והתחלת להרים תקול

כן אחרי שחטפתי באן ועוד באן נורמלי שאני יהיה קצת עצבני אז נכנסתי לארנה ושיניתי תשם שלי ל TINYDIE אבל אין פה אמירה או קללה כל שהיא רק ניסיון להחזיר לך על כל הבאנים הלא מוצדקים האלה .

ואני יחזור על זה שוב באמת שהבאן לא חשוב , חשוב לי יותר הצדק והאמת והוכחה לדבריי כמו שאתה רואה גם בתגובה הראשונה שלי לא הסתרתי את זה שקיללתי אותך אחרי זה וגם שנכנסתי לשרת הארנה עם השם tinydie , כי אם כבר מדברים על הכל מדברים על הכל בלי חרטות .
    אומר לך את האמת אתה כמריץ בעל גישות במקום להימנע מלהיגרר לשטויות כאלה אתה זה שגררת לשטויות האלה וייזמת את הבאנים האלה בעצמך .

אם אתה לא חושב שטעית אני אשמח לעוד תגובה גם שלך וגם של מנהל גבוהה יותר שיגיד לי שאני טועה לפי מה שהסברתי כאן

נערך לאחרונה על ידי eRpwn; 24.10.2017 בשעה 21:48.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2014
    עיר
    מעלה אפריים
    קיבלת תשובה מהאדמין,
    מיותר לציין שבין אם זה בשרתי המשחק או בשרתי הדיבור אתה צריך לכבד כל שחקן גם אם זה פחות נראה לך בין אם זה לשנות שם במטרה לברוח מעונש/לנסות לעצבן.
    יש דרך להתלונן ואפשר לעשות את זה גם בצורה יפה ולתת ביקורת ולא להשתמש במילים כמו "האדמין הכי שנוא בארנה"
    גם אם אתה לא אוהב את האדמין אתה לא תפנה אליו ותזרוק לו הערות בחדר עם אנשים שלא קשורים למקרה ותדבר אליו בצורה כזאת ואחריי זה עוד לדרוש ממנו לתת לך הסבר מפורט למה קיבלת באן.
    הבאן שלך לא יורד במידה ותרצה מוזמן לפנות אליי בסטים אשמח לעזור.

אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.01.2013
    נכתב במקור על ידי Tu5ic
    קיבלת תשובה מהאדמין,
    מיותר לציין שבין אם זה בשרתי המשחק או בשרתי הדיבור אתה צריך לכבד כל שחקן גם אם זה פחות נראה לך בין אם זה לשנות שם במטרה לברוח מעונש/לנסות לעצבן.
    יש דרך להתלונן ואפשר לעשות את זה גם בצורה יפה ולתת ביקורת ולא להשתמש במילים כמו "האדמין הכי שנוא בארנה"
    גם אם אתה לא אוהב את האדמין אתה לא תפנה אליו ותזרוק לו הערות בחדר עם אנשים שלא קשורים למקרה ותדבר אליו בצורה כזאת ואחריי זה עוד לדרוש ממנו לתת לך הסבר מפורט למה קיבלת באן.
    הבאן שלך לא יורד במידה ותרצה מוזמן לפנות אליי בסטים אשמח לעזור.

אפשר לנעול.
    אי אפשר לנעול כי מה שאתה אומר פה זה התחכמות אחת גדולה! (שנינו יודעים)
    ובמיוחד כל מה שאמרתי הפכת את זה לצורה שאני פה יוצא הרע ממש לא!
    אני מסביר לכם בצורה הכי קלה שיש לא צריך להיות בוגר אוניברסיטה כדי להבין שאני צודק
    אם האדמין כבר אזהיר אותי ואז שיניתי שם זה לא מתוך ניסיון לברוח מהעונש כי האדמין יודע מי אני ויותר מזה גם רשום בTS בידיוק מי שינה שם , לאיזה שם , מי יצא , ומי נכנס וכולי... אז תירוצים והתחכמויות לא אצלי...
    לא היה שום ניסיון לברוח מהעונש כי לא היה עונש תבינו קיבלתי אזהרה לא באן כולה החלפתי שם!!

יש דרך להתלונן ואפשר לעשות את זה גם בצורה יפה ולתת ביקורת ולא להשתמש במילים כמו "האדמין הכי שנוא בארנה":

התלוננתי בדרך הכי יפה שיש , זה שציינתי עובדות מהשיחות שלי עם האדמין באות לרעתי עכשיו ?
    חופש הביטוי מכיר? לא היה פה ניסיון להעליב את האדמין רק להסביר לו למה כל זה קורה - בגלל גישה מגעילה

גם אם אתה לא אוהב את האדמין אתה לא תפנה אליו ותזרוק לו הערות בחדר עם אנשים שלא קשורים למקרה ותדבר אליו בצורה כזאת
    ואחריי זה עוד לדרוש ממנו לתת לך הסבר מפורט למה קיבלת באן:

דבר ראשון גדולים ממך פה אמרו לי לפתוח את האשכול הזה
    דבר שני הלובי לא היה מלא וזאת הייתה שיחה (קצרה מאוד) ביני לבינו .

אל תנסו להוציא חף מפשע פושע אם באמת הצדק מדבר פה ולא הכוח של האדמינים הבאן הזה ירד אבל כמו שאמרתי לגדולים ממך אני חושב שלא יצא מזה כלום כי ברור שהמנהלים יהיו לצד האדמינים ושוב פעם אם הצדק מדבר פה הבאן הזה ירד עוד היום.

אשכרה בגלל משפט קטן נגרר פה לבאן לא מוצדק ועוד באן לא מוצדק
    חלאס עם "הכוחנות" הזאת תיהיו אמיתיים עם עצמכם כמה אפשר כבר להתחכם?
    כמה אפשר להשתמש באגו כמה אפשר לנסות להוכיח ש"אני הגבר" אני קובע , תודו בטעויות שלכם גם.

נערך לאחרונה על ידי eRpwn; 24.10.2017 בשעה 22:51.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2014
    עיר
    מעלה אפריים
    מכל התגובה שלך אני בוחר להתייחס לשני המשפטים הבאים:

דבר ראשון גדולים ממך פה אמרו לי לפתוח את האשכול הזה
    דבר שני הלובי לא היה מלא וזאת הייתה שיחה (קצרה מאוד) ביני לבינו .

חופש הביטוי מכיר?

לפתוח אשכול בפורום זו הדרך שבה תקבל מענה לתלונות שלך, לא באמצע לובי של פיקאפ שמלא באנשים שלא אמורים לקחת חלק בשיחה.

ולגביי חופש הביטוי אז אזכיר לך שיש לך הזכות להגיד מה שעולה על הדעת שלך בלי לפגוע במישהו אחר ולכתוב בניק שלך את השם של האדמין ולאחר מכן מת.

פה נגמר הדיון.
    שתף ב-Google+

הרשמה