תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    23.10.2017
    שם המשתמש המתלונן: chuunkun

שם האדמין: tu5ic

סיבת התלונה: האדמין הנ"ל הוא אדמין חסר תועלת.
    השרת מתפקד כמו שצריך ללא אדמינים וברגע שהוא התחבר התחילו הבעיות. התחיל ישר לחפור כמו איזה ערס מטומטם "חבר'ה, לא לחפור. לדבר אחד אחד." בקול מאוד מתנשא, חושב את עצמו ראש הממשלה. לאחר מכן הביא באן למשתמש מפני שהוא רוסי (מהארץ), התנהגות גזענית ביותר. אמרתי לו שהוא גזען והוא הביא גם לי באן. מה זה אמור להביע תגידו לי? האדמין הזה נכנס לשרת תקין, הכל סבבה, אף אחד לא מקלל, כולם משחקים ונהנים, ברגע שהוא נכנס הוא הרס לכולם את חווית המשחק והספיק להביא באן ל2 משתמשים (כולל אותי) ב5 דקות הראשונות שהוא נכנס לשרת (VGAMES ARENA)

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: היום 17\10\23

שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: Key

קישור של הבאן ב-SourceBan:

לא יודע איזה קישור אתם רוצים משם, יכולים למצוא לבד בקלות
    דרך אגב הוא הביא תירוץ לגזענות שלו בכך שהוא טוען שהמשתמש "לא מישראל" אבל הוא דיבר גם בעברית וגם ברוסית והוא אמר שהוא מישראל והאדמין בכל זאת הביא לו באן.

שם האדמין שנתן את הבאן: Tu5ic

סיבת הבאן: אני בטענה שאני "מדבר לא יפה" (קראתי לו גזען, על זה שהוא מביא סתם באן למישהו בגלל שהוא רוסי)

התאריך שבו ניתן הבאן: 23/10/17

הערות נוספות:

מצפה להסרת הבאן שלי ושל המשתמש השני שקיבל באן, ובנוסף לכך להדיח חד משמעית את המנהל המטומטם הזה שהורס את כל חווית המשחק ומביא באנים על ימין ועל שמאל מסיבות שטויות וגזעניות. פשוט גועל נפש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2014
    עיר
    מעלה אפריים
    טוב, נתחיל בזה שנכנסתי לשרת לאחר ששלחו לי הודעות שיש באלגן בשרת, ברגע שנכנסתי שמעתי צרחות וקללות אז הגעתי לעשות סדר זה למה ביקשתי לא לדבר באותו זמן מעל 2 שחקנים.
    הבאן של הבחור עם השם ברוסית ירד הבאן לאחר שהובן שהוא מישראל.
    דבר שני אתה קיבלת באן כי בחרת לכתוב לי הערות בצאט לגביי הצורה שבה אני מתנהג בין אם זה "אתה לא יודע להיות אדמין" ודברים בסגנון. בחרתי להתעלם
    אבל כאשר כתבת לי "נותן באנים כי הוא סתם גזען" בגלל שהבאתי באן למישהו עם שם ופרופיל מטעה שלא היה נראה כאילו הוא שחקן מישראל החלטתי לתת לך באן גם כן אתה תכבד כל שחקן בשרת גם אם הוא או ההתנהגות שלו לא מוצאת חן בעינייך.
    שבוע טוב.
    נערך לאחרונה על ידי Tu5ic; 23.10.2017 בשעה 16:23.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2017
    נכתב במקור על ידי Tu5ic
    טוב, נתחיל בזה שנכנסתי לשרת לאחר ששלחו לי הודעות ישר שמעתי צרחות וקללות אז הגעתי לעשות סדר זה למה ביקשתי לא לדבר באותו זמן מעל 2 שחקנים.
    הבאן של הבחור עם השם ברוסית ירד הבאן לאחר שהובן שהוא מישראל.
    דבר שני אתה קיבלת באן כי בחרת לכתוב לי הערות בצאט לגביי הצורה שבה אני מתנהג בין אם זה "אתה לא יודע להיות אדמין" ודברים בסגנון. בחרתי להתעלם
    אבל כאשר כתבת לי "נותן באנים כי הוא סתם גזען" בגלל שהבאתי באן למישהו עם שם ופרופיל מטעה שלא היה נראה כאילו הוא שחקן מישראל החלטתי לתת לך באן גם כן אתה תכבד כל שחקן בשרת גם אם הוא או ההתנהגות שלו לא מוצאת חן בעינייך.
    שבוע טוב.
    אני מתלונן עליך, איך הגעת למסקנה שיש לך זכות להגיב באשכול תלונה? אני מבקש להביא מישהו דרגה מעליך שיטפל בתלונה כי מן הסתם שאתה תגיד כל דבר שהוא לטובתך.
    אתה סתם ככה הנחת שהוא לא מישראל וזה בעיה שלך, זאת כבר טעות שלך. ועוד באן לתמיד בלי בירורים. איך אדם כמוך יכול להיות אדמין בקהילה כלשהי בכלל?
    עובדה שנתת לו באן כי חשבת שהוא רוסי, זה לא משנה זה גזעני, לא הייתה שום סיבה מוצדקת להביא לו באן ובכל זאת הבאת. איך אני אמור להגיע למסקנה אחרת חוץ מ-"הוא גזען"
    כן קראתי לך גזען כי זה מה שנצפה באותו רגע.
    אני מכבד כל שחקן אבל אתה מצפה ממני לכבד אותך, "אדמין" שהורס את חווית המשחק ונותן באנים לכל אחד על שטויות בלי לבדוק שום דבר? לא.

אשמח שתפנה לכאן מישהו מוסמך כי כפי שניתן לראות הדיון הזה לא יגיע לשום מקום אם אני אמשיך להתווכח איתך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    שלום,
    כפי שאתה רואה סגן מנהל השרת (שהוא מי שהתלוננת עליו) ענה לך על התלונה - תקרא מה שהוא רשם בבקשה.
    אני באתי לפה בשביל להביא לך כמה הערות לגבי מה שכתבת והצורה שבה כתבת את זה.

אני מניח שלא קראת את חוקי הפורום לפני הגבתך כאן, אז ארשום כאן משהו שאני הולך להתמקד עליו בתגובה שלי:

1. יש לשמור על שפה נאותה, אין לקלל או לפגוע במשתמשים.
    החוק הראשון של הפורום - החשוב ביותר, ועברת עליו בתחילת ההודעה שלך.
    "התחיל ישר לחפור כמו איזה ערס מטומטם "חבר'ה, לא לחפור. לדבר אחד אחד." בקול מאוד מתנשא"
    אתה לא תדבר לאף חבר צוות או שחקן בחוסר כבוד שכזה - במיוחד לא בפורום.
    זה שאתה חושב שהוא דיבר בקול מתנשא זו דעתך, זאת ממש לא סיבה להתלונן עליו.

"
    לאחר מכן הביא באן למשתמש מפני שהוא רוסי (מהארץ),
    התנהגות גזענית ביותר
    "

לא, זו לא התנהגות גזענית - יש חוק האומר שאם שחקן שהוא לא מהארץ משחק בשרת אמורים להביא לו באן תמידי - השם ברוסית (דרך אגב, שם לא חוקי) והפרופיל ברוסית שלו לא תרמו לנושא - הוא התבלבל, ואתה לא אמור להגיד לו שהוא "גזען" וש"אתה לא יודע להיות אדמין" .

הבאן שלך אכן מוצדק - דיברת לא יפה לאדמין ולכן קיבלת באן - העונש אכן קצת מוגזם, רציתי להוריד אותו ולתת לך עונש מתאים יותר (כמו גג או מיוט), אך לפי הגישה שלך ואיך שאתה מדבר פה בפורום אני פחות להוט לעשות את זה כרגע.

הטעות של האדמין לא נותנת לך שום זכות לזרוק הערות כאלה אליו - זה עובד על אותו עיקרון של אם מישהו מקלל אותך ואתה מקלל אותו חזרה שניכם תקבלו עונש, כי שניכם עברתם על חוקי השרת.
    אתה עברת על החוקים ודיברת לא בכבוד, לכן נענשת - לא משנה מה קרה לפני זה.

עכשיו אתייחס אל התגובה שהגבת כרגע - אחרי שהתחלתי לרשום את תגובתי.
    --
    "
    אני מתלונן עליך, איך הגעת למסקנה שיש לך זכות להגיב באשכול תלונה?"

יש למי שמתלוננים עליו זכות להגיב על האשכול שלו, אלה החוקים - לאחר מכן משתמש בעל דרגה בכירה יותר עובר על האשכול ומגיב בהתאם. (אתה יכול לראות זו באשכולות הקודמים בפורום, למה שלך ניתן טיפול מיוחד?)

"
    איך אדם כמוך יכול להיות אדמין בקהילה כלשהי בכלל? "

האדמין בסך הכל התבלבל - תגובתו עם הבאן התמידי הייתה לפי חוקי הקהילה האומרים שאם שחקן נכנס מארץ שהיא לא מישראל הוא מקבל באן תמידי. - שוב, אתה לא יכול לזרוק הערה כזאת - אתה לא מכבד את האדמין ולא את עצמך.

"
    עובדה שנתת לו באן כי חשבת שהוא רוסי, זה לא משנה זה גזעני"

הוא לא נתן לו באן בגלל שהוא רוסי, הוא נתן לו באן בגלל שהוא חשב שהוא מרוסיה - זה לא גזעני אם זה תואם לחוקי הקהילה, מצטער.

"
    אני מכבד כל שחקן אבל אתה מצפה ממני לכבד אותך,
    "אדמין" שהורס את חווית המשחק ונותן באנים לכל אחד על שטויות בלי לבדוק שום דבר? לא."

כמו שאמרתי קודם, זה לא משנה מה היו מעשיו של האדמין - אם לדעתך מעשיו היו לא נכונים היית יכול לפנות לפורום ולהתלונן עליו לפני שקראת לו גזען ואמרת לו שהוא לא יודע להיות אדמין.

"
    אשמח שתפנה לכאן מישהו מוסמך כי כפי שניתן לראות הדיון הזה לא יגיע לשום מקום אם אני אמשיך להתווכח איתך."
    הנה אני כאן - הופנתי לאשכול הזה בשביל לטפל בדיבור הנגוע שלך - ולא בשביל לפסוק נגד האדמין, אתה לא במקום להתווכח איתו גם כן, ואתה לא במקום לדבר אליו בצורה כזאת בשום מצב, אז תתחיל להרגע, ומהר.

זאת התגובה שלי בסך הכל - אם יש משהו שאתה לא מסכים איתו בתגובה הזאת אתה מוזמן לפנות אלי בסטים שלי בשביל לשוחח על זה.
    הבאן לא יורד,
    ננעל.
    נערך לאחרונה על ידי yukki; 23.10.2017 בשעה 16:44.
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הרשמה