שלום לקהילת הגריסמוד!!

שמי מיכאל ואני המנהל החדש של קהילת הגריס מוד.

קצת הסבר על מה הולך להיות.

כרגע אנו הולכים לפתוח 2 שרתים.
1)Stronghold(מוד של מלחמה המוד בנוי בצורה של כולם נגד כולם, יש אופציה לבנות bases עם פרופים ,ויש עוד מספר אופציות כמו: לפתוח קלאנים על כל הריגה אתם מקבלים סכום של כסף עם הכסף הזה אפשר לקנות נשקים ולשפר אותם כגון לשים משתיק קול כוונות ועוד.
2)Rp(אין יותר מידי מה להסביר אני מאמין שכולם יודעים מה זה)הדבר שכן חייב לציין זה שכרגע השרת בתהליכי סיום זאת אומרת שהוא עדין לא מוכן אבל הוא יהיה בקרוב.

אנו בודקים כרגע אופציה לשרת שלישי, במידה וזה יתאפשר אנו נפתח שרת פרופ האנט(יש 2 קבוצות ציידים ופרופים,
בכל ראונד על הפרופים יהיה להתחפש לפרופ כלשו מהתפריט ולהשתלב במפה ולהתחבא כדי שהציידים לא יתפסו אותם.

בקרוב אנו נפתח אשכול לבקשת אדמין, וכל מי שמרגיש שהוא יכול ורוצה להצטרף לצוות שלנו מוזמן!.

2 כללי ברזל:
אדמין אשר ינצל את הכוח שלו לא לצורך ביצוע המשימה או בכללי יורחק מהשרת וכנ"ל גם מהפורום לחודש(תלוי בנסיבות).
כל אדם בין אם הוא אדמין או שחקן רגיל אשר יתנהג בחוסר כבוד כלפי אדם אחר יורחק לחודשיים מהשרת וכנ"ל גם מהפורום(תלוי בנסיבות).

שאר החוקים ירשמו בצורה יותר מסודרת לכל שרת בנפרד.

אני מאחל לנו המון בהצלחה אני מאוד מקווה שנצליח פה ובאמת נרים פה קהילה טובה של גריס מוד שעוד לא נראתה פה.

לכל שאלה/בקשה/פניה אתם מוזמנים להוסיף אותי בסטים(DaRk F!R3), או יש גם אופציה לשלוח הודעה פרטית בפורום.