תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    04.10.2017
    אז ככה אני Foolish למי שמכיר ולמי שלא. וקיבלתי באן ליום שבעיני לא ניראה במקום(או לפחות ארוך מדי). (וכן לצערי אין לי הקלטה של המשחק כי לא חושב שבקהילה אי צריך להסתובב ולהקליט כמו חשוד בבית משפט כל משחק ומשחק ושהאדם שעל חובתו לצלם את המשחק אם כבר זה אדמין ולא שחקן.)

הפיקאפ מתגלגל אבל למרות שאנחנו מנצחים היו שחקנים שכן אגיד את שמם אם זה aCx ואם זה nTp שכבר מתחילת המישחק הגיעו שבוזים
    ובלי מורל שמקללים כל מי שלא עשה מה שהם אומרים הוא מה שלא ניראה להם נכון ומוציאים לשחקנים אחרים את החשק לשחק משחקנים כמוני. האדמין שהיה נוכח במקום אפסו -!efaso.

אפסו שהיה נוכח במישחק החליט שהוא לא מעיר לשחקנים אבל משכנע אותם להישאר בחדר ובמשחק החליט שהוא לא מטפל בקללות שנאמרו כלפיי או כלפי שחקנים אחרים. אפשר להבין תעצבים של חלקם חלק מהזמן מכיוון שלא הלך לי המשחק וזה קורה גם כן לכולם. כל צוות הפיקאפים מכירים אותי כשחקן רציני ובחור שכיף לשחק איתו רוב הזמן ולא אחד שעושה גם טרולים.

הבאן שקיבלתי הוא על טרולים - שטרולים על פי אפסו להסתכל על קירות "כמו טרול" ברגעים של חוסר סכנה. ובירי על חבר צוות כשהם לא עושים שום דבר. עוד לפני שעשינו משהו. אפשר להגיד "שעשיתי טרולים" אבל על מה ולמה באן ליום? כי אפסו קם בבוקר והחליט שהוא מביא למישהו באן ראשון אי פעם בקהילה הזו ליום כל יום אני רואה אנשים עושים דברים פי עשר שמקבלים באן לכמה שעות אבל בגלל שאני לא בא לו בעין הוא מביא לי באן ליום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.08.2017
    עיר
    Rishon Lezion
    פתח את התלונה שלך לפי הטופס המתאים מהאשכול הנעוץ.
    לאשכול הנעול לחץ כאן

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה