תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    שם המשתמש המתלונן: SHADI

שם האדמין: oriko

סיבת התלונה: יציאה מפיקאפ

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 18.10.17

הערות נוספות: שיחקתי פיקאפ, כאשר התוצאה הייתה 11-11 האדמין ORIKO עצר את המשחק, חיכינו זמן ארוך מאוד יחסית לפאוז (בסביבות ה 6 דקות) כשבכל הזמן הזה אנחנו מנסים לתפוס את ORIKO ולשאול אותו בצאט למה הוא שם פאוז.ORIKO בחר להתעלם מאיתנו במשך דקות רצופות למרות שהיה זמין ומחובר בשרת, ובטימספיק כאשר הפאוז המשיך לעוד מספר דקות כתבתי בצחוק שאני יוצא לראות "סברי מרנן" (כמובן בדיחה) ויצאתי מהשרת לבדיוק 30 שניות. נשארתי כמובן בשרת הטימספיק ובלובי המשחק!
    אבל לאוריקו זה לא משנה וכמובן שהוא מקטין ראש ולא יכנס לחדר לשאול אותי למה יצאתי כמו ש99.9% מהמריצים עושים הוא ייתן באן.
    לדעתי יש פה מקרה של הקטנת ראש, ובנוסף לזאת ניתן לראות שהמריץ הזה מחפש אותי באופן אישי וזו לא הפעם הראשונה שהוא טועה ומורידים לי באן בגללו. אבקש לבדוק זאת שוב, תודה.
    נערך לאחרונה על ידי ShadiD1; 18.10.2017 בשעה 23:51.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.09.2010
    עיר
    ראשון לציון
    היי Shadi.
    חבל לי שאתה סתם מחפש את המריצים שלי, מסלף דברים בתלונות ורושם דברים שקריים. זה אפילו גורם לי לרצות להאריך לך את הבאן ההתחכמות שלך עם המריץ אבל אני אוותר לך הפעם.
    אוריקו האדמין חיפש סאב במשך כל הזמן הזה שהיה פאוס (תאמין לי שאף אדמין לא שם פאוס סתם כי משעמם לו...).
    1. חיפשת את אוריקו בצ'אט של המשחק אך הוא לא ענה כי הוא לא היה במשחק וחיפש סאב מן הסתם...
    2. ברגע שאתה יוצא ומתגרה במריץ ואומר לו "יאללה הלכתי לראות סברי מרנן" אז ברור שהוא יביא לך באן. ברגע שנכנסת למשחק אסור לך לצאת עד שלא נגמר, בצחוק, לא בצחוק - אסור בתכלית האיסור לצאת ובטח ובטח לא לשקר ולהתגרות באדמין.
    3. לאחר שקיבלת את הבאן אמרת למריץ "אני יודע שאתה בוט ואתה מפחד לשחק נגדי אז אתה מחפש להביא לי באנים". מה עבר לך בדיוק בראש שאתה אומר כזה דבר לאדמין? פעם הבאה שקורה כזה דבר אתה תענש בחומרה.
    4. ופה אני אסיים - הבאן היחיד שאוריקו הביא לך היה ב- 17/09/17 על קללות וזלזול באדמין.
    שים לב להתנהגות שלך בעצמך לפני שאתה רץ וממהר לפתוח תלונות על המריצים שתורמים מעצמם ומזמנם בשביל שהשחקנים יוכלו לשחק.
    זוהי האזהרה האחרונה שלך לפני הרחקה ארוכה משרתי הפיקאפ.
    ערב טוב.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    שים לב לשמור על התנהגות הולמת,
    מנהל שרתי הפיקאפים ענה לך.
    תחשוב שהאדמין במשך כמה דק' מחפש סאב ושהוא מתחבר הוא צריך לראות שמסתלבטים עליו? שמישהו יוצא כי זה מצחיק? לא בתחום התחרותי.

ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה